Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gośćMarta
Ksenia gratuluje! Mi sie niestety nie udalo. Nie jestem w ciąży. Następny transfer w styczniu. Najgorzej to jak tu przetrwać do stycznia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Marta przykro mi :( Trzymam kciuki za kolejne podejscie! Styczen juz niedaleko! Evitaz ttzymam kciuki! Dzwonilam do lekarza i wszystki jest ok;) Moze to od lekow, a moze z wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitaz bedzie dobrze wiem ze pewnie przezywasz teraz a jutro juz bedzie po wszystkim fajnie ze juz będziesz wiedzieć wiecej:) ja mam dopiero 22 grudnia wiec jeszcze sporo :( trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Ucięło mi post :( To kolejny raz gratulacje Ksenia ! To już oficjalne ! Jesteśmy w ciąży ! Teraz, żeby sie wszystko dobrze rozwijało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc Marta ja tez czekam mam miec transfer przed swietami oby wszystko sie potoczylo dovrze. Teraz czekam na okres mial byc dzis oby byl jutro bo transfer w swieta mi nie zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Marta , przykro mi , a z drugiej strony do stycznia niedaleko, organizm odpocznie, zregeneruje się . Dziewczyny czy wam wypadają włosy ? Bo mi strasznie :/ wszędzie gdzie sie nie ruszę kłaki latają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki jesteśmy przeszczęśliwi :) gośćMarta strasznie mi przykro :( jesteśmy z Tobą,zobaczysz że następnym razem się uda :) evitaz mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzionek będzie git jestem tego pewna :) całe 9 miesięcy nie będzie nam łatwo,będzie to piękny aczkolwiek nie łatwy okres w naszym życiu,ta ciągła niepewność czy wszystko jest dobrze...Będzie dobrze będzie super dziewczyny !!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Gratulacje dziewczyny !!A powiedzcie mi ktore to byly wasze podejscia i jakie bralyscie witaminy i czy wasi mezowie brali jakies witaminki?Jeszcze raz gratulacje dbajcie o diebie i o maluszki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscanula właśnie z tymi witaminami to nie wiem jak jest moj maz ma 1% plemnikow prawidłowych i defragmentacje dna powyzej 30% a sie udało za pierwszym razem choć szanse były male a witaminy nic nie zadziałały. Ale wiadomo lepiej brać niż nie brać:) przy takich wynikach byłam pewna ze sie nie uda. A jednak trzeba zawsze myślec pozytywnie bo natura jest nieprzewidywalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Anula nam się udało za drugim transferem. Braliśmy z mężem witaminy centrum i ja folik + 3x dziennie 1 kapsułkę tranu, ale to już lekarz zalecił przez moją endometriozę 4 stopnia. Mąż zdrowy, więc tylko witaminy. Ksenia Natka bardzo się cieszę, że wszystkie trzy możemy być szczęśliwe :) Oby do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNatka
Anula nam sie udało za pierwszym razem ;) M witamin nie brał ja w sumie tylko kwas foliowy od września , nic poza tym . Ty już już podchodziłaś do in vitro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanula
goscnatka tak ja juz podchodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Hej Kobiety! U mnie małe zamieszanie.. Wczoraj wieczorem zaczęłam trochę plamić i tak jest do teraz. Trochę brązowego śluzu. Pojechałam do lekarza i zmienił mi trochę leki, dorzucił duphaston. Ciąża jest w jamie macicy i widać pęcherzyk 3mm. Zarodka nie widać bo za wcześnie. Beta na dziś wynosi 1291. Mam powtórzyć w sobotę, ale to laboratorium nie pracuje w weekendy i myślę czy nie jechać jutro. Za tydzień kontrola. Oczywiście mam leżeć. Póki co mam wolne do poniedziałku i modlę się, żeby plamienie ustąpiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Anula życzę powodzenia ! Będziemy trzymać kciuki , żeby sie udało ;) Pik , uważaj na siebie i leż cały czas , moze to plamienie jest w czasie okresu, czasem sie zdarza , kiedy powinnaś mieć ? Ja powinnam mieć we wtorek , albo wczoraj , narazie nic nie ma tfuuu tfuuuu Zaraz idę po wynik drugiej bety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia17
