Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Katarzyna, ja myśle, że w takiej sałatce nie rozróżnią, jak dasz ten majonez light , jak Guga pisze z jogurtem, możesz podrasowac, dodać czosnek i odrobinę musztardy i wtedy nikt się nie pozna:) Albo po prostu połowę każdej sałatki zrobisz z majonezem i połowę wg swojego gustu :) roboty tyle co przy jednym rodzaju .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sorki, że się mało odzywam, ale musiałam trochę odpocząć od kompa tak jak Wam pisałam :) Już nie chodzę w kołnierzu i nic nie boli, ufff :) x Kurde, złamałam dziś nasz pakt słodyczowy... Marcinowi zachciało się słodyczy i wyjął z szafki czekoladę, którą kupiłam do kremu do ciasta i co, oczywiście zjadłam pół tabliczki... :O No trudno, do Wigilii już nic nie tknę! I tak sukces, że to moja jedyna wpadka od początku grudnia, znacie mnie przecież ;) x Jutro mam nadzieję skończę sprzątanie i ubierzemy choinkę. x Martwię się trochę o moją mamę, przedwczoraj w pracy złapał ją tak silny ból z tyłu głowy, że aż płakała... A mama jest byłym (?) migrenowcem, więc byle ból głowy jej nie rusza - nawet rwa kulszowa to pikuś dla niej. Mówi, że w życiu takiego bólu nie czuła :O Ciśnienie ma ok, ciekawe od czego to było? Ma wizyty u lekarza 30-ego i u neurologa 16-ego stycznia. x Ona ogólnie jest przemęczona, ale oczywiście to nie przeszkadza mojej siostrze przywieźć jej dzieci na weekend - bo chce sobie w spokoju posprzątać... Wkurza mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, krótkie fryzury wbrew pozorom bardzo łatwo układać - moja mama ma podobne włosy i Aneta też parę lat się podobnie czesała i obie mówiły zawsze, że chwila moment i fryz gotowy :) Ja bym się bała czego innego - nie każdy po prostu dobrze wygląda w krótkich... Ja bym się chyba nie odważyła ;) x Też za mną chodziło żeby rozjaśnić, wyrównać kolor, ale w końcu nic nie zrobiłam, zajmę się tym po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) A propos włosów, to właśnie koło 10:00 jadę mojej mamie farbować. Swoje włosy już mam załatwione, bo ostatnio znów dodałam im odrobinę refleksów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Chciałam sie wpisać do tabelki ale nikt wczoraj sie nie wazył? Czemu?? To ja wam tez nie podam swojego dzisiejszego wyniku jak tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko ja tez byłam w tym tyg. u fryzjera, skróciłam włosy i podcinałam Laurze. Ja mam z włosami problem bo zawsze miałam proste i ścinałam jak chciałam a w pierwszej ciąży zaczęły mi sie kręcić :O i tak juz zostało. I teraz nie każda fryzura mi pasuje bo musze prostować włosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty light sa przetwarzane chemicznie, traca calkowicie swoje wartosci odzywcze a wrecz sa szkodliwe dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia brawo!!!!!!!! Kasiu to nieciekawie :( po czym Mamie przeszło? Dziś już nie boli? Ja miałam krótkie 2x w życiu i było mi bardzo cieżko je układać bez tony żelu nie wyglądałam dobrze gościu masz rację light to chemia ale na diecie niskotłuszczowej to czasem jedyna opcja by zjeść ser żółty, pleśniowy, jogurty, serki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra :D Nick________14.11___21.11___28.11___05.12___12.12____19.12 Asmana____________________________________69.8 Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1_____90,2____89,2 Kate_36___ _________________110.5___________ Szalloona____70,0____69.5___________________ Karolina83___86,8___________________________ Lena ________________77,7___77,3_____77,2___76,80 gugajnaa_____88_____________89_____________89.7 tarantula_____67____________66______________65,5 agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7_____66.6 kasiaa30____________________________________ zaszyfrowana87-------93-------------73------------------- ----60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszcie sie tez bo ta tabelka nie ma sensu jak jedna- dwie osoby sie wpisują :( Ja sie szykuje bo jade z Laura na ur mojego bratanka, na ścianke wspinaczkową wiec Szymka musze najpierw zawieźć do mamy. Potem jedziemy z