Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tabasko

Árva vára

Polecane posty

Dobry szybko powstal ten nowy zamek kawke zrobilem Nowa buziak:-* dawaj tu na kawe milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osz wy..... Dzień dobry Żyję jeszcze. Kawa się robi:-) Tabasko? Nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno mi:-( albo nie:-) to gdzie te dary? Ciz oddaje mi naturę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepski dzień. Ciz ten miś coś tego..... Trza nowszy model ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć CiZ :) znam dobry sposób na rozbudzenie. Tylko ręce się później trzęsą. Rycerz ale potem Ty mnie na kolana posadzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CiZ instruktaż Ci potrzebny? :P No to tak. Usiądź wygodnie. Wsuń dłonie pod piżamkę. Pomyśl o.. Wierzę, że masz zwinne palce i sobie poradzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra spadam ale ksiezna ja wszystko widzę:-D Bezbledny ;-) a co się robi w nocy?....... A potem się śpi. Ciz mis z łóżka co ty nie wiesz z kim spisz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeee ksieznizko mam lepszy poysl. Kolana kolanami ale wiesz na co mam ochote ? Wezme cie od tylu mocno i gleboko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CiZ bez pytanie o zgodę, taki uraz? Spaczenie? :P No maszzz a ja dzisiaj tak na leniwca chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhh nie jestem podobny do wilka sloneczko. Bardziej mi do gryzli niz do powlucacego czterema po stoku. Poza tym ja nie wyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
On nie wyje on mruczy.... Zresztą co ja tam wiem..... Nic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
O ciebie chodziło nie wykrcaj się:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny jak tam szczury żyją? Lubisz wymiona krowie prymitywny? Mówie ci miód :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musze napisac do tej awarii bo i tak sie gzdzimy nie? A wogle prymitywny jest ok? Czypomarancza mnie obraza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę wrócić do twórczości z wczoraj :( a tak mi się podobało. Czy Cię obrażają? Nie wiem. ;) Jak zaczniesz usuwać awarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo wiesz. Myslelem ze jestem niepowtarzalny a tu sie okazuje ze jakis prymitywny jest jak ja. No szooooook. I ze caly czas cos majstruje w piwnicy przy jakiejs awarii. Szkoda mi sie zeobilo goscia . A wiesz ze nikt tak sobie nie radzi z awariami jak ja :P myslisz ze mam za dobre serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że masz. Chętnie się dzielisz tym co masz :P Zawsze służysz pomocną ręką :P a usuwanie przez Ciebie usterek pobudza wyobraźnię, aż sama bym się zepsuła :) Koniec tego pitu pitu.. Czekam na rogu, tam gdzie zwykle. Podjeżdżaj to biegi będę Ci zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak bledny po wertepach na żużel hehe prymitywny po ch/u/j / te nicki zmieniasz? Dobrze jesteś w temacie jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×