Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Dziewczyny sory ze dopiero odp udaloooooooooo sie tak sie ciesze i modle sie aby wszystko bylo dobrze. Beta z wtorku 185 z czwartku 380 z poniedzialku 3060 nastepna mam zrobic we wtorek i wizyta w czwartek. Tylko martwia mnie bole w podbrzuszu i w lewym boku i w dziurce :( juz nie wspomne o plecach. Mialyscie tak??? I cos luteiny nie moge sobie zaaplikowac tak jak by tam glebiej jakas blokada byla. A co do jedzenia to sama nie wiem co jesc cos mi juznie podchodzi na sile wciskam. Podobno powinno sie jesc ryby min 2 razy w tyg i wogole duzo warzyw i owocow a mi sie jesc odniechcialo :( a u was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
witaj groszek bardzo sie ciesze ze ci sie udalo mi tez powiodlo sie dopiero za 3 razem. mi od zaplodnienia mija 10 tydzien ale licza ze 12. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
groszek ja do tej pory prawie nic jesc nie moge, a takimi bolami sie nie przejmuj tam sie wszystko rozciaga i to jest normalne, tez tak mialam. zobaczysz na usg, jak szybciutko dzidzia rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzka dziekuje ci za odp czyli mowisz ze takie bole sa normalne? np teraz to mnie tak pika w lewym boku na dole :( A nie wiem co z ta luteina ze mi nie chce wchodzic haha ale upycham ja tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o jedzenie bylo ok ale juz nie jest haha nie chce mi sie. A naczytalam sie ze pierwszy trymestr najwazniejszy i trzeba jesc te wszystkie rzeczy ryby itd.zeby dziecko roslo i bylo zdrowe tylko jak jesc jak nie da sie rady. Raz pisze ze mozna jesc serek a zachwile nie nie wolno idzie zglupiec. A to moja pierwsza ciaza wiec stad tyle watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
ja na poczatku tez tak myslalam ale ponoc ma sie jesc na co ty masz ochote bo bez sensu jest wmusic w siebie rybe i ja zwymiotowac. to tez moja pierwsza ciaza i tez z wszystkim panikowalam a klucia w boku mam nawet teraz czasami. a jesli chodzi o luteine to jestem pewna ze jest to efekt psychologiczny zaczelo sie jak dowiedzialas sie o ciazy prawda? poprostu zaciskasz miesnie i nawet o tym nie wiesz bo boisz sie przeciez o malenstwo. jesli chodzi o mnie to mam straszne mdlosci miesa nie dam rady zjesc na zapach ryby wymiotuje, takze to nie jest takie proste zeby to jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Groszek gratuluję!!! Super :) bólami się nie martw bo tak jak Izka pisze to normalne. xxxxxxx Ola daj znać po wizycie. Ciekawa jestem co wyszło z tym gonapeptylem. xxxxxxx ja byłam w szpitalu na usg. Z dzidzia wszystko ok. Krwawienie takie czerwone wczoraj ustalo. Jeszcze tylko takie brudy mi lecą brązowe ale lekarz powiedział ze parę dni tak może być. Mam leżeć i się nie forsowac. Także weekend majowy na kanapie. Najważniejsze żeby z dzidzia było ok. Zwiększyli mi tylko dawkę luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nieeeee z luteina to dopiero od paru dni mam problem ale wkaladam tyle ide dam rady ostatnio nawet prubowalam na lezaco ale nic to nie dalo hehe wiec wkladam tyle ile sie da i juz. nie chce pchac na sile zeby cos nie uszkodzic. kasia jak u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to super ciesze sie ze ok 3mam kciuki i napewno wszystko bedzie dobrze. Ja dzis bede robic nalesniki z dzemem truskawkowym to moze zjemmmmmmmm hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Mezowi mojemu udało się kupić polskie truskawki z pod folii takie. Tez wkoncu coś zjadłam z apetytem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Dziewczyny a powiedzccie jak to jest zaraz po tym jak Wam sie udalo poszlyscie na zwolnienie w pracy ? zalecaja wieksza ostroznosc na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc M ja sie oszczedzam lekarz powiedzial ze moge normalnie pracowac jak czuje sie na silach. Tylko nie uprawiac sportu i nie dzwigac ciezkich rzeczy i relaks hehe :) Musisz na siebie uwazac i sie nie przemeczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Ja byłam 5 dni na urlopie później pracowałam teraz jestem na zwolnieniu bo nie dałabym juz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Aha czyli tak normalnie oszczedzac sie ,ale jesli samopoczucie na to pozwala mozna pracowac ;) Myslalam ze od razu na dzien dobry rzucaja zwolnionko ;) przede mna jeszcze troche dopiero