Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość GośćNatka
Marta ! Ciche gratulacje ;) będzie dobrze , zobaczysz :D Też miałam punkcję pod narkozą , zapytałam sie wcześniej lekarza i doradził że lepiej pod narkozą. I sie bardzo dobrze czułam , miałam lekkie bóle podbrzusza tylko . Ja miałam transfer 19 list , wiec podobnie i tez test wcześniej zrobiłam i wyszedł pozytywny , dzisiaj miałam betę o 15 stej wyniki . A ilu dniowego miałaś zarodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Ja mialam 2 dniowego zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Marta gratuluję ;) Natka daj znać jak beta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Marta tez miałam 2 dniowego zarodka :) Pik witam ;) moja beta ma 168,8 :) moja kropeczka ze mną została :) teraz tylko czwartek drugi raz i za tydzień do lekarza , ty na kiedy masz wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
A gdzie sie Ksenia zapodziała ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Natka to super :) Oby rosła w siłę ;) Ja mam USG za dwa tygodnie ;) Będziemy szukać serduszka ;) Lekarz powiedział, że przy 400 już nie muszę powtarzać bety ;) Będziemy szukać serduszka ;) Ksenia gdzie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Natka czekałam na wieści od Ciebie :) Gratulacje!!! Chyba mamy dziewczynki dobrą passę ;) ja czekam jak na skazanie na jutrzejszy dzień ;) też koło 14 będę znała wyniki,normalnie nie mogę usiedzieć w miejscu ;) same super wiadomości dziewczyny oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Pik Ksenia tak dla przypomnienia ilu dniowe miałyście zarodki ? Ta moja beta nie za niska ? Pik ty masz wieka betę ! :D Ksenia doskonale cię rozumiem , tez już nie mogłam usiedzieć jak na wynik czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka nic się nie martw nie jest wcale niska Pik ma taką piękną wysoką bo miała podaną blastocystę więc zagnieżdżenie było wcześniej niż u nas :) Twoja też jest ładna biorąc pod uwagę fakt że dziś to Twój 12 dpt i miałaś podany 2 dniowy zarodek także kochana luzik jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Dzięki Ksenia , uspokoiłaś mnie ;) jutro będziemy trzymać kciuki za ciebie !! :D yupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka tak jak mówi Ksenia ty miałaś 2 dniowy zarodek i jakbyś za 3 dni robiła bete to będziesz miec ponad 400 bo na początku bardzo szybko rosnie:) ale super taka passa oby tak dalej i każdej parze sie udawało:) teraz trzymam kciuki za wasze usg wiem czekanie ale spokojnie każda to przeżywa i nie obiecuje ze potem bedzie juz z górki Hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Anusia dziękuje za podniesienie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Post mi ucięło :O Z tego co widzę jesteś moja rówieśniczką ;) ty już jesteś w ciąży ? Czy sie starasz ? Chyba przegapiłam twój post , przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gratuluję wam! Ja miałam transfer 4 dni temu 5 dniowej blastocysty i już siedzę jak na szpilkach....test mogę najwcześniej zrobić w niedzielę.... Mam nadzieję, że dostanę prezent na Mikołajki :) 2 kreseczki:) wczoraj miałam lekkie kłucie w podbrzuszu, ale po chwili ustąpiło...dziwne uczucie mam tylko jakbym była pełna w brzuchu i troche pobolewa...myślicie że to dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka tak ja teraz prawie 9 tydzien i tez sie udało jakimś cudem za pierwszym razem i wiem co przeżywacie teraz i to bedzie cudowny czas dla nas:) mam 30 latek wiec juz jestem stara:) Hahaha trzymam za was kciuki za dalszy rozwoj dzieciątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dziekuj***ardzo za odpowiedzi dotyczace narkozy/zniecZulenia....zaczynam inaczej na to patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Gratulacje Anusia ;) trochę późne , ale szczere :D Haha stara ! Życie zaczyna sie po 30 ! :D . To będzie twoje pierwsze dziecko ? Widziałaś już serduszko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to moje pierwsze niestety naturalnie nie udawało sie przez 2 lata:( serduszko widziałam juz w 6 tygodniu wiec piekne uczucie i Tobie natka tez tego życzę:) będziemy w tym wszystkie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiagij ja krwawiłam w 11 dpt i tez juz byłam załamana a okazało się ok i jestem w 12 tyg ciąży :) Trzeba wierzyć do końca :) trzymam kciuki:D Natka gratuluję bety ja po dwudniowy zarodku w 12dpt miałam ok 200 betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Hej dziewczyny! Z tym zabraniem refundacji to jest tragedia! Nie mogę patrzeć na wiadomości bo mi ciśnienie rośnie. Mam pytanie do ciężarnych ;) Dzisiaj po przejściu jakichś 300m z lekkim obciążeniem ( laptop i torebka ) czułam w pochwie ucisk jakbym coś miała tam w środku.. Wiem, że ściany pochwy puchną pod wpływem napływu krwi, ale to było dziwne uczucie. Miała któraś z Was coś takiego? Zadzwoniłabym do lekarza, ale nie chcę wyjść na panikarę, ale zmartwiło mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik mnie w pierwszym trymestrze często bolało podbrzusze, czułam kłucie tym bardziej po jakimś wysiłku choćby spacer. Postaraj się odpocząć poleżeć a jak nie przejdzie to zgłoś się do lekarza. Poza tym myślę że nie wyjdziesz na panikare jak jednak zadzwonisz do lekarza i powiesz o swoich objawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik ja miałam takie samo uczucie czesto tez do pracy codziennie trzaskalam laptopa i torebkę ale nic mi nie było staram sie leżeć tyle ile tylko moge jak np. Wracam po zakupach i wszystko jest w porządku. Na początku mozesz miec bole jak na okres takie nawet silne tez sie nie przestrasz ważne zeby krwawienia nie było i jak mówi Anulka dzwon do lekarza jak tylko masz jakies obawy oni sa po to zeby pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik jeśli się martwisz to dzwoń,mamy prawo się denerwować tak długo czekałyśmy :) Dziewczyny mam wynik bety 381,mamy powierdzone jestem w ciąży nareszcie yupiiii!!!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Dziękuję dziewczynki :) pocieszylyscie mnie :) Chyba zadzwonie popoludniu, teraz jak wracalam z pracy to czuję pochwę, jakby scianki sie o siebie ocieraly.. Boli nie mam tylko ciagniecie i czasem cos zakluje ;) Musze pracowac poki co, ale mam mniej godzin;) oby wszystko bylo dobrze :) Ksenia gratulacje juz oficjalne! Szczescie niesamowite!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Ksenia gratulacje !! I doczekaliśmy sie bet :) ja jeszcze jutro... Trochę sie stresuje , bo brzuch mnie nie boli a jakoś w boku prawym boli , nie wiem czy to jajnik czy coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Ksenia gratulacje, piękna beta :D dziewczyny przed Wami pierwsze usg, zobaczyć serduszko dzidziusia cudowne uczucie :) ja jutro mam prenatalne trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×