Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość mm

dlaczego moje pranie jest szorstkie?

Polecane posty

Gość gość mm

piszę tu,bo tu przebywa więcej osob.i jak w temacie-ubrania po praniu szorstkie,najgorzej jest z recznikami.Dlaczego? pralkę mam nowa,samsung eco bubble.ustawiam 3 płukania i do ostatniego wlewam płyn.piore w płynach do prania .pranie pachnie ale nie jest wcale miękkie!płynow uzywam niemieckich,maz tam pracuje i mi przywozi,i ten do prania-persil,i do płukania-roznych firm. wczesniej uzywałam proszkow,było to samo.mialam pralke whirlpool,bez znaczenia-było to samo. co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ładujesz zbyt wiele rzeczy na raz do bębna, jest zbyt ciasno i pranie źle się pierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładuję zazwyczaj ciut więcej niz pół bębna.nigdy cały,piorę często.płynu leję cały dozownik,ktory jest w szufladce. sym miauczy,ze ręcznik go drapie jak się wyciera,cholery idzie dostać.nigdy nie miałam ręcznikow puszystych i miękkich jak w reklamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takie ubrania jak uużywałam proszku do prania . Teraz kupuje kapsulki z plynem i ubrania sa miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes z Poznania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań używać płynu do płukania :) Teoretycznie powinien zmiękczać ale w praktyce przy praniu w pralce nie jest dobrze wypłukiwany z tkaniny i to powoduje że tkaniny twardnieją. Polecam ocet zamiast płynu do płukania i sodę oczyszczoną (tylko do białych rzeczy - to naturalny wybielacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się w łeb puknij ty od octu! smrodu chcesz dziewczynie narobić? kto cuchnącym octem płucze? zastanów się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie piorę w płynach niemieckich,proszku nie uzywam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie, czy pranie jest szorstkie po wyjęciu z pralki? czy po zdjęciu z suszarki? jeśli po zdjęciu z suszarki, to nie susz na wiór, ale ściągaj jeszcze wilgotne i prasuj, wiem roboty od cholery, ale dzięki temu będziesz miała wszystko mięciutkie. Ja nastawiam tylko na jedno .płukanie, a płynu do płukania dodaję tylko troszkę (NIE cały dozownik). Ściągam jak ledwo co wyschnie i składam i leży trochę na fotelu potem chowam do szafki i zawsze mam wszystko mięciutkie, a mam pralkę INDESIT bez żadnych bajerów z 2010 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zdjeciu z suszarki.w sezonie cieplym suszylam na balkonie,teraz w domu,zawsze bylo tak samo.kilka razy plynu do plukania wcale nie lalam i bylo to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miękka
Mam ten sam problem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarda woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pewnego czasu tak mam. Czyżby woda się nagle zmieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też polecam ocet, nie zwykły spirytusowy tylko jabłkowy, rozcieńczony wodą. Zresztą są różne octy smakowe czy aromatyzowane, nie próbowałam malinowego ale podejrzewam że też by się nadał. Kiedyś szukałam porad co można zastosować bo wieczorem się zorientowałam że nie mam płynu do płukania, znalazłam właśnie informację o occie jabłkowym, i teraz go używam, pranie było takie świeżutkie, pachnące i miękkie właśnie. Ale ręczników też nigdy nie mam takich super miękkich i puszystych, u mojej mamy takie są- ale to nie jest 100% bawełna i gorzej chłoną wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet do plukania. Jedyna rada na twarda wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast octu można użyć kwasku cytrynowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodchen
Naprawde miekkie reczniki beda po wysuszeniu w suszarce. Ja juz nawet plyny do plukania nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia23232323

Zainwestuj w zmiękczacz wody, a zobaczysz jaka jest ogromna różnica. Miałam ten sam problem i odpowiedni zmiękczacz go odebrał. Jeśli nie masz za bardzo pojęcia w tym temacie odezwij się do Technika Wody. Pan Łukasz jest specjalistą od zmiękczaczy i wybierze odpowiedni dla Ciebie. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeno

Ręczniki nie mogą być stare bo wtedy nic nie pomoże,żaden płyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź stronę z poradami zmiekczaczewody.com.pl dowiesz się dużo na temat twardej wody, a także masz możliwość zadać pytanie do eksperta i otrzymasz odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainstalować zmiękczacze wody -  my posiadamy Hydro Plus ze sklepu Technika Wody i sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×