to wszystko sie zaczyna..jeszce jakies 2 tyg do @ i zaczynam brac wtedy leki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak dobrze to nie ma ze ci odrazu zwolnienie dadza haha chyba ze masz znajomosci hehe. Ale ja po transferze poltora tygodnia bylam w domu lezalam odpoczywalam. I teraz tez robie jak najmniej. To powodzenia zycze Gosc M to wcale nie jest takie straszne ja tez sie balam przed pierwszym razem. Podczas brania zastrzykow normalnie pracowalam. Glowa do gory bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Tak naprawde to nie chce isc wlasnie od razu na zwolnienie ,dlatego pytam ;) jakby nie bylo najgorzej to wolalabym troche popracowac. No wlasnie ilosc tych lekow i czestotliwosc wizyt w klinice mnie troche przeraza ale..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszej konsultacji w Invimedzie, musze przyznać, że klinika zrobiłą na mnie wrażenie. Pan doktor bardzo miły i mówił same konkrety. Świetna klinika dla par, które walczą z niepłodnością. I ważne, to, że państwo refunduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ewcia chodzi Ci o pobranie komórek jajowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Cześć dziewczyny, ja również jestem w trakcie stymulacji do in vitro i chcialam Was cos zapytac... jestem na krotkim protokole i od 2dc wstrzykuje sobie 110 jednostek Puregonu a od 10 dc Cetrotide. Udało się wywalczyć kilkanaście pęcherzyków ale niestety małych... lekarz mówi, ze troszke za małych(nie znam wymiarów bo mi nie powiedzial...) od jutra - 10 dzien stymulacji zmieniono mi leki na Menopur 150 jednostek na dobe i Cetrotide. Czy myslicie ze jest szansa na pukcje i transfer w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ewcia a jakim protokołem będziesz szła? Z tymi pobraniem to jest trochę taka kwestia indywidualna. Zależy to od wzrostu komórek jajowych, wiec trochę ciężko to określić na dzień cyklu. xxx xxx Nusia skoro lekarz wdrożył Ci inny lek z myślą pewnie ze lepiej na niego zareagujesz to pewnie szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem jakim protokołem mam mieć badania na HIV itd. I wtedy się dowiemy co i jak. Myslalam ze to tak każda idzie podobnie ale z tego co wyczytałam to faktycznie jest różnie. Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy1978
Goszek gratuluje ale to musi być niesamowite uczucie. Ja dopiero bede miec wizytę startową czekam na wyniki badań genetycznych. Mam pytanie czy podczas stymulacji miałyście jakieś przykre dolegliwości czy da sie w miarę normalnie funkcjonować. Jakoś nie moge sobie wyobrazić robienia zastrzyków, jak ja wbije ta igłe :( czy któraś z Was chodziła do dr Zygler z Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy z majówki z przyjaciółmi, było rewelacyjnie :) Co do zastrzyku z gonapeptylu to tak, musiałam go zrobić i robię cały czas aż do końca stymulacji. Biorę także purogen i menopur. A co do stymulacji to znów się martwię, zaczyna mnie to wszystko irytować. Od wczoraj plamię na brązowo, kontaktowałam się z lekarzem prowadzącym i mówił ,że to normalne i mam brać leki wg harmonogramu, ciągle jakieś zmartwienia, pytania... tak bardzo już bym chciała być po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Lucy nie masz się czym martwić. Przy stymulacji normalnie się funkcjonuje. Jedyne co to możesz mieć nieco wzdety brzuch. No i czasami jakieś humorki, ale to rzadko. A o zastrzyki się nie martw bo igły są tak cieniutkie ze praktycznie nic nie czuć. xxx xxx xxx Ola to fajnie ze weekend Ci się udał. Nie martw się o plamienia. Skoro lekarz tak mówi to pewnie u niektorych osób tak jest. Ja na przykład zawsze płamilam przy tabletkach antykoncepcyjnych. Juz lada chwila pobranie u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Izka kuje Cię jeszcze czasami tak w cipce w srodku? Bo ja po tym krwawieniu to już panikuje na cokolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla nie martw sie ja tez mialam plamienia cos ze dwa razy na poczatku brania zastrzykow i mi powiedzial lekarz ze to normalne i pozniej juz bylo ok zadnych plamien. GoscKasia ja tez tak mam takie klocie i czasami jakby bol czy cos i podbrzusze do tego i jajniki czasami tez swiruje i sie bardzo boje. Jutro jade na ostatnia bete do kliniki wyniki bede miec w srode a na czwartek mam wizyte w klinice mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×