Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie iść na Sylwestra, jeśli nie mam znajomych?

Polecane posty

Gość gość
wielki up:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam ten problem z sylwkiem. Kobieta mnie zostawiła i straciłem ochotę na wszystko. Przygnębiają mnie te dni świąteczne i sylwester a innym nie chcę zawracać sobą głowy. Trudno się z tego wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvgość
1. jedz do innego miasta hotelu/+spa/ 2. wez sobie ksiazke +dobre wino. obejrz film necie/w domu/ 3. szkola tanca - zwyle robia takie "last minute" kursy tanca apotem jest impreza sylwestrowa /i klimat lepszy niz na zwyklej imprezie/ 4. maraton filmowy - normalne filmy sa 5. idz na spacer po miescie o 11:30 /pokaz sztucznych ogni/ potem spac :) 6. wlacz ulubiona stacje w radiu i zajmij sie pieczeniem ciasta na 1 stycznia :) /w domku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w tym roku idziemy na przebojowy Sylwester, który będzie zorganizowany w Hotelu Cristal w Białymstoku. Tam będzie muzyka na żywo i wspaniałym impreza kulinarna z cyklu w jedna noc dookoła świata. Już nie mogę się doczekać co kucharze wymyślą na ten wieczór. Jeśli jest ktoś z Podlasia to może się skusi na Sylwester z nami http://hotelcristal.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rynek, coś sie bedzie działo. za pazuchę szampana i perłe chmielową i będzie ok. kogoś można poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester

Hej, masz już plany na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×