Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

no Asmanka powiem Ci, że bedzie do czego chuść :D kupiłam piękny płaszczyk i kurteczkę wiosna/lato i kilka sukienek a Synkowi za całe 3 zł kombinezon zimowy jak nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to takie mobilizujace ciuszki kupilas:-) . Przyzwyczailas sie juz do slowa synus? Ja czasami potrafie powiedziec o Filipie, ona, jej z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć, że też wyjdzie :) zapalenie spojówek nam się zaczyna..... po 10 min próśb i płaczu udało się nam zakroplić 1 oczko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobietki :) Ja jutro jadę przypilnować dzieci siostry, bo biedactwa oba się rozchorowały, więc cały dzień mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyno w jakim wieku są dzieci siostry? Dzieci śpią, chwila relaksu i tez zaraz idę spać. Menu na jutro gotowe, sałatka na drugie śniadanie zapakowana do pudełka (obym nie zapomniała wziąć..).. Kate co się tak mało odzywasz? Asmanko próbowałas pierników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze miec siostre na miejscu, ktora ma w dodatku czas. X Po cwiczeniach, zlapie oddech i ide sie kapac. X Eulalia nie, ale powiem, ze strasznie kusilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia, dziewczynka 3 lata, a chłopczyk 5 lat. Asmanko, w zasadzie, ja muszę dojechać samochodem do siostry kawałek, ale tylko lekko ponad 30km, więc tragedii i tak nie ma. Tylko nie mam pojęcia jak jutro będą wyglądały moje posiłki, bo czas mam trochę zdezorganizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko to bulka z maslem ja do swoich siostr mam 520km. Wez ze soba jedzenie w pudeleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł! :) Ja nie wyobrażam sobie mieć sióstr tak daleko. W sumie ta, do której mam ponad 30km mieszka najdalej, a dwie pozostałe jeszcze bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Katarzynko miłego dnia :) nam się nie udało zakroplić 2 oczka dzisiejsza szynka wyszła o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie szpital trochę mniejszy , Szymek już na tyle dobrze, że przespał całą noc dzisiaj mąż zawiózł mocz małej do badania i zobaczymy czy tam też czegoś nie ma Katarzynka miłej służby :) asmanka ja też wczoraj upiekłam chlebek :) Eulalia miłego dnia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to dobrze! u nas tak se, po walce z okiem dziś nie chciała do przedszkola dobrze, że Tomek zaprowadzał bo płakała bardzo :( nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze guga znam ten ból :( moje dziewczyny też czasami płaczą, że nie chcą iść . A jak siedzą w domu tak jak teraz to płaczą, że chcą iść bo im się nudzi :P a jak teraz robiłaś szynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Lenka cały zeszły tydzień szła chętnie to na pewno przez to oko, bo ją mocno wymęczyliśmy no i zakraplanie na siłę jest okropne :O Ona ma jasełka w czwartek i cały czas przeżywa dziś będzie strój o niczym innym nie gada jutro będzie lepiej Robiłam niby tak samo ale dałam więcej żelatyny no i przy wyciąganiu nie użyłam wrzątku tylko siły mięśni ;) i nie rozpada się, jest ładnie zwarta leciusieńko różowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
czesc dziewczyny, u mnie weekend pod wzgledem jedzenia idealnie, wrecz nie mogloby byc lepiej :) w sobote mielismy male party ale zjadlam tylko kolacje, pyszny makaron a slodyczy, chipsow nie ruszylam. juz jestesmy spakowani, kwestia dorzucenia kosmetyczek :) jeszcze kilka spraw zostalo, ale mam na to 4 dni takze relaxsik. x dzisiaj rozpiska oczywiscie zrobiona, caly czas zostaje na 1800, mysle ze po swietach nadwyzke zbijac bede na 1700 i potem znow zwieksze na stabilizacji. mam naprawde nadzieje ze nie utyje duzo, bede sie jednak troche pilnowac bo szkoda mi zmarnowac efekty ciezkiej pracy.. wczoraj spotkalam osobe ktora widziala mnie iostatnio przy 95kg, szczeka mu opadala :) ja jestem juz naprawde z wagi zadowolona, tylko od stycznia wprowadze cwiczenia i bede pracowac nad udami i tylkiem :) x lece do pracy, jeszcze tylko 4 dniiii!!!!!!!!!! milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie postanowiłam więcej piec różnych mięs na kanapki , na pewno będzie zdrowiej i smaczniej :) Agratixx jesteś dla mnie mega ja bym chipsom się nie oparła gdyby ktoś je koło mnie postawił :) moja Paulina też miła grać w przedstawieniu :( no trudno najważniejsze żeby była zdrowa ja dzisiaj robię na obiad chińszczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix zlecą szybko! a jeżeli chodzi o Ciebie i o Święta to czuje totalny spokój :) wcinam pomidorową i kanapkę Lenka piątka ja dziś też w chińszczyznę uderzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sie na pewno starac dziewczyny :) x u mnie dzis sniadanko - owsiankla z bananem i zurawina suszona drugie - kawalek ciasta owsianego lunch - kanapki podwieczorek serek wiejski kolacja zupa ogorkowa, przekroczylam bialka no ale trudno, kalorycznie wyszlo 1806. w ogole to czuje ze schudlam jeszcze po tym weekendzie, wszytsko na mnie wisi, zwaze sie w piatek przed lotem, a potem dziewczyny to za miesiac :) w polowie stycznia, tak sobie zaplanowalam zeby nie spinac sie ani stresowac nadwyzka swiateczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz rację Agratixx :) po co sobie robić nerwa :) czyli chinszczyzna dzisiaj rządzi :D zrobiłam wczoraj porządek w szafkach w kuchni :) wywaliłam 3 worki niepotrzebnych skorup i śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie Lenka :) x dziewczyny ja wlasnie zjadlam ciasto, naprawde polecam, im dluzej lezy ty jest smaczniejsze, z tymi przyprawami mmmmmm, zjadlam 107g czyli 235 kalorii, w ramach 2 sniadania to naprawde nie jest zle. Ja w swieta pojem niedietetyczne ciasta, ale cos czuje ze na sylwestra mamusi upieke to zdrowe :) moja mama cale zycie szczupla jest wazy 65kg przy 174cm ale nie je w ogole smieci, ma faze na zdrowe odzywianie i duzo cwiczy. Tylko przyklad brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nic tylko podziwiać twoją mamę Agratixx :) moja mama też stara się dbać o siebie i też raczej je zdrowe rzeczy - tylko czasem wpadną jej w łapy jakieś chipsy :P i jak dla mnie wygląda super :) zawsze o jakieś 10 lat mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×