Pik z tego co się często słyszy to tak czasami jest występują małe plamienia,oby jednak szybko ustąpiły,beta rośnie pięknie więc bądź dobrej myśli,leż sobie jak lekarz mówi wypoczywaj,przeczytaj dobrą książkę,nie martw się nie stresuj przede wszystkim,myśl tylko pozytywnie!!! Będzie dobrze,to zapewne plamienia na miejsce @ powtórz jutro betę skoro w weekend zamknięte bo będziesz się męczyła sama ze sobą i nie będziesz w stanie myśleć o niczym innym,trzymam kciuki z całych sił będzie dobrze relax i odpoczynek pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dzisiaj dostalam nowy plan i od razu zrobilam termin na rozmowe z moja pani doktor. W styczniu drugi transfer. Tym razem beda podane dwa embriony. Już sie nie mogę doczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Dzięki Ksenia i Natka. Teoretycznie mam teraz termin miesiączki, ale lekarka wykluczyła taką możliwość. Powiedziała, że być może to zaległe plamienie implantacyjne. Teraz już jestem spokojniejsza, ale noc i poranek to był dramat. Oby się wszystko dobrze skończyło ! Natka daj znać jak beta. Ja chyba zrobię następną w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Pik bądź dzielna i dużo leż. Wszystko bedzie dobrze zobaczysz. Ja tez plamiłam i krwawiłam a jest ok . Nie martw się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Pik , moja beta 399ui , chyba jest dobrze co ? Dzisiaj mam 14 dpt , mam powtórzyć betę za tydzień , na recepcie tak miałam , a dopiero co wyczytałam :D dobrze , że zauważyłam . Ja czujesz ? Krwawisz jeszcze , zobaczysz bedzie dobrze ;) włącz sobie jakiś , albo jak zasugerowała Ksenia moze książkę. Ksenia a jak u ciebie ? Marta to super ! Szybko zleci ,zobaczysz .Bierzesz jakieś lekarstwa , witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Cholepa tyle napisałam i nie wysłało mi posta :o ! No wiec od nowa ... Pik dbaj o siebie i leż dużo , włącz sobie film , albo jak zaproponowała Ksenia poczytaj książkę . Może to e jest nic poważnego , bądź dobrej myśli ;) to podstawa . Moja beta dzisiaj wynosi 399ui , dobrze dziewczyny ? Ja chyba zeświruje do środy .... Marta , super ! Zobaczysz jak szybko zleci i zanim sie obejrzysz będziesz po transferze :D Ksenia jak sie czujesz dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1985
Evitaz i jak po badaniu jak było? Pik dokładnie teraz lez dzidzi jest najważniejsze:) natka jak beta? Kasia sie coś nie odzywa moze juz urodziła?:) goscmarta super wiadomość 2 zarodeczki to tez większa szansa trzymam kciuki zleci szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Postów mi nie dodaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Sorki za double , ale chyba u mnie coś z netem było nie tak , mi pokazało , że nic nie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka widac widac ja tez zobaczyłam z opóźnieniem twoje posty. Gratulacje z okazji pięknej bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Właśnie dziewczyny zapomniałam dodać , że z 7 zarodków , dotrwały 2 do stadium blastocysty , jestem zadowolona ze coś przetrwało , bo bym chciała wrócić jeszcze po rodzeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Hej kobitki a ile komórek zapladnialyscie ? Ja mam problem z podjęciem decyzji . Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaewela
Goscewa ja 6 z tego 3 przetrwaly dwa mialam podane i zostal mi jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny,jestem tu nowa.Jestem 3tyg po laparoskopi udrozniania jajowodow.Wczoraj sie dowiedzialam ze moje jajowody sa tak zapchane ze nie dalo sie ich udroznic,poza tym hormony i jajniki super.Lekarz dal mi 1% na to ze zajde naturalnie,ale zostalam wpisana juz na liste in vitro.Drogie panie,jakie u was sa przyczyny tego ze nie mozecie naturalnie zajsc w ciaze?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×