Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wizaz

Chamstwo na forum WIZAZ

Polecane posty

Gość wizaz

Witam. Bardzo nie podoba mi się sposób prowadzenia rozmów na forach wizażu. Są tam same ,, zakorzenione '' użytkowniczki, bo jak przychodzi ktoś nowy to nie jest mu udzielana odpowiedź. Użytkowniczki prowadzą konwers ze sobą, nie odpowiadają nowym dziewczynom na pytania. Kupiłam kosmetyk i chciałam zasięgnąć opinii o nim jak mam go zastosować, otrzymałam odpowiedź ,, znajdź sobie na wątku'' Wątek ponad 100 stron więc przepraszam ale czy coś by się komuś stało że zamiast napisać post bez sensu ,, znajdź sobie na wątku'' to napisała by mi odpowiedź na moje pytanie. Użytkowniczki są wredne i zbanują cie jak masz inne zdanie. Same prowokują i obrażają pod płaszczykiem kultury a później jak im odpowiesz to samo co one tobie dostajesz bana stałego i nie masz jak się już obronić, a one nadal na ciebie jadą. Po co forum skoro nowych użytkowników ma się w tyłku i się nie chce z nimi gadać. Nowi są tam jak zagrożenie jak powietrze. Co myślicie o forach na wizażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat 0/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też tam zbanowali to forum to lipa tam są dziewczyny po kilka lat i więcej kółko gospodyń wiejskich. Niczego ci nie powiedzą tylko chamsko odeślą do wątku bo jak to one uważają jesteś leniem jak nie czytasz :] Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zbanowali za to że napisałam że mam sukienkę za 2000 tysiące i się na mnie rzuciły że się ,, chwale'' :] Zakłamane forum. Już nie wchodzę tam nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest komitet wzajemnej adoracji i nikt z nowych sie nie może przebić, zrobiły sobie prywatne forum a ciebie zbanują, strona wizaż chyba traci na tym bo nie jest to portal dla szerokiej gamy ludzi tylko odział zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 tysiące to 2 miliony '(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"konwers" :D padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze rozbraja, że te opinie o kosmetykach są pisane z żałosną nieznajomością ortografii. Śmiać się chce, bo pannom chyba czasu na naukę brakło przez te kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!wiadomo że trzeba o siebie dbać ale bez przesady.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wspominajac o stronie merytorycznej - oceniaja na 3 bo im zapach nie podpasował albo konsystencja:D albo je uczulił to 1 i radzą nikomu nie kupowac - takjakby każdy miał taką skórę jak one >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobna zasada panuje na wielu forach, zwłaszcza tematycznych- najpierw poczytaj zanim zadasz pytanie, ale wielu nowym osobom na początku czasem trudno poruszać się po forum A że kółko wzajemnej adoracji po kilku latach wspólnego pisania, no cóż, to normalne...;) Nową osobę trzeba " wyczuć" , czasem zdarzają się trolle, niestety Na moim forum ( nie, nie Wizaż ) chamstwa nie było i nie ma, znamy się wirtualnie ( niektóre osobiście) od kilku lat, nowych osób jest niewiele ale tez zdarzało się, że ktoś był odsyłany z jakimś pytaniem do konkretnego wątku Wizaż czytuję, szczególnie KWC, opinie o kosmetykach przyjmuję do wiadomości ale nie zawsze się nimi kieruję przy zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to forum jest śmieszne a najlepsze są tż :] To jakaś kpina przecież forum powinno być dla każdego a one sobie kółko gospodyń urządziły nie chcą dopuścić nikogo nowego wolę kafeterie bo moge się pośmiać wiadomo że tutaj piszą niektórzy na żarty a na wizażu jest pseudointeligencja i ostra spina oraz lizanie tyłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wrecz norma na wszystkich forach gdzie obowiązuje logowanie. Najsmieszniejsze jest ze takie same pipy siedzą na forach onkologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupcze adminke wizarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili2694
Skąd ja to znam. Jakiś czas temu założyłam wątek, by móc się wyżalić i zasięgnąć porady. Miałam wówczas trudny czas w życiu. Dzień później weszłam i co widzę? Pierwszy komentarz: "masz problem, sama sobie jesteś winna" i pod nim cala masa popierających. Tam chyba nie mają własnego zdania. Zjechały mnie równo. Jeszcze bardziej mnie to załamało. Na wizażu jest kilka gwiazd, które są tam od zawsze i choćby nie wiem jak wyśmiewały nowe użytkowniczki i ich problemy, zawsze zostaną poparte. Nikt nie waży się zwrócić im uwagi. Ale z drugiej strony czego oczekiwać po takim portalu? Jest on przede wszystkim o kosmetykach. Pannom się nieco w dupciach poprzewracało i uważają się za specjalistki już od każdej dziedziny. Doskonale opanowały nie tylko sztukę makijażu, ale też posiadają fachową wiedzę specjalistyczną z zakresu psychologii, ginekologii, a nawet psychiatrii. OCENIAJĄ NIE ZNAJĄC AUTORKI WĄTKU! No cóż za geniusze! Z pewnością skończyły Harvard, toż one są takie oświecone ;))) Nie wchodzę już nawet na to forum. Lepiej poradzić się przyjaciółki albo po prostu poszukać innego forum, gdzie piszą ludzie mając nieco oleju w głowie. A wizażowe panny idealne niech dalej tworzą kółko adoracji i wzajemnie się dowartościowują. Ja już ich opinii nie potrzebuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wizaż podoba. Niedawno się tam zalogowałam, zaczęłam pisać i zostałam mile przyjęta. Nie dziwię się, ze odsyłają do przeczytania wątku. Niektóre pytania powtarzają się na każdej stronie. Często na początku jest streszczenie wszystkiego, co trzeba wiedzieć na dany temat, a nowe i tak pytają w kółko o to samo. Twierdzicie, że nie chce wam sie czytać całego wątku, ale uważacie, że im ma się chcieć odpowiadać w kółko jedno i to samo, bo ktoś jest zbyt leniwy, aby przeczytać kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka stron? Chyba kpisz. Niejeden wątek ma kilkaset stron. Myślisz, że ludzie nie mają ważniejszych rzeczy do roboty niż wertować wypierdzenia tych bździągw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie linka na WIZAZ , z ciekawosci zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche ich tam wku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa bany na wizażu. Usunęlam konto. Zenada ten portal. Tam naprawdę nie mozna miec innefo zdania. Trochę to przerazajace, ze tym jadem moga pluc nasze znajome itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DNOOOOO

