Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość gość
czesc/ jaka diete polecicie zeby cos schudnac z brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Chce tylko dodac ze jestem przeciwnikiem moczenia smoczka w czymkolwiek slodkim, zwlaszcza miod dla tak malego dziecka jest niebezpieczny bo silne alergizujacy Tarantulko trzymam sie bez wpadek poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to fajnie ja tez sie smaruje ,ale wiesz co wczoraj widzialam na yt filmik mloda dziewczyna 17 lat schudlam w ciazgu 8 miesiecy 56 kg niby wow,ale laska opowiadala o tym co jadla itd i ona jadla dwa razy dziennie prawie nic caly czas biegala i cwiczyla.i kazdy jej pisal,zeby gdyby sie nie glodzila i rozlozyla to na dluzej nie miala by skory takiej.ona teraz na operacje zbiera tzn jej rodzice ,bo jej skora wszedzie wisi.masakra dwa razy dziennie jadla tragedia.szkoda mi jej ,bo z niewiedzy sobie cialo zniszczyla.ja co do skory tez nie moge plakaC ,bo ladnie wszystko wyglada cwicze duzo jem tez w miare bo 1500 do 1600 dziennie.musze,bo nie ma sily na ciwczenia a z reszta buduje miesnie wiec z czegos musze je budowac.Nie ma co sie glodzic jedzenie to podstawa.zdrowe a nie jakies smieci.Ja juz teraz bez paniki powoli do celu.czuje sie jak w poczekalni,bo wszystko co mam w szafie ze mnie spada szkoda mi kasy na cos super fajnego ,bo za kilka tyg tez spadnie ze mnie.co jakis czas juz musze cosbie cos kupic ,bo w czyms chodzic musze,ale jak juz cos kupie to tanie,zeby nie wydawac na darmo.kupilam sobie jeansy 3 tyg temu dzis nosze juz pasek i spadaja.tak,ze zostaly mi poki co tanie legginsy i duze bluzy i koszulki,kurtki zimowe tez juz za duze ,ale nosze nie wydam na zimowa jak za rok nie ubiore.Przeczekam,ale jak juz dojde do idelanego rozmiaru to nie recze za sibie ile wydam na ubrania haha ,bo tak naprawde bede musiala kupic wszysko nowe tylko buty i skarpeki moga zostac reszta do wymiany bielizna tez ze mnie leci,ale wiadomo nowe ubrania wszystkie az mi sie geba cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Juz po szkoleniu, dzis byla druga czesc, pierwsza pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej sobie zaszkodziłam samym roztyciem się i wtedy też popękał mi brzuch :O nie widać co prawda na pierwszy rzut już dziś tych rozstępów bo wyblakły ale są. Kiedys myślałam, że trzeba sie głodzic i faktycznie się głodziłam nie pamietam ile miałam dokładnie lat, chyba 19, 20 dostałam takie jojo, że japierdziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam problemów z wagą...ważyłam 49-55kg na maxa...a wszystko skończyło się jak zaszłam w ciążę i do tej pory to się ciągnie,ale mam nadzieję,że to zmienię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez przeszlam przez glodowki chyba kazda ma to za soba :O co do rozstepow ja mam ich pelno zwlaszcza na brzuchu na fotce co podalam powinno je widac jak sie blizej zobaczy ale dzieki bogu ogarnelam sie w miare odpowiednim momencie moze nawet za ponzo ,bo jednak do rozstepow doszlo,.ale zycie co zrobisz chyba wazne ,ze lepiej pozno nic wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
boze jaka roznica naprawde dumna jestem z Ciebie ,ze tyle osiagnelas a teraz w ciazy jetes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz widze w opisie 31 tydzien :) gratulacje kurcze tak schudlas juz to dasz rade.i tak nie masz mega strasznej wagi w porowananiu jak zaczynalas.trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta to pierwszy krok do nadwagi niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzięki wiem, ze mogło być lepiej, nie wyprowadziłam się z diety na czas i mi bardzo szybko poszło pare kg w górę takich zupełnie niepotrzebnych ale mogło być dużo gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7602
Guga diametralna różnica:P wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam:)))siemie lniane piekna skora i w ciagu m-ca okolo3- 4,5kg w (zaleznosci od organizmu )chudniemy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol szklanki mielonego siemia lnianego:)pijemy 15 minut po spozyciu pokarmu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! :) :) Guga, powiem tyle, że zobaczyłam Twoje zdjęcie i jestem w wielkim szoku :O Jesteś dla mnie motywacją numer jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka oczywiście nie miała być taka krzywa :D :) Jak tam Wam mija dziś dzień kobietki? Ja kupiłam błonnik (taki w proszku), który rozcięcza się z wodą lub dodaje do mleka czy jogurtu (2-3 razy dziennie) i zastanawiam się czy to pomoże coś na trawienie? Spożywa któraś z Was błonnik w takiej formie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Tarantula tylko ja tak z dnia na dzień odkładam:O x Guga dzięki,podasz mi namiary na taki szykowar co macie,tez sobie kupie:) Wiem ze Karola kiedys dawała link ale zapisałam x zAszyfrowana wygladasz rewelacyjnie,ja juz bym nie chudla na twoim miejscu;) x Eulalia ja tez jestem przeciwniczka maczania smoczka i nigdy tego nie robiłam,ale napisałam to tylko pod kątem tego zeby Filipka zachecic do tego zeby go złapał,ale to Asmanki sprawa. x Guga zakochac sie:P x Pije kawke,wy pewnie juz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę szacunek Guga! :) Zapiszę sobie gdzieś to zdjęcie i będę podziwiać w chwilach słabości. Często potrzebuję motywatora, a ostatnio uświadomiłam sobie, że od dwóch lat ważę +5kg więcej w każde Święta. Nie ma szans, żebym za rok przy moim skromnym wzroście ważyła 66kg, o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7602
Guga w życiu bym nie powiedziała,że to Ty...o matko...no Ci powiem,ze nie wiem co powiedzieć...szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu szacun:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga warto jednak sobie przypomnieć takie zdjęcia :) ja się napije herbatki :) z szymkiem jest chyba gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×