Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

asmanka zrezygnowałam z rzęs z powodu migreny -trzymała mnie 4 dni i stwierdziłam, że nie będę ryzykować "chodzenia po ścianach ":) moje dzieciaki mają już dosyć siedzenia w domu, ale taka pogoda, że nawet nie ma jak wyjść na spacer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kutfa zafarbowalam wlosy i zamiast brązowego wyszedł mi jakiś rudy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jaki ktos wrażliwy na punkcie swojej rudości:) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko wywołałaś mnie :) Słodziaki dwa fajne zdjęcie :) a poka włosy, poka! ja uwielbiam rudości na włosach, byleby nie żółte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga nie wiem czy cos dojrzysz, bo to typowy rudy jak u Szalonej :-)). Bede robila w srode pod choinką to wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga przeciez zle napisalam. Nie jest typowy rudy jak u Szalonej. Pisalam do niej, ale nie odpisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana pokaż się w rudościach :) tarantula byłam bliska ich wystawienia :D ja jutro jadę do mamy na służbę więc odezwę się pewnie dopiero po powrocie :) Szymula śpi :) jeszcze dziewczyny i chwila spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Zrobiłam farsz na paszteciki, byłam na ostatnich zakupach. Jutro cały dzień w kuchni... już mi się wstawać nie chce :P x Odwiedziłam dziś lumepks obok mnie, kupiłam sobie 2 świetne szyfonowe bluzki, obie ecru i obie piękne :) Obie też lekko na mnie przyduże, ale co tam, oversize w modzie teraz :D Zapłaciłam za nie łącznie jedyne 16zł i przyznam się bez bicia, że to moje pierwsze rzeczy z lumpeksu! Ale tak ostatnio pisałyście, że musiałam tam iść i nie żałuję. Na pewno będę zaglądać :D W drodze wichura złamała mi moją ukochaną parasolkę w kropeczki... :[ Buuu... x Jak tam laseczki, wszystko zrobione? Jutro też pichcicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja już w pracy..popijam kawke. Wczoraj upieklam piernik, dzis go przeloze i zrobie polewę. Bede tez robiła blok czekoladowy i sernik na zimno na serkach homo.(przepis jest na poczcie) Generalnie swieta spedzamy poza domem ale w sobote mamy gosci wiec bede gotowac w sobote rano.. Guga gratulacje dla Sabiny! Chcieć to móc: ) Zuch dziewczyna Dziś pracuje do 12.30, obok mam galerie takze mam nadzieje ze kupie jakis ciuch. I jeszcze na myjnie musze zajechac. . Milego dnia! ! Kate obiecałaś ze bedziesz pisała 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie zaczęłam gotować... Sabina jest tak chora, że postanowiliśmy nie szaleć z żarciem jest mi to na rękę, a wszystkim wyjdzie na zdrowie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) Dziękuję za wsparcie - wszystko poszło super i już oficjalnie mam przerwę świąteczną. Asmanka, mówisz, że rudości Ci wyszły :) Tak to z włosami jest, nigdy na 100% nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy. Ja sobie znów zafundowałam refleksy (tym razem sama) i znów jestem o ciut jaśniejsza, ale nie na całej długości włosów. Kasia, nie przypominaj mi o pasztecikach, bo na samą myśl ślinka mi cieknie! :) Fajnie, że Ci się udały zakupy w Lumpie :) Ja teraz głównie po centrach handlowych chodzę, ale to dlatego, że są ogromne przeceny. Wczoraj kupiłam sobie torebkę przecenioną ze 100zł na 40zł. I to z jednej z moich ulubionych firm - Mohito. Hej Guga! :) Pewnie, że nie ma co szaleć z żarciem, bo później połowę trzeba wyrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laseczki:) Kawka? Lena dawaj na kawkę;-)... U mnie pogoda bez zmian czyli deszcz i wiatr,buuuuuuuu-jesień zamiast zimy.. Ja oczywiście w pracy na posterunku do 16,30 a jutro do 13... wigilia u nas-przychodzą teściowie i przynoszą karpia,wigilijny bigosik z grzybkami, śledziki w zalewie... A ja uszka i pierogi ruskie i z kapustą i grzybami już mam-koleżanka mi zrobiła:P są pyszne musieliśmy spróbować...dzisiaj zrobię sosik z grzybami...zamroziłam krokiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po lumpkach nie chodzę bo nie mam kiedy:P praca od 8.30- 17.00...ale moje koleżanki zawsze jakieś skarby wynajdą... Nic nowego na święta sobie nie kupiłam bo nic mi nie pasowało:P mi ciężko dogodzić:P...coś tam wygrzebię z szafy:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×