Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

W Lidlu nie ma, wBiedrze nie zwrocilam uwagi. Chcialam mlodemu zrobic. Synus usypia i wezme sie za cwiczenia. X Kate jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa30
U mnie tak sobie... Doszła gorączka lekka (max miałam 38), i takie osłabienie, że nie mam siły nawet podnieść ręki z pilotem... Marcin wrócił ciut wcześniej i kupił mi różne specyfiki... Nie mam ani biegunki, ani nie wymiotuję, tylko właśnie gorączka, brak sił, wzdęcie i cały dzień było mi niedobrze i czułam (szczególnie rano, potem przeszło) jak wszystko podchodzi mi do gardła.... Ciekawe czy to zwykła niestrawność czy jakiś wirus? x Wiecie ,że ja nigdy w życiu nie jadłam dyni?? :D Moja siostra robi zupę dyniową co chwila, a ja nigdy nie jadłam, pod żadną postaćią, tylko pestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobietki :) Ja też nigdy nie jadłam dyni, zaintrygowałyście mnie tym. Słodycze natomiast zastępuję sobie jabłkami :) Dzień mija strasznie szybko. Godzin mi brakuje dzisiaj (dlaczego doba jest taka krótka?), ale znalazłam chwilkę, żeby Was poczytać. Mam dużo pracy i niestety mało chęci. Głowa mnie do tego strasznie boli. Ale dziś marudzę! :D Plus jest taki, że nie mam czasu myśleć o grzeszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no teraz to mnie zabiłyście, nie jadłyście nigdy :D ? trzeba spróbować koniecznie! ja dynię dodaję do leczo, są też przepisy na ciasta z dynią ale tu akurat nie robiłam Kasiu wyleż jak możesz choróbsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że Asmanka Wam powiedziała dlaczego mnie nie było? w końcu mam połączenie ze światem :) co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała, powiedziała :) ja się czuję i wyglądam jak wieloryb mocno mi idzie w brzuch teraz i nie mam siły na nic ostatnio w nocy znowu spać nie mogłam Iga mi powiedziała wczoraj że jestem gruba żyć nie umierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) guga w końcu to już końcówka :D puki mąż nie każe ci się turlać po piwo to nie jest źle :P asmana zacznij jeść więcej warzyw to ci białka spadną :D mój synuś się obudził więc idę robić mu mleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7602
Witajcie:) Śniadanie zaliczone-owsianka... Wczoraj dietetycznie ok...obiad-1 kromeczka chleba razowego...czekałam na kolację:ryba z piekarnika,pieczone ziemniaczki z piekarnika i zrobiłam sałatkę z kalarepy-pycha...przepis zaraz prześlę na pocztę-i tak obiado -kolacja ok.20 zakończyła moje spożywanie posiłków-zero podjadania... Wczoraj wystawiliśmy telefon na allegro a dzisiaj już go sprzedaliśy...wpadnie parę grosiaków na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
Hej hej :) U mnie waga poszła do góry dziś ale mam nadzieje ze po @ spadnie X Hej Szaloona, jak Ci idzie dietkowanie? X Iglak jest the best :D X Ja uwielbiam dynie, sprawdza mi sie super z piekarnika, takie frytki tylko ze musi byc piżmowa X Kasia lepiej dziś? X Menu rozpisane, kolejny dzien czas zacząć ;) Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szallona witaj:P...teraz to pewnie jesteś zapracowana na 1000%... Lenka jak tam Szymek? Kasiaa żyjesz? Agatrixx na pewno waga spadnie po @... Ja też dyni nie jadłam i muszę to zmienić... Brakuje mi dziś słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka uśmiałam się :D ale wiesz nie mam się co cieszyć, mój mąż nie pije piwa ahahahha dziewczyny nie wiem jakim cudem, ale bratowa Tomka odzyskała stracone pieniądze!!!! Całą kwotę bank im oddał!!!!! jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate_36
