Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inhalator dla dziecka jaki polecacie kupić?

Polecane posty

Gość gość

ponawiam pytanie jaki warto kupić inhalator dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest Philips pro soft touch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka4
Mnie koleżanka namówiła na inhalator Sanity Simple. Szczerze powiem, że sprzęt się spisuje bez zarzutu. Nie zacina się, można w krótkim czasie dużą dawkę leku podać. Fajny aparat bo rodzinny, równie dobrze można tutaj inhalację przeprowadzić u dziecka jak też u dorosłego. Dla mnie najlepiej taki zabieg działa jak mam nos zatkany. Ulga jest nie do porównania z jakimkolwiek innym leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos jeszcze sie wypowie? Temat akurat na sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cześć :) Coraz więcej ludzi korzysta z inhalatorów więc też coraz więcej takich stron z porównaniami modeli będzie się pojawiać pewnie. Na ten moment to jestem też w stanie wymienić portal na http://rankinginhalatorow.pl/. Podoba mi się tutaj cała budowa jest czytelny, każdy model jest tutaj opisany i ładnie podzielony w kategorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja będę namawiała na ten sam inhalator który ja kupiłam czyli Familino Pro. Włoska marka z dożywotnią gwarancją. A jeśli chodzi o samo działanie to nie mogę narzekać. Prosta obsługa, szybko można podać lekarstwo czy tak samo zrobić sobie łagodzącą płukankę z soli fizjologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Dnia 9.05.2019 o 11:42, Gość Gość napisał:

Ja będę namawiała na ten sam inhalator który ja kupiłam czyli Familino Pro. Włoska marka z dożywotnią gwarancją. A jeśli chodzi o samo działanie to nie mogę narzekać. Prosta obsługa, szybko można podać lekarstwo czy tak samo zrobić sobie łagodzącą płukankę z soli fizjologicznej.

Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×