Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do mam rodzacych w 2015 coreczki! jakie imie wybralyscie dla coreczki?

Polecane posty

Gość gość
Czy Jakub czy Julka to dajcie bo wam sie tak podoba po jakiego grzyba doszukiwać sie po dziadkach czy k.... Po pradziadkach... Widocznie dopiero w tym pokoleniu były imiona u was ktore jakieś w brzmieniu sa... A gdybyś w 10 pokoleniach miała Zdzicha, Wieska, Waldusia, Mariana, Józka, czy inne takie imiona to tez byś sie tak tłumaczyła.. Co to za śmieszne uzasadnienie ze po pradziadkach... Dajemy bo chcemy i sie nam podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia - pysia Juz ta Liwia lepsza .....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liwia? Cóż to za pretensjonalny wymysł :D Gabriela lepiej, zwykłe klasyczne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia - lepiej, Liwia- jakoś pierwsze słyszę taki wymysł co sądzicie o imieniu Helena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie Klaudia podobalo kiedys a teraz kojarzy mi sie z prostytutka! Jesli chodzi o Liwie i Gabrysie to nie oba mi sie podobaja. Ale Gabriela to juz chyba mniejszy wymysl bardziiej normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zastanawiam nad dwoma: Mila albo Liwia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podobała wspomniana juz Kalina ale mąż sie nie zgodził. Znałam kiedyś jedna Kalinę, śliczna i zdolna dziewczyna, dlatego imie tak dobrze mi sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam Melanie. Niestety maz się kategorycznie sprzeciwił. W styczniu pojawi się więc Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2811
mam 4 letnia córeke Nele :)) w marcu urodzę druga coreczke i nie mam pomyslu na imie .. maz chce Maje Pole albo Kaje jakoś nie bardzo mi sie podobaja te imiona, problem jest w tym, ze zadne imie mi sie nie podoba ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
Trudny wybór :) obecnie byłaby chyba Anna, ale bardzo podoba mi się Gertruda :) od wielu lat mi się podoba tylko martwię się czy dziecko nie będzie miało żalu o takie imię bo nie słyszalam jeszcze żeby ktoś dał tak na imię dziewczynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzę w lutym, wybraliśmy imię TOLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wiedziałam ze moja córka bedzie nazywac sie Zosia. Nawet kilanascie lat temu, gdy mialam kilkanascje lat podobalo mi sie to imie, od momentu gdy mama powiedziala ze ja mialam sie tak nazywac. Wiec jak okazalo sie ze bedziemy mieli corke to od razu Zosia. I w tylku mam popularnosc, musiala byc Zoska i juz - i jest. Inne ktore mi sie podobaly i ktore rozwalazabym przy kolejej coreczce to Gaja-mezowie totalnie nie lezy, Matylda, Ewa, Alicja, Helena, Weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę mieć Rozalię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zdrabniania imiom moja córka sandra jak była malutka była papek albo pandziulek skąd mi sie to wzieło pojęcia nie mam każdy tak na nia mówił teraz jest po prostu sandra syn hubert jest bubus pytanie skąd mi się to wzieło nie wiem ale nadal jest malutki i jest bubuś.Dziecko jak jest małe rodzice zawsze znajdą dla niego ksywke a w dalszym zyciu np w szkole ma przezwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość468
My mamy 2,5 letnią córeczkę Helenke. Zawsze podobało mi się,to imię zwlaszcza że,jest zwiazane z mitologią (piękna Helena). Obecnie jestem w 2 msc ciazy. Chłopieć będzie nosił imię Stanisław badz Ksawery a dziewczynka Iga, Daria lub Róża ale jakoś nie jestem przekonana do Darii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianalat33
ja mam na imie Liliana. mam 33 lata i bardzo dobrze zylo i zyje mi sie z moim imieniem. dla wielu jestem po prostu Lila, dla bardzo dobrych kolezanke lilka, ale w sumie najczesciej to slysze wlasnie Liliana odkad dojrzalam :P heh polecam, na mezczyzn tez dzialalo :P a i za granica tyeraz mieszkam i tez tutaj latwo z tym imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoya to było pierwsze imie ktore wymysliłam dla mojej córeczki, niestety mężowi się nie spodobało. Teraz chcę Eliza, mąż też nie jest przekonany woli Lilianke. Zobaczymy Aha a Aurelia tez mi sie podoba - moja babcia ma tak na imię, ale właśnie ze względu n nią odrzuciłam te imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam córkę Sandrę i wcale nie zdrabniamy jej imienia, podoba mi sie jeszcze Daria, Pola i Nadia , Berenika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córeczka nazywa się Ewa :-) pięknie i prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam corke Julie, ale ona jest juz prawie nastolatka wiec w jej wieku jest jeszcze malo Julek, jak bym teraz miala miec corke nazwalabym ja Lucja (nie mam polskich znakow), nie podobaja mi sie za bardzo imiona typu Zoya, Mia, Sandra, no ale to tylko moje zdanie, podoba mi sie jeszcze Blanka, Gabriela, wiekszosc typowych polskich typu: Zofia, Barbara, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Józefina - będzie pasować, bo nazwisko krótkie, tylko 3 litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka dostanie na imię Helena. podoba mi się jeszcze imię Gaja i Zofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam 2,5 l. córkę Helenę i teraz czekam na Radzimira, Stanisława lub Hannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam w zeszłym roku Blankę i z żalem przyznaję przed sobą, że żałuję tego wyboru. Ale nikomu tego nie powiem wśród bliskich. Hormony jakieś chyba działały, bo dopiero dostrzegłam masę pięknych imion. Podobają mi się jednak tradycyjne, a nie udziwnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 88
Witam. W maju rodze córeczkę i będzie się nazywać Maja lub Julia. Bo tylko te dwa imiona podobają się zarówno mi i mężowi. Osobiście podoba mi się jeszcze Victoria, niestety tylko mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×