Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo smutny gość

Samopoczucie w ciązy po luteinie, wykoncze się....jak u Was?

Polecane posty

Gość bardzo smutny gość

Dziewczyny jak jest u Was, czytam wiele opini, ze luteina poteguje mdlosci ale to co sie dzieje u mnie juz przechodzi ludzkie pojecie.. 1 ciaze znosilam super, kilka raz mi cos tam mocniej zapachniało, ale teraz 15 tydzień a ja wymiekam :( po prostu nie mam siły zyc. Jest mi niedobrze jednym cięgiem i to nie jest jakieś tam lekkie mulenie, ja po prostu mam takie mega mdłości, że nie mogę wstać. Mam okropna zgagę, odbijanie, zaparcia :( Nie mam już siły.. Opakowań luteiny mam chyba z 3,5 jeszcze..będę prosic lekarza, żeby mi zabrał ten syf..bo nie mogę normalnie funkcjonować :( w ten weekend doszły mi wymioty i mdłości spotegowane razy 100. Moj synek wszystkim opowiada, ze mamusia jest strasznie chora :( Nie mam sily zeby poswiecic mu 5 minut :( lezy przytulony do mnie i nawet się nie odzywa.. Marzy mi się trochę przygotować do świąt, kupic prezenty, nie byc wrakiem! TYLE! Dostałam luteine dopochwową, ponieważ w 1 ciazy pod koniec odkleiło mi się łozysko, teraz jest ok wszystko sie ladnie rozwija. czysta profilaktyka. Co robić? prosić o odstawienie? Widziałam ostatnio tu dziewczynę, której lekarz w 16 tyg odstawił nagle luteinę. Czy ja tez moge o cos takiego poprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smutny gość
Dodam, że mam upośledzone trawienie, poniewaz mialam operacje woreczka i moja wątroba pracuje słabiej :( myślę, że progesteron daje jej konkretnie w kość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam 3 miesiące 2 rano 2 wieczorem masakra , ale odstawiłam jak lekarz się zgodził i wydaje mi się że na forum nikt Ci nie odpowie sensownie musisz porozmawiać z lekarzem dodam że wymioty i mdłości to nie tylko od progesteronu więc porozmawiaj z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smutny gość
dziekuję, nie spodziewałam się odpowiedzi o tej porze, ale tylko tej porze czuję się na tyle.. (w sumie tez cały dzień kimam, żeby zabic ten stan)...zeby coś napisać. Powiedz mi tyle minęło Ci jak odstawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smutny gość
Dzisiaj spadł u nas snieg, a moje dziecko nie poszło do przedszkola, bo nie ma zimowych butów :( . Żywcem nie mam kiedy jechac mu i kupić..mój mąż ma na głowie tak wiele i tak jest złoty, ale takich atrakcji juz mu chcę oszczędzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam luteine 2 tygodnie i tez fatalnie sie po niej czulam.. ogolnie 9 mcy ciazy to byl dla mnie dramat.. ale jaka nagroda.. dziecko piekne, grzeczne. SLODZIAK. w ciazy nieraz wymiekalam i zalowalam ze w nia zaszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smutny gość
Kurcze, u mnie podobno odmienna płeć na 85%, może to to. Mama mówi, że z nami siostrami bardzo zle sie czuła, z bratem rewelacja! To samopoczucie odbiera mi całą radość.. Nic mnie nie cieszy :( jestem leżącym wrakiem. Obiecywałam sobie, że w tej ciąży to będę druga Anna Mucha chociaz nie przepadam za nią, ale jak sie patrzy na takie kwitnące kobiety w ciązy chce się zyć. Ja zrobilam się niemiła, opryskliwa, nie do zycia :( Jedzenie nie sprawia mi żadnej przyjemności, zero słodyczy i jakichkolwiek zachcianek miec nie mogę, bo potem pokutuję okrutną migreną :( odbijaniem czy zgagą :( Jak żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czułam źle i jakoś ostatni tydzień ciut lepiej, a teraz powrót i od nowa! Mam nadzieje, ze za tydzień mi lekarz odstawi tylko ja będę na wizycie mocny 17 tydzień wiec może mi do 18 pociągnąć zmniejszona dawkę.. Może jeszcze Ci pomogą dziewczyny. Może mają jakiś sposób, chociaż widzę, że u Ciebie to naprawdę ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostałam na przodujące łożysko w poprzedniej ciąży, wiec coś w tym jest... Kup sobie mamarin, mi na początku trochę pomógł..teraz mniej ale zawsze to cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham_cie_zycie
dziewczyny mi na mdłości bardzo pomagał imbir - poszukajcie w aptece IMBIFEM - na prawdę jest naturalny wyciąg z imbiru, nie szkodzi dzidziusiowi i działa niemal od razu - szkoda się męczyć... ja nigdy nie zapomnę dnia kiedy się dowiedziałam, że jestem w ciąży. gotowałam obiad i nagle mnie uderzpył zapach a w tym wypadku smród kalafiora którego uwielbiam.... i hyc do kibelka:) także na prawdę, zajrzyjcie za tym preparatem, jest niedrogi a może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę bierzesz to świństwo? Lekarze w Polsce faszeruja tym gownem a w innych krajach nie podaje się tego w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luteina to progesteron nie gufno :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę bierzesz to świństwo? Lekarze w Polsce faszeruja tym gownem a w innych krajach nie podaje się tego w ciąży x Bo w innych krajach nie ratuje się ciąży do trzeciego miesiąca, może dlatego? :o doucz się pajacu zanim zaczniesz się wypowiadać, bo robisz z siebie pacana. Autorko, duża szansa, że będziesz mogła odstawić. Od okolicy 16 tygodnia łożysko zaczyna samo produkować progesteron, więc bądź dobrej myśli! Zdrówka Ci życzę i lepszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w podobnej sytuacji jak autorka - 12 tydzien ciazy, od dwoch miesiecy mdlosci calodniowe, wymioty, ktore byly tak silne ze 2 razy ladowalam w szpitalu w zlym stanie. Mam wrazenie ze luteina dopochwowa poteguje zle samopoczucie jednak musze ja brac z powodu na krwawienie ktore wystapilo w wyniku silnych skutczy przy wymiotach oraz ze wzgledu na lozysko przodujace... Podobnie jak autorka nie mam juz sil, bardzo mnie meczy, do tego okrutna zgaga, bol w klatce piersiowej i ogien palacy... No i oczywiscie zaparcia. Mam wrazenie ze wykituje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewna, ze to po luteinie? Ja nie brałam, a też czułam się fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam dopochwowo po jednej rano i wieczorem 5tc-12tc bo mialam plamienia. Nic mi nie bylo po niej... tzn czulam sie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 16t.c. i mam te same dolegliwosci a luteiny nie biore, mdlosci si koncza ale za to niestrawnosc, gazy, zgaga i wstret do jedzenia, tzn. glodna jestem, ale nic mi nie smakuje. Wiec moz to nie przez luteine, tylko zbieg okolicznosci u Was. Pierwsza ciaze przechodzilam rewelacyjnie, koze jedynie niektore zapachy mi nie podchodzily i na koniec ciazy mialam zgage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Ja zaczęłam brać Luteine dopochwowo i kolejny dzień drugi boli mnie głowa. Raczej nie zniosę kilku tygodni, ani miesięcy z bólem głowy. Bez przesady. Dziś zapytam się lekarza co z tym robimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×