Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość M
Ja zaczelam stynulacje 11 lipca ;) takze jakies 2 tygodnie wyszly... zrzera juz mnie ciekawosc czy sie uda, jak to tam z moimi pecherzykami itd, aco dopiero bedzie po transferze to juz nie wiem, czas bedzie sie ciagnal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cos takiego ze teraz sie ciesze zastrztki itd i obawiam sie ze jak bede miala zrobic bete to marzenie i nadzieja prysnie jak banka mydlana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja jak zaczynalam zastrzyki to tez bylam bardzo podekscytowana i szczesliwa, teraz juz mam ich powoli dosc i zyje ta punkcja ,ze juz widac swiatelko w tunelu. Mimo calej radosci i ekscytacjii staram sie nie nastawiac w ogole na cokolwiek, w zasadzie bardziej chyba nastawiam sie na nieudana probe - zawsze wole nastawic sie na cos gorszego i pozniej najwyzej wielka radosc, bo zawod jest malo przyjemny... Choc moj maz ciagle powtarza ze mysli ze uda sie za 1 razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Andzia musisz poczekać do bety nigdy nic nie wiadomo. Juz niedługo zostało i wszystko się wyjaśni. Choć domyślam się ze dla Ciebie to czekanie to wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
gość Kasia No najgorzej rano i wieczorem bo wtedy mam więcej czasu do myślenia no ale poczekam już te pół tora dnia wyjścia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny wciąż trzeba czekać...rozumiem Was w zupełności my zanim stanie się ten cud i zajdziemy w ciążę to już musimy wiele przejść, czasami brak sił...ja już jestem po teście beta wyszedł pozytywny ale jutro mam powtórzyć badania czy beta rośnie...i strasznie się denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny wciąż trzeba czekać...rozumiem Was w zupełności my zanim stanie się ten cud i zajdziemy w ciążę to już musimy wiele przejść, czasami brak sił...ja już jestem po teście beta wyszedł pozytywny ale jutro mam powtórzyć badania czy beta rośnie...i strasznie się denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Anulka to gratuluje ;) tak by bylo juz dobrze i powiedzmy na spokojnie gdyby juz sobie tylko odpoczywac i spokojnie zeby ciaza przebiegala , predzej czy pozniej mysle kazda z nas sie tego doczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadzia27 przez czas stymulacji brałam gonapeptyl, purogen i menopur a na koniec zastrzyk z ovitrelle i punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz mi duzo nie zostalo. Ostatni zastrzyk menopuru mam w niedziele a w poniedz mam wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Mnie sie tez zastrzyki konczyly w niedziele , w poniedzialek mialam wizyte i dostalam kolejne zastrzyki ,wczoraj wlasnie bralam ten Ovitrelle a dzisiaj ostatni tego Cetroide, wiec gdyby u Ciebie szlo tak jak u mnie to moze za tydz bys miala punkcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawca pomogę bezinteresownie zajść w ciążę, spełnię twoje marzenia; dawid713@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Dziewczyny ,wiadomo ze pnkcja jest w znieczuleniu to jak wy poszlyscie to np mialyscie zmyty lakier z paznokci? Jak co to musze sie podszykowac ,zeby nie krzyczeli - mialam nie raz laparoskopie to wiem ze musialam wtedy miec zmyty a tu jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odebrałam właśnie wynik HCG urosła beta do 11224 :) tydzień temu była 700 więc raczej wszystko dobrze ? Zobaczymy co lekarz napiszę bo mam mu wynik wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
up up ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Do punkcji nie musisz zmywać lakieru nawet możesz przyjść w makijażu , ja np miałam na sobie też obrączkę i nie było problemu , a ja jutro ide na bete i zobaczymy czy coś tam jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gosc andzia dzieki za odp ;) juz powoli zaczynam sie stresowac ;) a tak wrazie czego w ramach mz to dlugo sie czeka na nastepne podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
gdzieś czytałam że 3 miesiące , jutro sama się dowiem od lekarza jak się będzie kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusja
Witam wszystkich! Jestem tu nowa i mnie również czeka in vitro. Od dwóch tygodni wg zaleceń lekarza biorę INOFOLIC, MAGNE B6, FEMIBION i przyjmuję zastrzyki FOSTIMON 150j.m. codziennie od czterech dni, jutro biorę ostatni i jadę do kliniki na USG. Punkcja najprawdopodobniej w następnym tygodniu. Z mężem staramy się od ponad 5 lat o potomstwo, jestem po 4ech nie udanych inseminacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na punkcję pojechałam z makijażem i żelem z hybrydą na paznokciach, nic nie mówili tylko, że ładne paznokcie:D x Anulka GRATULACJE:) Piękna beta :) x Olusja WITAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
MammaOla wlasnie mialam tez zakladac hybrydy ale w sumie ze wzgledu na ten zabieg sobie odpuscilam :D gosc andzia mnie wlasnie zalamala kobitka z ktora sie kontaktuje apropo wynikow itd w tej klinice, ze gdyby mi sie nie powiodlo no to na to polrocze nie ma szans na powtorke - to jakas masakra by byla, licze tylko teraz najwazniejsze zeby sie udalo , albo zeby ona nie miala racji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M trzymam za Ciebie kciuki aby powiodło się za pierwszym razem! Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki i uwaga łapiemy bo przesyłam ciążowe bliźniakowe fluidki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Łaaaaape ;) za mało wiary w to wszystko mam chyba. Jutro jak już będę po to sie odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wieści :) Ja też nie wierzyłam w to ,że może się udać za pierwszym razem, ale juz po transferze podeszłam do tego co ma byc to będzie i udało się:) Natura wynagrodziła dwie wcześniejsze stracone ciąże poza maciczne i zarodeczek się podzielil i mam dwa Bąbelki, które juz tak bardzo kocham <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
W każdej klinice jest inaczej. Myślę że przed punkcja powinnaś mieć spotkanie z anastazjologiem. U mnie trzeba było mieć zmyte paznokcie u rąk. Żadnego makijażu, bizuterii ani soczewek kontaktowych nie można byli miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
MammaOla po tylu testach ktore robilam i Ty zapewne tez to juz chyba tak jest ze czlowiek jakos malo w to wszytsko wierzy,ale jaka mila niespodzianka jak sie uda. gosc kasia tak naprawde to jak jutro punkcja to kiedy by mi zamierzali o tym wszytskim powiedziec? Nie jest dla mnie problemem isc bez makijazu czy bez pomalowanych paznokci - bez przesady,ale kompletnie o niczym mnie nie uprzedzili tylko o tym co wziac ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namaola dzięki :) jestem gdzieś w 6 tygodniu więc tak sprawdzam że beta prawidłowa. Ciekawe kiedy lekarz zajęc****erwsze usg, zobaczymy szczerze mówiąc to chciałabym już być po i wiedzieć że fasolka się rozwija no i że serduszko bije..ach to ciągle czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
skoro nic nie powiedzieli to pewnie u Ciebie tak nie ma. U mnie przed kazdym podejściem bylo spotkanie z anastezjologiem. i przestrzegali przed tymi rzeczami. Kazda placówka ma widocznie inne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×