Hej dziewczynki:) x Ja wczoraj cały dzień wypełniony,do południa byłam u mojej byłej sasiadki na jej nowym mieszkaniu. Popołudniu pojechalismy odebrac Damiana meble,a pozniej na chwile do mojej mamy,zyrandol jej cos nie swiecil i maz naprawił. x Kasia a jak teraz maz,pewnie go bola miesnie po tym silnym skurczu? x Asamana ale mialas jazde z ta małą,masakra,nawet nie chce o tym myslec i o tym sprzataniu:O x Tarantula juz rok,ale to zleciało:) x U mnie tez słonko przebija sie przez mgłe x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek marudny, ale nie gorączkuje i ładnie je więc liczę, że będzie dobrze- ja zawsze boję się zapalenia płuc i wiem , że u takich maluchów szybko schodzi i czasami osłuchowo nie da się wykryć i dzieciak ląduje w szpitalu :( guga :D generalnie ja jeszcze dobrze pamętam moją końcówkę ciąży więc wiem co przeżywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga jeszcze troszeczkę i dalej nie będziesz mogła spać:P... Lenka to fajnie,że z młodym już lepiej... A tak z innej beczki...teściowa dostanie od św.Mikołaja rower treningowy o którym marzyła;-)-składamy się z bratem męża...teściowa stwierdziła,że jak będzie miała rowerek to zacznie ćwiczyć...mmmhmm już to widzę,teściowa+rowerek+seriale...ale będzie zaskoczona prezentem:)... Chętne na herbatkę,kawę? A ja właśnie skończyłam odkurzać stepper-400 powtórzeń za mną-przeszkodził mi klient:P,ale później postaram się jeszcze wskoczyć na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzięki dziewczynki za troskę, dziś troszkę lepiej. Nie mam gorączki, ale jestem osłabiona. Wczoraj zjadłam tylko jedną kajzerkę suchą, a nie czuję dziś głodu, bo jednak coś w tym żołądku jeszcze zalega... Z rozsądku zjadłam 3 sucharki i dziś pewnie sucharki będą królować. Wczoraj tyle wody i mięty wypiłam, że jak się ruszałam, to aż mi chlupało w brzuchu :D W nocy z 5 razy wstawałam sikać. x Słuchajcie myślicie że mogę zjeść później banana? x Tarantulko, brawo za udany dzień :) x U mnie 15-ty dzień bez słodyczy (no, ok ten kęsik tortu był...) ;) x Agatrixx, ja nasze ciacho owsiane też upiekę na święta. Zawsze na święta sobie pozwalam i sięgam po ciacho bez wyrzutów sumienia, kończy się z reguły na 5-6 kawałkach dziennie, a nawet pewnie więcej... A tak to spróbuję po kawałku, a jako "dokładkę" będę jadła swoje zdrowe ciacho bez wyrzutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, Marcina mięśnie bolały strasznie w niedzielę i w poniedziałek rano jeszcze czuł, ale jak zaczął pracować, to mu przeszło. Bierze magnez, pilnuję go i banany je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrixx niby ok. ale ta waga jak dla mnie za wolno spada. w piątek było 68,8kg więc się minimalnie cieszę :) Tarantola dzisiaj oj tak. za 30 min mamy zaprzysiężenie nowego wójta więc będę grzecznie siedziec i słuchac co ciekawego ma do powiedzenia i jak to się ma do naszych pracowników bo po prawdzie to teraz nie wiemy na czym stoimy... fajny prezencik dla teściowej :) co do mojej pracy to plotę plotę i jeszcze raz plotę. wieczorem odzyskam kompa i będę przeszczęśliwa :D śniadanie- omlet z 1 jaka z pomidorem 2 śniadanie- sałatka grecka ale bez oliwek obiad- będzie zupka z grochem łuskanym dopiero teraz zwróciłam uwagę, że mamy nowe forum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa czyli zatrucie miałaś...co do banana to Ci nie podpowiem,ale ja bym go sobie jeszcze dzisiaj odpuściła... Wczoraj jak sobie przeczytałam jeszcze raz Wasze posty to macie rację- jak zawsze :P co do mojego "odchudzania"...obiecuję sobie poprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Kasia teraz na mnie przeszło , bo okropnie boli mnie żołądek :( tarantula my wszystkie obiecujemy poprawę :D szallona a ty nadal jesteś na stażu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko wiem :P ale przynajmniej będzie to racjonalny powód niespania hehe fajna niespodziankę robicie Teściówce no i brawo za stepperek :) Kasia dobrze, ze już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem 98 g ciacha :) x taki mam zapierdziel w pracy przed wyjazdem ze nie mam czasu Was czytac :( x 1.5l wody za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×