Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korekta nosa cz 2

Polecane posty

Gość gość
osoby naganiające same się wkopują, oczerniając niewinnych, więc nie jest to takie jak się może wydawać. Pisanie, że pisze jedna i ta sama osoba trąci kalectwem umysłowym. Zanim się cos skomentuje czy komuś odpowie, polecam przeczytać cały wątek - wiele osób nie odpowiada nawet na pytania. A ten z nikiem zmasakrowany miał największego pecha na forum, więc należy takim osobom pomagać, zamiast obrzucać błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie Dr Sankowskiego nie wiem jakie robi nosy, ale wiem na pewno, że został on wmanipulowany, wkręcony przez niektóre polskie ''celebrytki'', które próbują wmówić społeczeństwu, że nie miały operacji. Prawie każdy wie, o które panie chodzi.. U jednej z nich nos wygląda jak po ostrej operacji plastycznej, dziury na wierzchu, aż zacytuję prostacki cytat internauty - nos tej pani ''wygląda jak K***S Z JAJAMI ''. Sorry, za ordynarne słowa, ale to oryginalny tekst komentarza jakiegoś pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czemu zakropkowało...internauta pod jej zdjęciami na pewnym portalu, napisał, że jej nos po operacji wygląda jak '' ku/tas z jajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 3!! operacjach plastycznych nosa. Pierwsza na nfz w Krakowie prawie 15 lat temu. Przegrodę wyprostowali ale wygląd jak był słaby przed operacją tak został po. Druga korekta - również w Krakowie tym razem na własny koszt - totalny niewypał. Wyglądałam jak czołowa postać muppet show. Trzecia korekta - na własny koszt - w Warszawie u doktora Dębskiego Tomasza - i jest tak jak miało być! Nie polecam 'do trzech razy sztuka' ale u mnie akurat to się sprawdziło. I niestety jest zasada - dużo trudniej się poprawia po innych bo ten nos już jest słabszy więc 10 zdrowasiek że na Dębskiego trafiłam! Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś planuje operacje, jeszcze nie miał i już zaczyna pisać w temacie o nieudanym z najgorszym przypadkiem czyli zmasakrowany, to warto chyba się nad sobą zastanowić :P A zmasakrowany po każdej kolejnej poprawce, następne lata i wciąż taki sam destrukcyjny nick. Głupota jednak boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np zielona2929 przed ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym temacie najczęściej wpisują się ludzie z powikłaniami lub naganiacz- metodą stosowaną jeszcze z czasów komunizmu pr -lu .... wstyd Łatwo to zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj już spokój. Napisz może coś konkretnego, np. o swojej operacji, bo chyba po to tu jesteś???, a nie powtarzasz w kółko o jakimś naganiaczu-widmie, którego nikt nie widział poza tobą. Omamy wzrokowe to nie na tym forum. Mieszasz się we wszystkie wątki dot. operacji nosa, rzucasz mięsem, ale i tak pozytywnego nic nie wskórałaś. Tylko wkurzasz wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam za sobą korektę nosa i trochę żałuje, ze nie zdecydowałam się wcześniej. Miałam po prostu niezbyt wymiarowy i krzywy nos, który przez całe życie przysparzał mi wiele kompleksów. Jeśli szukacie dobrej kliniki w Bydgoszczy to warto wybrać się na taki zabieg do tej kliniki http://www.wident.eu/pl. Wszystko się ładnie zagoiło, miałam oczywiście kilka kontroli, także na opiekę specjalistyczną nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z naganiactwem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam operacje 15 lat temu,nie byl jakies wymarzony po opreacji zwlaszcza ze dalam zdjecie nosa jaki mi odpowiada ale zadnej poprawki nie robilam z obawa na gorszy wynik,rezultat: nie jest super pieknie ale i tak lepiej jak bylo......nie oczekujcie cudow dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×