Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Hej:) x Lena lubie tą reklamę,trafia w sedno:) x Tarantula to chyba ze złota ta rakietka:D Fajnie,napewno razem bedzie Wam łatwiej chudnac:) x Asmana ciesze ze z mama okej x Ja nadal katar,drapanie w gardle,ogólne rozbicie,po niedzieli pojde na wymaz i do laryngologa bo jestem zapisana,juz mi rece opadaja na to wszystko:O x Ide pranie powiesic i wyrzucic posciel na mróz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate też tak pomyślałam o tej rakietce jak zobaczyłam cenne,ale małżonek mi zaraz wytłumaczył,że parametry jakie posiada ta rakietka są dla niego wskazane;-)... Też kobietko męczysz się z gardziołkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Hej Waga po miesiacu- 90,7 kg (bylo 95) -4cm w biodrach i brzuchu, -3 w talii : D Reszty nie pamietam bo kartka zostala w domu Tarantulko brawo za decyzje meza, razem bedzie wam latwiej Lena zdrowka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mam nadzieję, że w końcu laryngolog da ci odpowiednie elki teraz mi się przypomniało, że moja mama tak miała z zeszłym roku - też dopiero wizyta u laryngologa coś pomogła :) tarantula to pijemy herbatkę na rozgrzanie :) asmanka dobrze że z mamą ok :) to chyba najlepszy prezent na święta :D szallona jakoś mi to umknęło, że dostałaś etat- spóźnione gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia jedyne słowo,które przychodzi mi na myśl to WOW,WOW,WOW:) pięknie,ale pojechałaś...:) Asmanko szczęście,że z mamą wszystko ok;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
czesc dziewczeta :) siedze juz w pracy i popijam wode, nie zwazylam sie dzis bo jestem przed @ i nie chcialam sie denerwowac, poczekam do jutra rano, x Lenka mam nadzieje ze Cie nie rozlozy, piekna waga!! i brawo za cwiczenia, ja sobie obiecuje i nic z tego nie wychodzi jak na razie.. z tym codziennym wazeniem to jest u mnie tak, ze bardzo mnie trzyma w ryzach zeby np nie nazrec sie na wieczor, ale jak sie trzymam i mimo wszystko sa wzrosty to czasem jest ciezko sobie przetlumaczyc. x Eulalia mega mega mega niesamowita praca, tak trzymaj!!!! ja juz widze 8 z przodu, a jak jest Twoja wymarzona waga? chociaz waga to nie wszystko, ja chcialam 65 i ewentualnie 62 kiedys do slubu a jednak teraz czuje sie dobrze x Szalloona tez nie wiedzialam ze dostalas etat? x tarantulko fajnie, razem zawsze razniej, maz zrozumie ze to nie tak latwo :) x Asmanko ulga z mama x Kate baaaaaardzo dlugo Cie trzyma, masakra x u mnie jak codzien, rozpiska zrobiona na 1800, przekroczylam dzis i wegle i bialka a tluszczy tylko 27g. Znowu pieklam ciasto wczoraj, podzielilam na kawalki ok 100g wyszlo mi tak : 222kcal, 7g białko, 5.3g tłuszcze, 36g węglowodany. Normalnie wliczam to w drugie sniadanko, bardzo pozywne i syci na dlugo. No i troche slodkie od zurawiny a dalam szczodrze az 150g do tego przyprawa piernikowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj lubi i to barrrdzo... Ja jestem na bakier z wodą w zimę:P...u mnie woda w pracy zimna jak lód szybciej zęby popękają z zimna:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja w końcu upiekę to ciasto :) dzisiaj na pewno piekę chlebek , ale chyba poszukam nowego przepisu tak dla odmiany :) ja mam ostatnio bardzo duże problemy z kręgosłupem -generalnie powinnam iść do lekarza bo chyba mam stan zapalny ćwiczenia mi trochę pomogły , więc mam nadzieję, że to mnie zmobilizuje do częstszego ruszania tyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja już lepiej, kości też już tak nie bolą, tylko troszkę. Jestem dziś u rodziców w pracy, mam tu 2 osoby po odbiór osobisty. Troszkę się ruszyło, oby do samych świąt. x Kate, mam nadzieję, że do świąt już będziesz całkiem zdrowa! x Eulalia... Moja mistrzyni po prostu :D Wyobraź sobie, że jak pociągniesz to dalej (a na pewno tak będzie), to za miesiąc napiszesz nam wagę 85kg :) Super!!! x Tarantulka, też myślę, że mąż na początek powinien odstawić słodycze i już brzuszek spadnie :) a Ty nie będziesz miała pokus. x Lenka, zdrówka dla Ciebie i maluchów :) upiecz ciacho, zakochasz się :) x Agatrixx, ja w weekend piekę następne :) albo jaglane, bo dawno nie jadłam, ale nie mogę się zdecydować :D x Karola, a Ty gdzie się podziewasz? x