Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korekta nosa cz 2

Polecane posty

Gość gość
Po operacji nosa pojawiła się przy przegrodzie narośl podobna do krwiaka lub torbieli, utrudniająca oddychanie. Laryngolodzy, kazali wrócic tam gdzie robilam operacje. Generalnie nie wiem co to jest, ale czytajac informacje w necie nieleczona torbiel lub krwiak moze doprowadzic do poważnycvh skutków np.raka... Nieprzyjemny zapach i ciągły katar, utrudniają oddychanie a co się z tym wiąze zawroty głowy i inne. Przed zabiegiem nie miałam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie dziewczyny w starym temacie o operacji nosa pisaly tez o tym, ze zrobila im sie jakas mala narosl z ropa, ktora sie paprala i miala bardzo nieprzyjemny zapach. Czyscily nos codziennie patyczkiem nasaczonym jakas mascia i im to zeszlo i wszystko ladnie sie zagoilo. Daj znac co Twoj chirurg na to powie i jakie dostaniesz zalecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie powiedział, dlatego wizyta u laryngologa. Szczerze to mam to już jakiś czas, ale zdałam sobie sprawę, że nie mogę tego zbagatelizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedz się od czego to Ci sie zrobiło. Czy to po prostu podczas leczenia wyszło czy lekarz coś nie tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie bedzie to takie proste, ale będę dialej próbować. Co mógl źle zrobić, miałas moze cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam scinanego garba i w miejscu starego garba jest nowy wiekszy garb, prawdopodobnie narosla mi okostna. Musze miec poprawke, ale juz u innego lekarza, bo z obecnym nijak nie idzie sie dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa jakies dziewczyny po niedawnej operacji nosa? Mam kilka pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
Tak jak wcześniej pisałam jestem dokładnie miesiąc po operacji, jeżeli masz jakieś pytania to słucham .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaki ten nosek , czy jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po wyjeciu setonow przez dlugi czas leje sie z noska wydzielina z krwia? Smarujesz czyms nos w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
Jestem baaardzo zadowolona, powiem Wam że to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam . Mi się z nosa nic nie lało, może dlatego że nie miałam prostowanej przegrody, wiec operacja zamknęła się w ścięciu garba. Ja akurat przeszłam to bardzo dobrze, nic mnie nie bolało, jest dyskomfort jak się ma zatkany nos przez setony i trzeba ustami oddychać i tyle. Opuchlizna z oczu zeszła mi po 4 dniach , sińce po 10 dniach. U mnie to była świadoma decyzja a z efektu jestem bardzo zadowolona tak jak już powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
i smarowałam nosek w środku linomagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksieza poszli spac a agentura do kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksieza poszli spac a agentura do kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem 5ty dzień po operacji nosa. Mam załozone setony i gips na 9 dni. Pierwsze 3 dni to była masakra twarz jak balon ponoć już spuchłam na sali operacyjnej. Miałam Septorhinoplastykę czyli totalna korekta nosa. Nosek miałam złamany w dziecinstwie, 3 lata temu operowana przegroda nosowa na kasę chorych ( bez żadnych rezultatów) i teraz kolejna, mam nadzieję ostatnia operacja w moim życiu. No więc tak miałam bardzo trudną (ponoć) operację, zrosty na kości polip wielkosci borówki inaczej krzywy na dole inaczej na górze, został nosek wyprostowany skrócony doł zwężony. Teraz czekam ściągniecię gipsu i setonów w czwartek, czy ktoś też miał tak skomplikowaną operację że miał setony na 9dni ?? w nocy budzę się z tak okropnie wysuszonym gardłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak długo setony, na dodatek kilka razy wymienianie, bo krwawiłam cały czas, dawano mi również leki na krzepnięcie krwi. Jest to męczące, nie ma co ukrywać, bo przez ten czas trzeba oddychać przez buzię, jedzenie nie ma smaku, ale wszystko jest do przejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zagoiło się w końcu wszystko?? jak Twój efekt końcowy?? Ile jesteś po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wszystko się zagoiło. W tym roku minie trzeci rok od operacji, jestem zadowolona z efektu. Niestety jeżeli chodzi o przegrodę nosową, jest do poprawki, przez to, że nos był jednak trochę maltretowany, znów się wykrzywiła i objawia się to u mnie katarem, gdy jest chłodno na zewnątrz. Więc to się nie zmieniło, przed zabiegiem miałam taki właśnie problem. Ale ogólnie nos jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galazka