Danielem na zakupy- ostatnie prezenty i takie tam. Mam nadzieje kupic tez sobie jakis ciuch na świeta Odezwe sie jak wróce do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick________14.11___21.11___28.11___05.12___12.12____19.1 2 Asmana____________________________________69.8 Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1_____90,2____89,2 Kate_36___ _________________110.5___________ Szalloona____70,0____69.5___________________ Karolina83___86,8___________________________ Lena ________________77,7___77,3_____77,2___76,80 gugajnaa_____88_____________89_____________89.7_____90 tarantula_____67____________66______________65,5 agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7_____66.6 kasiaa30____________________________________ zaszyfrowana87-------93-------------73------------------- ----60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, nie mam sie jak wpisac, na telefonie ciezko. Guga obnizylam bialka 50-60g, wody 2l dziennie, wiec w czym tkwi problem ze nie spada? Smazonego nie jem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Nick________14.11___21.11___28.11___05.12___12.12____19.1 2 Asmana____________________________________69.8____69,8 Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1_____90,2____89,2 Kate_36___ _________________110.5___________ Szalloona____70,0____69.5___________________ Karolina83___86,8___________________________ Lena ________________77,7___77,3_____77,2___76,80 gugajnaa_____88_____________89_____________89.7_____90 tarantula_____67____________66______________65,5_____66@ agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7_____66.6 kasiaa30____________________________________ zaszyfrowana87-------93-------------73------------------- ----60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byliśmy w Szczecinie...ludzi całe masy... I uwaga:nie skusiliśmy się na żadne fast foody tylko kupiliśmy sobie sushi;-)... Nowy nabytek w domu to świecznik-ciężko było wybrać bo niby jest tego wszystkiego bardzo dużo,ale nie koniecznie nam się podobało...kupiłam czerwony obrus i biały mieniący się bieżnik...a świece srebrne...i tak stół na święta mam z głowy...tylko wyprasować:P... A najważniejsze małżonek kupił mi drabinę,czyli kolejnej wywrotki na szanowną d u p ę c i ę nie będzie;-) I dzisiaj po pracy sprzątanko ciąg dalszy...dzisiaj czeka mnie dół,czyli salon,kuchnia,itp.i okna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick________14.11___21.11___28.11___05.12___12.12____19.1 2 Asmana____________________________________69.8____69,8 Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1_____90,2____89,2 Kate_36___ _________________110.5___________ Szalloona____70,0____69.5___________________ Karolina83___86,8___________________________ Lena ________________77,7___77,3_____77,2___76,80___76,8 gugajnaa_____88_____________89_____________89.7_____90 tarantula_____67____________66______________65,5_____66@< br /> agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7_____66.6 kasiaa30____________________________________ zaszyfrowana87-------93-------------73------------------- ----60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja się wczoraj zważyłam, :) u mnie waga stoi ale mam nadzieję, że top przez @ Eulalia BRAWO!!!! do wakacji to będziesz laska :D Tarantula brawo za oparcie się pokusom :) my wczoraj ubraliśmy choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My czekamy na Nate i tez bedziemy ubierac. W tym roku bez babek ze względu na młodego. Beda suszone pomarancze, cytryblny, cukierki i pierniki i swiatelka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantula, ja uwielbiam wręcz sushi. Jest pyszne :) Ja dzisiaj zrobiłam ostatnie zakupy prezentowe - po świętach przyznam się Wam, co przygotowałam Radkowi, bo na razie nie chcę zapeszać ;) Po świętach też zacznę wpisywać się do tabelki, obiecuję! Tylko kupię te nieszczęsne baterie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana super! Taka choinka mi się marzy :) ja dzis idę na babski, zrobiłam sałatkę z tuńczykiem wyjazd za 45 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×