Szalloona, słodkie te bałwanki co dałaś na fb :) Pytałam czy czytałaś tą drugą sagę Margit Sandemo ale chyba nie zauważyłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa fajnie,że sprzedaż idzie pełną parą:)... Dziewczyny kupiłam siemię lniane,ale w ziarenkach?takie do ciasta stosujecie,czy sypkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia super ze lepiej ze zdrowkiem! x ja uzywam w ziarenkach, fajnie sie je "czuje" w ciescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrob! przygotowanie to 15min, pieczenie 35 :) tylko nie wciagnij calej blachy od razu, ostrzegam jest dobre ale i kaloryczne. Ja wlasnie skonsumowalam 92g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo X Eulalia piekny wynik, oby tak dalej. X Lenka Tobie tez gratki, bo waga ruszyla X Dobra narazis lece sie szykowac, bo za godzinke jade z mlodym do neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka a jak mały dalej walczysz z asymetrią ? u mnie to nie takie proste żeby iść do lekarza muszę małego dać do przedszkola a do tego musi być zdrowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, wlasnie jedziemy na kontrol czy mozemy juz sobie ta rehabilitacje odpuscic. Juz od dawna na rehabilitacji kobieta powiedziala, ze juz sie ladnie wyrownal. Jednak to lekarz musi zadecydowac a kolejki do lekarzy specjalistow sama wiesz. Co do chleba to nie pieklam jeszcze. Musze Ci powiedziec, ze mi sie poprostu nie chce nic w domu gotowac. Nocki mnie wykanczaja i w dzien jak mlody spi to ogarniam mieszkanie,gotuje to co musze. Wczoraj zasnal kolo 20 vwstal o 7 z 9 pobudkami. Dlatego tez dietowanie mi nie idzie, bo jem co mi wpadnie w reke i co szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko wiem wlasnie, ze czesto. Gdy pytam lekarza to slysze"ma prawo". On sie budzi od razu jest placz, macha raczkami, nozkami. Przytulam sie do niego, glaszcze, caluje, cuda wianki i nic. Dostanie cyca i sie uspokaja. Jezeli to bedzie trwalo jak u Eulali to nie wyobrazam sobie po takiej nocce wstawac o 5.30 i isc do pracy. No dobra nie nudze, musze dac rade. Spi na balkonie 2 godziny a ja za 15 minut musze jechac i co?musze biedaka obudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na miescie i po moja ostatnia wypłate za staz Teraz zjadłam bułke z ziarnem i pije kawke x Na 14ą ide do fryzjera podciąc włosy x Eulalia swietnie,jeszcze chwilke i bedzie 8,super:) x Asmana faktycznie czesto,ale on wtedy chce pic ,jesc,czy ma mokro,rozkminiłas to?Długo wtedy nie spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ani je, an pije, ani ma mokro. Musi cyca miec w buzi i zasypia od razu. Czasami jest, ze ma godzinna przerwe, ale zadko. X Kate jak ja bym poszla do fryzjera, zazdroszcze. X Szalona gratuluje pracy!! X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty karmisz jeszcze?? Pomecz go troche smoczkiem w nocy,moze w koncu za ktoryms razem załapie i bedzie spokojnie spał Do dzis mam dzwiek w głowie łancuszka co przypinany był smoczek,jak Damian budził sie nocy i go szukał i za chwile takie zassanie smoka,zasypiał szczesliwy i ja tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko Kate ma rację spróbuj bo się wykończysz a wcześnie ubijesz całą rodzinę bo pewnie jesteś rozdrażniona... Kate i co dalej po staż?zatrudnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śnieżyca za oknem a ja pobiegłam na pocztę wysłać telefon...kupiłam kapustę włoską i mięso mielone z łopatki,które mi pani ekspedientka zmieliła... Dziewczyny odnośnie zapłaty przez Allegro przez PayU...jeżeli klientka przesyła pieniądze przez w/w zapłatę co trzeba zrobić?orientujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka wykończysz się jeżeli nie karmisz w nocy, to on się budzi ponieważ zasypia z twoją piersią a potem jak się budzi to jej nie ma i się denerwuje jeżeli chcesz spokojnych nocy to musisz zagryźć zęby nauczyć go zasypiania samemu - wtedy nie będzie ci się tak budził w nocy wiem, że się łatwo mówi, ale ja to zastosowałam przy całej mojej 3 i mam na prawdę spokojne noce może to zabrzmi kiepsko ale najgorsze co może być to usypanie dzieci - one potem w nocy jak nas nie ma przy nich to boją się i dlatego płaczą i się budzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×