Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do mam rodzacych w 2015 coreczki! jakie imie wybralyscie dla coreczki?

Polecane posty

U mnie miała być Cecylia, jednak wszyscy faceci w rodzinie bliższej i dalszej uważają, że będą wyśmiewać, bo im się kojarzy z cyckami. Także na chwilę obecną chyba Michalina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matylda albo Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
Nie wybrałabym imienia teraz popularnego, żadnej Natalii, leny, maji, hani, julii, zochy. Antonina to koszmar. Może być: Anna, Emilia, Paulina, Daria też jest ładne, helena, ilona, i zapomniana Iwona. Dodam, że nie wysmiewam nigdy przy dzieciach imion innych dzieci i ich nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest Gabriela , w sierpniu urodzi się drugie dziecko zastanawiam się nad Kornelią i Sewerynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja córeczka będzie miała na imię Zoja lub Kornelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 7
Liliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 7
Liliana - Lili, Lila, Lilka- każde zdrobnienie ładne. Takie imię wybrałam z mężem dla córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nastawiona na Blanke ale podoba mi się też Ada, Mela , Zuzia , Laura i Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga lub Marta, ewentualnie Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamara lub Natasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my wybralismy dla naszej coreczki imie Irenka. Irusia, Ircia..... bardzo nam sie podoba. no i jest gwarancja, ze nie bedzie slychac ze wszystkich stron nawolywan innych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Ramona..moja mama Dalida..chciałabym dla mojego dziecka (nie znam jeszcze płci) coś znacznie łatwiejszego i ze zdrobnienie...nie mam jeszcze pojęcia myślę o Adeli, Antosi lub Lusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zostało 6 tyg do porodu wciąż mam dylemat Zofia czy Antonina? Tosia troszeczkę bardziej łapie mnie za serce ale mamy dwa nazwiska i nie chce też żeby było jakoś długaśnie :-/ help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze Klar trochę bedzie. U nas tez Klara lub Matylda lub Sara. Jednak jeszcze przed ciąża miała być Klara i dwa pozostałe typy mi nie lezą do końca. Pewnie jak sie urodzi to zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze imiona Nikola Lena Amelia !!!! I dla chłopca Anal sorry Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobala mi sie zawsze od zawsze Wiktoria juz jako dziecko nie pamietam moze 7 letnie zawsze mowilam,ze bede miala corke i bedzie Wiktoria ,ale jak teraz mi zbrzydlo wszedzie te Wiktorie do porzygania :O x x x Potem podobalo mi sie Zuzanna ,ale znowu sie zrobilo mega popularne i do porzygania x x x teraz podoba mi sie Laura i Pola ,ale tak tez nie dam ,bo zaczyna sie szal na te imiona tragedia :O x x x jestem w 12 tyg ciazy i mam mega dylemat chyba bedzie Karolina normalne nie wymyslne nie za popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam,ze jak chlopiec Mysle o Alex,michal lub TOmek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zuzanna?? ładne?? Zuzia zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ile tych zuzek zlitujcie sie siedicie na tych zwolnieniach i to samo?wymyslcie cos albo normalne proste imie boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie skad jeszcze sa takie idiotki nazywajace corki NIKOLE? Albo juz milionowa Lene!!! Powiedzcie co ludzmi kieruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nikola brzydkie imię, takie kojarzy się źle, ale moje sąsiadki mega patologia-siostry! po prostu wygrywają z imionami, tam to cały świat jest, Kewin, Samanta, Amanda i nie wiem co jeszcze bo się ich trochę nakluło, lepiej dać proste, polskie, ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi od zawsze podobało się imię Lena, ale ze względu na popularność chyba zrezygnuję. Zastanawiam się nad Liwią lub Anną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna czy katarzyna to imie idealne i dla dziecka i dla doroslego nie to co te sandry ktorych zdrobnic sie nie da ja mam paskudne imie sylwia z tym nic zrobic sie nieda a niektorzy mowia sylwinka brr uwazajcie nie robcie krzywdy dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma córkę Sandrę i bardzo sie ciesze ze nikt nie zdrabnia imienia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod warunkiem ze nikt nie zdrabnia a jak niektorzy mowia sandrusia albo sandunia z anna tego nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13 10 zgadzam się z tobą, powiedziałam osoba w mojej rodzinie i rodzinie męża ze nie życzymy sobie żeby mówiono do naszej córki sandrusia, sandrunia albo o zgrozo sindi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:28 - nie przesadzaj, Sylwia nie jest jeszcze takie złe, w każdym razie dużo lepsze niż Nikola czy Dżesika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla doroslego sylwia moze byc tylko gorzej jak dzieci w szkole wolaja sylwinka-swinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola = ni kola, ni pepsi Ania jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×