Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość kasia
Powiem Ci Ola, że ja już tak w połowie ciąży przeszłam na śniadanie z 1 bułki na 2 lub 1,5. Ale tak poza tym nie mam jakiegoś wielkiego apetytu, tylko niestety od miesiąca mam straszne parcie na słodycze. Najbardziej domowe ciasta. I strasznie mnie to dziwi, bo ja jakoś nigdy szczególnie chęci na słodycze nie miałam. Staram się oczywiście powstrzymywać jak mogę, ale nie zawsze wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Nie lam sie anula,jak nie w tym to w nastepnym,glowa do gory;)Ktory raz podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Pierwszy raz.Ja myslalam ze te zastrzyki co musimy brac przed punkcja to sa poto aby wytworzylo sie wiecej pecherzykow .A tu niestety ja nawet nie zaczynam stymulacji.:-( A ty ktory raz podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 0323 lecze się w Rzeszowie, naradzie muszę odczekać dwa miesiące i dopiero mogę po mojæ śnieżynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula czasami tak jest że leki na Ciebie za bardzo nie działają to ci zmieni lub zwiększy dawke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
ewciaewcia ja tez ide z rzadowego programu i czekam teraz na @ zeby zaczac drugie podejscie bo tez jeszcze mam mrozaczki - lekarz mi nic nie mowil o wstrzymaniu dofinansowania itd , wiec nie martw sie na zapas napewno nie wszedzie tak jest. Wszedzie roznie bywa mi jakos na wiosne wstrzymali dotacje i tez musialam czekac az rusza a u Was zadnej takiego czegos nie bylo. gość anula - przykro mi ale nie smutaj sie tak mocno...nastepna stymulacja bedzie bardzie udana :) sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia ja też w Rzeszowie podchodzilam do in vitro. Zobaczysz dwa miesiące szybko zlecą i zabierzesz mroziaczka ze sobą. Ja dzisiaj bylam na wizycie, moja dzidzia ma juz prawie 8 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Ewciaewcia i goscm ale ja nawet jeszcze nie zaczelam zadnej stymulacji i nie biore zadnych lekow. Lekarz mi powiedzial ze naturalnie mam za malo pecherzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Anulka ja jestem w 14tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, tak myślałam że jesteś około tego terminu. Ja zaczęłam 12tc i dziedzia ma 5 cm :) czyli termin porodu masz też na marca tylko jakoś na początku co ? Jak się wogole czujesz? dużo przytyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Anulka czuje sie różnie czsami mnie mdli i naciaga na wymioty a poza tym jest ok. Przytylam jakies 2 kg. Termin mam na dzień kobiet 08. 03. A jak u Ciebie tez masz mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej dziewczyny czy ktoras z was tez tak miala ze nie podchodzila do stymulacji bo w 2 dc miala za malo pecherzykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, Ja na szczęście nie miałam mdłości wcale ogólnie czuje się dobrze tylko wciąż senna jestem i zmęczona. lekarz mówił że to powinno teraz minąć zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Ewa i Monia ja też pochodziłam w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Anula ja jestem po drugim icsi,na razie czekam w piatek robie bete,ale martwie sie bo pojawiaja sie plamienia,a ostatnio byly zapowiedzia okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzka monia fajnie czyli Rzeszów, świtnie dajecie mi nadzieję. Ale zaczynam się zastanawiać czy śniezynka się zagnieździ i czy rozwinie się bo nie wiem może też być to samo obaw mam więcej niż za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula nie wiem ale moim zdaniem trzy przy naturalnym cyklu to dobrze, że mną leżała dziewczyna co po stymulacji miała 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Ewciaewcia a jak myslisz to dkaczego nie mam teraz stymulacji i punkcji?Tylko znowu w poniedzialek nam byc na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia nie ma co martwić się na zapas,trzeba być dobrej mysli. A u kogo sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość U
Heh dziewczynx czy palenie papierosow moze obnizyc moje szanse na uzyskanie ciazy dzieki metodzie in vitro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia to każda z nas u innego sie leczy. Ja chodze do dr.Magonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość U tak, palenie papierosów zmniejsza szansę na ciążę dlatego od dnia stymulacji nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Mommaola Sliczny :-) jeszcze raz gratuluje niech dziewczynki rosna zdrowo.Kiedy ja sie takiego brzuszka doczekam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×