Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość libido_loss

Całkoiwity brak libido u mężczyzny (z dnia na dzień)

Polecane posty

Gość libido_loss

Jestem 30-letnim mężczyzną i mam problem z libido od kilku miesięcy. W pewnym momencie, z dnia na dzień straciłem zainteresowanie seksem. Do zera. Nic nie jest w stanie mnie podniecić. Mechaniczna stymulacja powoduje częściową (niepełną) erekcję, ale niestety odeszła gdzieś ta chęć na seks. Kilka miesięcy temu było jeszcze super, miałem ochotę 2-3 razy w ciągu doby. Jestem ze wspaniałą dziewczyną od kilku lat, która w 100% mi się podoba. Trafia w mój gust fizycznie oraz emocjonalnie. Zbliżenia z nią były zawsze wspaniałe. I z dnia na dzień straciłem ochotę :( Problem jest we mnie, nie w niej, gdyż ona nadal bardzo mi się podoba i bardzo ją kocham. Pytanie do was - czy ktoś z was tak miał? Jakie badania powinienem zrobić? Uprzedzę kilka pytań, które wy możecie mi zadać: - nie zmieniłem orientacji - nie przyjmuję żadnych leków na stałe - nie miałem żadnego traumatycznego przeżycia - nie masturbuję się (wcześniej musiałem to robić, jak dłużej niż kilka dni nie widziałem się z dziewczyną, ale w niczym to nie przeszkadzało, po prostu musiałem sobie ulżyć) - nie starzeję się (ja wiem, że z wiekiem libido siada, ale 30 lat to trochę za mało, poza tym starzenie nie odbywa się z dnia na dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×