Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy wstydzilybyscie sie isc do stomatologa usunąc kamien prosze odpiszcie

Polecane posty

Gość gość

wstyd mi isc do stomatologa bo mam na wewnetrznej stronie zębów na dole taki brazowy osad i wstydze sie ze stomatolog..bardzo przystojny facet....pomysli ze nie dbam o zeby a dbam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie takie rzeczy on widział nie ma się czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osad to nie kamien, kazdy ma osad, nie ma sie czego wstydzic, jestem asystentka stomatologiczna, codziennie usuwamy kamien i osad, to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TROCHE DZIWNE ZE MLOD laska ma kamień nie szczotkujesz zębów? kamien jest u tych co nie robia tego. ktos kto dba o zeby nie bedzie mial kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a asystentko kochana powiedz mi prosze czy skaling da rade usunąc taki brązowy osad na zebach czy tylko piaskowanie moze cos dać? bo piaskowanie uszkadza szkliwo i nie chce piaskowania. wole skaling ale nie wiem czy sklaling usunie ten brązowy osad..ten brazowy osad jest taki jakby wnikniety w szkliwo i nie na szkliwie tylko wlasnie scalony z nim..tak to moge opisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skaler usuwa kamien, osad usuwa sie piaskiem, piasek nie uszkadza szkliwa, sa delikatne piaski nie ma sie czego bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystentko a czy wg ciebie to wstyd ze kobieta mloda i atrakcyjna ma kamien albo osad?to serio swiadczy o zaniedbaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, ty juz siebie chyba na slubnym kobiercu widzisz z tym stomatologiem, tak bardzo chcesz wywrzec na nim dobre wrazenie... :D poza tym zebiska bedzie ci czyscila asystentka. ja tez mialam brazowy osad na dolnych zebach (od srodka) a wszystko dzieki fisiodiurowi :O piaskowanie + skaling usunely wszystko. mam zeby jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest wstyd, 90% osób przychodzacych do gabinetu zle myje zęby dlatego pojawia sie kamień, usuwanie go to koniecznosc bo doprowadza do stanu zapalnego dziaseł, a pod nim super rozwija sie próchnica. Asystentka nie ma prawa czyscic zebów, moze to robic higienistka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki dentysta usuwa kamień zadne asystentki tylko dentysta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko dentysta, pracuje równiez z higienistkami które same usuwaja kamien i osad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o zdrowie Twoich zębów, a dentysta jest od tego, żeby Ci pomóc, również zdjąć kamień nazębny :)Jak jesteś z Trójmiasta to mogę Ci polecić sympatycznego dentystę http://j-dent.com.pl/ czuję się tam komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz się czego wstydzić! Ja byłam u swojego lekarza w Sochaczewie w Remedium i tam mi powiedzieli, że taki osad na zębach się czasem robi i to normalne: herbata, kawa, a nawet ślina mają takie działanie. Wystarczy zwykłe oczyszczanie albo skaling i będziesz miała piękne zęby. Nie wstydź się! A jeżeli nie możesz się przełamać, znajdź sobie lekarza - kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sioddemeczka
co za temat w życiu by mi przez głowę to nie przeszło:D Jakbyś weszła na drzewo spadła i złamała rękę, to też byś się wstydziła iść do chirurga powiedzieć że po drzewach łaziłaś? 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze dentysta nie takie rzeczy widział na pewno. Po drugie, co go to obchodzi? czy Ty mu płacisz za komentowanie Twojego uzębienia czy za usuwanie kamienia? Co Cię to obchodzi co on sobie pomyśli, a jak chodzisz z kasy chorych to wierz mi że kamień nazębny to dla niego pikuś. Widział na pewno 100 razy bardziej zaniedbane pyski Po 3 zawsze możesz iść usunąć kamień do brzydkiej starej baby a potem iść do swojego dentysty i udawać że zarąbiście dbasz o zęby Robisz z igły widły ja przyznam że średnio dbam o zęby, myję tylko raz dziennie a czasami zapomnę w ogóle, wiem że to mnie nie usprawiedliwia ale nie byłam tego uczona od dziecka, moi rodzice nie pilnowali czy myję zęby i jak poszłam do dentysty to zaproponował mi usuwanie kamienia, zgodziłam się, jak skończył to myślałam że mi zęby powyrywał, jak dotykałam językiem to miałam takie przestrzenie między zębami że czulam jakbym miała jakieś dziury, najpierw się wystraszyłam a po 2 dniach sie przyzwyczaiłam, to mi uświadomiło jaki miałam kamień i staram się teraz bardziej przykładać do higieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienie na szaniec
za ile :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Nie ma nic wstydliwego w usuwaniu kamienia. Co jakiś czas jeżdżę na wizyty do Krakowa do Villa Dentica zrobić przegląd i jak trzeba to usuwam kamień. Żeby powstrzymać kamień najlepiej zażywać witaminę D ponoć ma na to wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Czaja