Wizaż to dno. Są wizażanki od dobrych rad i te Ci wytkną, że Twoja jest gorsza bo Twojsza :D a mojsza jest najlepsiejsza! Jak ktoś źle robi, to nikt nie powie wprost, że robisz głupotę, tylko najlepiej jest cacać, a jak prawdę napiszesz, to CIE ZJEDZO. Chyba nie warto. W ogóle skąd forumowe gwiazdy "spece od wszystkiego" mają czas na napierdzielenie 60 tys postów! wtfffffffffffffffffaaaak to zakrawa na chorobę psychiczną albo zupełne alienowanie się od świata zewnętrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdasda
Dnia 18.12.2018 o 17:51, Gość DNOOOOO napisał:

Wizaż to dno. Są wizażanki od dobrych rad i te Ci wytkną, że Twoja jest gorsza bo Twojsza :D a mojsza jest najlepsiejsza! Jak ktoś źle robi, to nikt nie powie wprost, że robisz głupotę, tylko najlepiej jest cacać, a jak prawdę napiszesz, to CIE ZJEDZO. Chyba nie warto. W ogóle skąd forumowe gwiazdy "spece od wszystkiego" mają czas na napierdzielenie 60 tys postów! wtfffffffffffffffffaaaak to zakrawa na chorobę psychiczną albo zupełne alienowanie się od świata zewnętrznego.

polowa forum ma polew z edana -  niestrudzonego ruchacza mezatek, speca od zdrad, rozbijania zwiazków i niezobowiazujacych seksow. gosc ma ewidentny problem ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaha

szczerze to juz lepiej wejsc na kafeterie. na wizazu sa dziwni ludzie. mysla, ze ich zdanie jest najlepsze, nie mozna miec wlasnego, bo z reguly jest gorsze. zachowuja sie jak w przedszkolu. tworza obraz nieomylnych uzytkowniczek z cudowna rodzina, 3 kierunkami studiow, swietnym zwiazkiem, niebotycznymi zarobkami. a gdy same maja problem to zakladaja nowe konta po to, by ich wizerunek nie runal. hipokrytki od 7 bolesci. zagladam tam od lat i widze, co sie dzieje, zwlaszcza teraz. stara gwardia sie wykruszyla, ...e zostaly.

 dobre to poczytania na kiblu i nic wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

wizazanki - dziwne twory uwazajace sie za naj na wielu plaszczyznach, a w rzeczywistosci to same zmanierowane, wyrachowane dziewczyny miedzy 20-30 rż, bez wlasnego zycia, nikt ich nie lubi, maja w wiekszosci problemy psychiczne, lecza sie psychotropami, wiekszosc z nich nie chce miec dzieci. w internecie kreuja sie na kobiety sukcesu, a same zadowalaja sie bylejakoscia i tanizna, bo coz poczac. tak to mozna podsumowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×