Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy robił ktoś z was paczkę do koscioła dla potrzebujacej rodziny

Polecane posty

Gość gość
gość dziś a i emulsyjna tez lepsza od ciasta,bo biedny moze sobie tą emulsją chociazby kuchnie pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że Ty akurat nie jesz, bo masz takie widzi mi się, nie znaczy , że inni na święta nie zjedliby ze smakiem tego ciasta, szczególnie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm,racja,niech bedzie sam papier,albo nie,najlepiej dac pustą paczkę,bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jest rozwiązanie,zgadzam sie,biednemu na swieta należy dac PUSTĄ paczkę,i wszyscy beda szczesliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lepiej wiecej tej szynki w puszkach i innych produktów spozywczych niz ciasta,ciasteczka,kawa,cukier albo produkty do pieczenia ciasta. Cóż z tego,ze dzieci lubia słodycze.Lepiej aby miały z czym pajde chleba zjesc niz kawałek ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, cukier niepotrzebny, kawa i herbata też nie, najlepiej wodę niech piją, ze studni... prąd też niepotrzebny, mogą gotować na kuchence opalanej chrustem z lasu, a prać ręcznie. Kąpać się mogą latem w rzece, a zimą w balii... W sumie to człowiekowi mało jest rzeczy niezbędnych do życia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasraj do paczki i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasranie lepsze niz pusta paczka?no moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, skoro ludzie dają puste koperty na weselach to mogą dać i pustą paczkę dla biednych, wszystko możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, żeby te święta byly jakimś dniem wyjątkowym dla tych dzieci - bo przede wszystkim o dzieciach myślę robiąc paczki, a nie dzień jak co dzień - chleb ze smalcem.. dlatego ja daję słodycze, dla dorosłych kawę, herbatę, właśnie masę makową do ciasta też dawałam rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no własnie,swieta sa 2 razy do roku, po 2 dni ,a rok ma 365 dni. Większosc "dobrych"ludzi na swięta zrobi paczkę i finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co... jakies 3 lata temu gadałam z jedną babcią ona dostała od koscioła czy to moze ludzie produky zbierali,ale to chyba kosciol ,niewazne ,i ona dostała własnie cukru,makaronu,make,herbate przeterminowaną i 2 ciasta,ale mówiła ze tego ciasta do ust nie wzieła,bo mówiła ze wyglądało jakos tak obrzydliwie,i ze''jak takie cos mają dawac to niech w ogóle nie dają'',jej nie tyle chodziło o ten makaron,tylko ze go dostała na swieta własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz,lepiej byc dobrym 2 razy do roku niz wcale.a rozumiem ze ty pomagasz cały rok?ale skoro tak to mogłabys w tym wyjatkowym czasie zaszalec i dac jakiegos''frykasa'',skoro jak zauwazyłas swieta sa 2 razy do roku a ma on 365 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to babcia taka biedna nie była i w d***e jej sie przewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze i tak,ale tu nie Indie,tu slumsów raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja też nie jestem bardzo bogata i nie stać mnie, żebym pomagała przez cały rok, od tego są instytucje państwowe czy kościelne. Ja mam swoje dziecko do wyżywienia i ubrania. Ale są w roku dni wyjątkowe, świąteczne, i właśnie w te dni chcę pomóc innym... Te paczki również uważam powinny być wyjątkowe, a nie takie zwykłe, codzienne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas ksiadz mowil,ze paczka ma sie skladac z takich produktow jak cukier,kasza,maka,makaron, herbata ,slodycze dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety prawda jest taka ze tych paczek i tak nie dostana naprawde biedni tylko cwaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukier kasze to daja mopsy caritasy przez rok a w swieta pasowałoby cos lepszego,przeciez sa raz w roku,a nie ma raczej ludzi tak biednych by nie mieli na mąkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×