Przysięgam, ze jeszcze nie spotkałam się z takim czymś żeby asystentka usuwała kamień nazębny. To robi dentysta. Zresztą miałam usuwany w gabinecie Centrum Demed w Łomży. Normalnie ulga na zębach, aż wszystko przejrzało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopytko90

Nigdy się nie wstydzilam, normalna ludzka sprawa. Chodzę do dental care w Tychach jbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty, toż usuwanie kamienia to normalny zabieg stomatologiczny. Ja od lat korzystam w tym zakresie z usług http://okclinic.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mają spoko ekipę dentystów, znieczulenie aplikują praktycznie bezboleśnie, są sympatyczni, dzięki ich podejściu minął mi strach przed dentystami. Do tego solidnie wykonują swoją pracę - plomby są trwałe, zęby doskonale spiłowane i dopasowane do zgryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Wstyd jest przed ludźmi a nie przed dentystą. Może powiedzieć coś bardziej dosadnie ale nie robi tego, żeby dowalić przecież... Pani dr. Pniok z Dental Care w Tychach mi to powiedziała, jak byłam u rodziców bo miałam podobnie, rodzice mnie umówili na wizytę i mnie tam zawieźli siłą. Taką głupotę wtedy zrobiłam, że ojoj. A wcale nie bolało aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się wstydzić. Ważne aby trafić na dobrego stomatologa z dobrym podejściem do pacjenta. Ja trafiłam na takich w Eurodental w Warszawie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lena_km napisał:

Nie ma co się wstydzić. Ważne aby trafić na dobrego stomatologa z dobrym podejściem do pacjenta. Ja trafiłam na takich w Eurodental w Warszawie.

Aż takie patałachy jesteście, że nie macie pacjentów i musicie robić prymitywną reklamę na forum? Stach iść do kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy stomatolog widział już wiele w życiu 🙂 Ja też miałam problem z powrotem po latach do dentysty. Z tym, że ja korzystam z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort . Musisz poprostu przełamać wstyd i będzie ok. Ja teraz chodzę na piaskowanie zębów raz do roku i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co? nie! należy iść i usuwać od tego właśnie są stomatolodzy... ja regularnie chodzę do Elektoralna Dental Clinic i szczerze polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lekarz jest po to aby nam pomagać i nie ma w tym nic wstydliwego! Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze. Dr Emma Kiworkowa niecały tydzień temu usuwała mi kamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co się wstydzić. Ja też zanim zaczęłam regularnie chodzić do dentysty miałam ten problem. Odkąd trafiłam do Eurodental w Warszawie chodzę na przeglądy co pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem jak się czujesz, ja też się wstydziłam a mimo ze starałam się zawsze myć zęby dokładnie to z dnia na dzień wyglądało to tylko gorzej. Poszłam do gabinetu Tes Dent w Wejherowie, do super sympatycznej pani doktor i jak tylko usiadłam na fotelu to zapomniałam o wstydzie. Pani nic złego o mnie nie powiedziała, a nawet pochwaliła, ze zęby są bardzo proste i zdrowe 🙂 wyszłam z szerokim uśmiechem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam ten sam problem, ale gdy poznałam Basię wszystko się zmieniło. .. Jestem łodzianką, a każdy kto z Łodzi ten wie o czym mówię. Koleżankę z Wejherowa wtajemniczę, bo Łódź to wielkie miasto i masa tu higienistek stomatologicznych, ale tak na prawdę to każdy wie, że higienistka Barbara Zajda z gabinetu Pro EndoDentica, zdejmie kamień delikatnie w miłej atmosferze. Jako, że widziała kamień i osady co najmniej połowy łodzian, na pewno nic jej nie zaskoczy i nie ma się czego wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×