Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość kasia
Gość M mi w 7 dpt wyszła taka bladziutka kreska jak Oli ze pod światło trzeba było dobrze wzrok wyterzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Zobacze jeszcze w ktory dzien zrobie ,ale napewno nie wytrzymam do testu samej bety,ciekawosc mnie zezre ;) chociaz poki co naprawde nie jestem nastawiona ani nakrecona,ale ciagle o tym mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2015
Część dziewczyny , robiłam dziś badanie beta wzrosła do 41 tys, 6 dni temu była 11 tys. Jak myślicie przyrost jest prawidłowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M trzymam kciuki za powodzenie! Oby się udało :) Oby nam wszystkim się udało ;) Ponawiam pytanie. Czy któraś z Was brała visanne przed in vitro? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Nie dziekuje ;) Powiem wam ze jeszcze troche odczuwam w dole brzuszka po tej punkcji,ale ktoras z Was mi pisala kiedys ze to tak moze byc nawet do kilku tyg. W brzuchu ciagle czuje takie belkotanie nie wiem czy to od tych wszystkich lekow czy co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, co u Ciebie jak beta? Sprawdzałaś? Rośnie? x Ewcia, Kasia, Iza co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ola co myślisz o moim Hcg czy dobrze wzrasta ? Niepokoi mnie dziś od rana ból brzucha tak nisko jak na okres czy to normalne w 7 tygodniu ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Anulka to jest normalne mnie też tak bolało a później to nawet tak ze źle mi było wstać tam się wszystko rozciąga. Ola u mnie dobrze mała szaleje. Kasia a wy jak wybraliście juz imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Anulka a z twoją beta to wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
W 26 juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny mam pytanie jakie leki bralyscie po transferze I jakie mialyscie objawy Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia678
Ja mam wizyte dopiero jutro w Invimedzie, czekam na swoje i męża wyniki badań. Staramy sie o dziecko juz ponad 4 lata, rozważamy tez adopcje komórki dawczyni, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, myślę że Twoja beta jest w porządku :) A ile miałaś podanych zarodków? Marta trzymam kciuki aby beta ładnie przyrosła, sprawdzałam ją na kalkulatorze i jeżeli będzie dalej się ładnie podwajać to masz szansę na ciążę tylko po prostu zagnieżdżenie musiało być później, nie mogłam już czytać tych wrednych komentarzy na tamtym forum. dziewczyny podaję linka na kalkulator bety: http://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html dzień po owulacji wpiszcie dzień po punkcji POWODZENIA!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Dziewczyny a po punkcji krwawilyscie a i co musialyscie wziasc ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie krwawiłam, miałam tylko raz po samym zabiegu troszkę krwi na papierze, weź ze sobą w razie czego podpaski, wkładki i koszulę, kapcie ,szlafrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Mama ola dziekuje a jak ty sie czujesz i w ktorym tygodniu ciazy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olu u mnie ok. Już widać ze jestem ciężaroweczką hehe. Brzuszek w ciągu ostatnich tygodni widocznie się zaokrąglił. Mała szaleje, upodobała chyba sobie ostatnimi dniami wkładanie nóżek albo rączek między żebra co jest trochę nieprzyjemne, ale od takiego cudeńka to tam nawet się nie myśli :) Izka zdecydowaliśmy się w końcu na Alicję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze ,dziękuję :) Jestem w 14tygodniu ciąży bliźniaczej, mimo ze miałam podany jeden zarodeczek :) Natura zrobiła nam psikusa i zarodeczek podzielił się na dwa :D Mąż mówi ,że yo rekompensata za dwie poprzednie stracone ciąże. Iza, Kasia cieszę się ,że u Was wszystko w porządku :) Ja czuję ruchy ale takie słabe, takie lekkie wypychanie , smyranie w jednym miejscu i czuję tylko jednego Bąbelka , bo ten większy jest "schowany" za tym mniejszym :) Iza a u Ciebie jakie imię będzie? My już mamy wybrane Kubuś i Wojtuś lub Ania i Hania :) może jutro się dowiemy co tam mam w brzuszku :) Wizyta na 8.30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Ola myśmy wybrali imię Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wczorajszej wizycie dowiedzialam sie tylko ze mam przyjechac jeszcze dzisiaj na podglad no i punlcja w niedziele lub poniedzialek dzisiaj sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam ze pojawil sie jeszcze 1 pecherzyk ktory probuje dogonic te 4 w wielkosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta86100
tez sprawdzalam na kalkulatorze :) mam nadzieje ze po 10 bede jeszcze szczesliwsza niz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Nie wiem czy Olu Cie zle zrozumialam,ale myslalam ze jak juz w tym 10-11 dpt wyjdzie w miare odpowiednia beta to wtedy wiadomo juz czy sie jest w ciazy czy nie ,a to dopiero mozna stweirdzic jak caly czas bedzie przyrastac? Ja dzisiaj 2 dpt lekko mnie pobolewa w dole brzucha, ale to moze jeszcze po tej punkcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem taka pewnosc na 100% ze jest ciaza i ze wszystko ok jest w dniu kiedy zobaczysz serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×