wczoraj zdjęty gips!! nos cudowny. i mój!!! jeszcze nie mogę uwierzyć. wiosna sialalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam miec w czwartek zdejmowany gips. Troche sie boje czy wszystko poszlo ok. Siniaki pod i nad oczami mam jeszcze duuuze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz 2 tygodnie po operacji. Nosek ładny, prosty (mialam garba). Niepokoi mnie tylko lekkie uwypuklenie w miejscu starego garba. Czy mialyscie zalecenie od swojego lekarza, aby to masować? Jeśli oczywiście bylyscie w takiej sytuacji jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak wyglada srednio cena za korekte nosa?(garbek plus szerokosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 8 do 18 tysięcy, w zależności u kogo chcesz robić. W Czechach podobno płaci się gdzieś 4, 5 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey dziś mija 9ta doba po operacjii miałam osteotomię zniżany zwężany nos .Miałam naprawdę trudny nos do robienia ..dziś przy czyszczeniu nosa jedna dziurka mega zatkana (przez którą doktor robił)metoda zamknięta zauważyłam hmm kostkę bolącą przy dotyku cholerka co to jest czyżby doktor nie wyciął dobrze?czemu boli ..jutro ściągam gips i stanie się jasne czy to wszystko miało sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam wątek. Zraziło mnie naganianie w topiku o nieudanych operacjach, gdzie piszą już wszyscy - po jednej korekcie, po poprawkach, po nieudanych... jakaś kobieta jeszcze nakłania do operacji u pewnego pana... Zmasakrowany zamiast skupić się na sobie, drąży wątek, wszystko działa depresyjnie. Możliwe, że lepiej byłoby gdyby temat zniknął. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety - pracownice siedzą przy kompie i widać że w tamtym wątku są ataki , niech tylko ktoś napisze coś negatywnego o jednym w jego temacie albo tam, zaraz atakuje - to też wiele mówi o danym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam operacje nosa w połowie lipca. Nos był naprawdę duży i do tego strasznie krzywy. Jestem trzy miesiące po operacji u doktora Charazińskiego i efekt jest wspaniały, uwielbiam swój nowy profil i to jak zmieniło się moje nastawienie do świata od czasu operacji. Kwestą zadowolenia lub niezadowolenia z efektu operacji nosa w większości przypadków są jednak oczekiwania pacjentki. Nie zawsze nos będzie taki, jak sobie to wyobrażamy i kwestia ataków na lekarza może być spowodowana brakiem akceptacji siebie u danej pacjentki. Zdarza się oczywiście, że coś pójdzie nie tak, że po operacji będą komplikacje, jesteśmy ludźmi, każdy organizm reaguje inaczej. Ja nie miałam nierealnych oczekiwań. Nie z każdego nosa można zrobić maleńki zadarty noseczek. Mój jest bardzo ładny i nigdy nie powiem złego słowa ani na samego doktora Charazińskiego, ani na cały personel kliniki. Jeśli chodzi o podejście do pacjentów, to być może nie każdemu to odpowiada, bo doktor nie obiecuje cudów, nie mydli oczu przedstawiając niestworzone wizje nowego wizerunku, nie przymila sie do pacjenta, jest konkretny i rzeczowy. Dla mnie takie podejście jest jak najbardziej profesjonalne. Byłam na trzech wizytach kontrolnych, w tym jednej nieplanowanej, zawsze pan doktor miał dla mnie czas i cierpliwie odpowiadał na moje pytania i obawy związane z gojeniem się nosausmiech.gif Dystans między pacjentem i doktorem naprawdę się zmniejsza przy kolejnych wizytach i teraz czuje się tam jak wyczekiwany gość, jest miło i serdecznie. Ja polecam całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.07 ''To jest temat ogolny o operacji nosa, nie tylko o depresji i skutkach ubocznych. Poprzedni temat zostal usuniety jakis czas temu, ale dlaczego? Tego nie wie nikt. Wiadomo, ze tam bylo bardzo duzo cennych informacji, bo sama tam tez sie udzielalam i duzo czytalam, ale skoro nie ma tego tematu to chyba warto zalozyc nowy. Z pewnoscia znajda sie osoby, ktore sa przed lub po operacji i beda chcialy sie podzielic swoimi doswiadczeniami. '' e Droga pani... temat usunięto bo partacz się zbulwersował / ła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałemnwątek Reklamy nie zauważyłem. Nie jestem reklamą jak ktoś pisze, że mu się operacja u kogoś udała! Dajcie sobie spokój z tymi teoriami spiskowymi. Rzeczywistość jest prostsza niż niż myślimy. Minus tamtego tenatu, że ktoś tam zaczał szaleć i mmóstwo wulgaryzmów używa. Więc zrobiło się nie do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×