Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emeryt15

Uwaga oszust na Allegro!

Polecane posty

Uwaga na oszusta na Allegro nick michalpoznan22 wystawia towar dzwoni do licytujacego ze zakonczy wczesniej licytacje podajac atrakcyjna cene.Nastepnie po zainkasowaniu naleznosci nie wysyla towaru twierdzac ze sprzedal innemu licytujacemu a pieniadze zwroci,po czym nie reaguje na ponaglenia i monity.Po prostu zwykly oszust i naciagacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie odradzam zakupy na allegro u nav-hess-pl i sklepie Kmuk Market, niestety nie potrafią opisać rzeczy, a potem nie chcą oddać pieniędzy za wysyłke, kiedy oddajemy je uczciwie, zero kontaktu, oszusci i nic wiecej, szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
No czasami niestety można trafić na oszustów z allegro. Ja ostatnio odkryłam że sporą ilość rzeczy takich samych jak na allegro można kupić tutaj http://www.tzch.pl/ w o wiele niższej cenie. Myślę, że allegrowicze tam właśnie zamawiają towar. Chyba zacznę tam kupować bo towar idzie szybko a sprzedawca jest uczciwy więc nie ma obaw, że coś nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Właścicielka sklepu internetowego www.KmukMarket.pl Aneta Kmuk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Firma Handlowo-Usługowa NAV-HESS Aneta Kmuk ,ul.Władysława Łokietka 12, 39-451 Skopanie. NIP: PL-867-182-29-63. REGON: 83040015 nie zwraca należności!!! W moim przypadku nie otrzymałam zwrotu za część niezrealizowanego z braku towaru zamówienia. Pani Aneta Kmuk sprzedaje również na Allegro pod nazwą: kmukmarket-pl, lub nav-hess-pl. lub NAV-HESS. Zgłaszam dłużnika do wszelkich możliwych organów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giero
Też kiedyś miałem przykrą sytuację na allegro, przez to teraz robię zakupy w sprawdzonych sklepach internetowych, bardzo często robię zakupy w sferisie ostatnio żona wypatrzyła u nich bardzo ładna pościel:) którą oczywiście zamawiałem https://www.sferis.pl/szukaj?q=po%C5%9Bciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukano mnie w KMUKMARKET

zgadzam się, firma Nav-Hess sprzedała mi towar nadający się tylko do śmietnika, a teraz jest problem, nigdy nie kupujcie w firmie KMUKMARKET bo towar nie nadający się do użytkowania, a ze zwrotem pieniędzy są spore problemy, ja wyrzucę czapki do śmietnika i zapomnę o sprawie    oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×