Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli macie chorobę jak ja tj. endometriozę to zarodków przy takiej przypadłości nie można przekazywać są niestety niszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadzia, możesz już edytować swój wpis i usunąć adres mailowy, już napisałam do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, nie mam endometriozy, nie mam żadnej choroby, nie mogę mieć dzieci naturalnie ponieważ po cc zrobiły mi się zrosty i mam niedrożne jajowody, w ciążę zachodzimy bez problemu tylko zarodki "zaklinowują się" w niedrożnym jajowodzie, nie mają szans na przedostanie się do milutkiej i mięciutkiej macicy. Straciłam już dwie ciąże ponieważ były poza maciczne. Mam nadzieję, że w klinice nie będzie problemu i pomożemy Maadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej dziewczyny mam pytanko czy po transferze bierzecie jakies zastrzyki hormonalne na potrzymanie ciazy? Lub jakies tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po transferze brałam tabletki, nie zastrzyki. Lekarz dobierze dawki i leki pod Twój organizm. Jeśli zajdzie się w ciąży to leki bierze się do końca 3 miesiąca. Jeśli nie to po negatywnym wyniku testu odstawiasz leki i po kilku dniach dostajesz okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Olusja,mysle ze punkcja nr 2 byla za szybko i jajniki nie zdazyly dojsc po pierwwszej do siebie.Tym bardziej,ze przy pierwszej mialam 16 pecherzykow,a przy drugiej tylko 5,a pierwszej w zasadzie nie czulam.Nie wiem jak to robia w Polsce ale tutaj tylko miejscowe znieczulenie,no i morfina do zyly.Ale jakos przezylam,mam nadzieje,ze tym razem sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, jesteś dobrym człowiekiem skoro chcesz pomóż Maadzi, wspaniały gest. Ja będąc na Twoim miejscu postąpiłabym podobnie. Nie przejmuj się docinkami niektórych, nie mają pojęcia co piszą nie przechodząc przez to co my... Maadzia, powodzenia nam nadzieję że wszystko się uda. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Anula ja po transferze bralam luteine po niedlugim czasie lekarz przepisal mi zastrzyki prolutex ze ezgledu ze mialam niski progesteron i plamienia. W środę wlasnie wzięłam ostatni zastrzyk i zauważyłam dzisiaj rano lekkie brudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla znalazlam cie na fb i napisalam do ciebie. Dziewczyny widzialam zdjecia MammyOli i powiem wam ze brzuszek ma sliczny i wyglada bardzo ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pokaz brzuszek, może jakieś zdjęcie ?Ciekawa jestem jaki masz już duży , ale Ty skoro bliźniaki to na pewno rośnie Ci szybciej:) u mnie 11 tydzień i brzuszek jeszcze mały choć już się zaokrąglił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Dzewczyny,ale sie ciesze;)Dzwonili z kliniki tym razem wszystkie 3 jajeczka dobre i w dodatku 2 do zamrozenia;)Na 11 jade na transfer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
GoscW to super trzymam kciuki zeby sie udalo :-) odezwij sie jak bedziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
GośćW trzymam kciuki :) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
dziewczyny pomóżcie dziś zrobiłam test siusiany jesten 11 dni po transferze i negatywny czy to oznacza niepowodzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
No i przetransferowali jednego zarodka,a pozostale 2 beda obserwowac jeszcze 2 dni,no i jesli nic sie nie bedzie dzialo to do mrozenia.Jestem pelna nadziei ze tym razem sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
GoscW to super a ilu dniowy zarodek mialas transferoeany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Anula tym razem 3 dniowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Kobietki kiedy najwczesniej mozna qykonac test ciazowy po transferze zeby wynik byl wiarygodny. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego macie takie ciśnienie na te testy ciążowe zamiast iść na betę, która jest najbardziej wiarygodna. Jednym testy wychodzą szybko np tak jak u mnie już w 5dpt a u innych test z jedną kreską a beta wysoka i jest ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Ja Nie man mozliwosci isc na bete w weekend niestety wiec dlatego pytam kiedy najwczesiej zrobic test sikany czy 10 dzien cyklu bedzie odpowiedni czy za wczesnie dodam ze od paru dni man bole jak na @ I trochu sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ma rację najbardziej wiarygodny jest test z krwi, jutro rano idźcie na badanie i po kilku godzinach będziecie miały wynik. Dlaczego tak się upieracie na testy ciążowe z moczu ? A później jak wyjdzie negatywny to panika...posłuchajcie naszych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Mmacie Racje dziewczyny jutro krew I bedzie pewnosc dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie panie mam pytanko czy ktoras z pan brala lek prednizolon przed jak i po transferze?czy branie tego leku ma jakis wplyw na powpdzenie transferu? Bede wdzieczna za kadza odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×