Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu mezczyzn ucieka gdy widzi, ze kobiecie zaczyna zalezec?

Polecane posty

Gość gość

Np. pewien mezczyzna szaleje za kobieta, chodzi za nia. On tez sie jej skrycie podoba. Czuje ze jest dla niego stworzona, ona z czasem tez to zauwaza.Jednak, gdy kobieta zbiera sie na odwage i mu wyjawia mu, ze on tez sie podoba i chcialaby sprobowac. On milknie. Chociaz wczesniej za nia szalal. Dlaczego mezczyzna rezygnuje, gdy widzi ze kobieta rowniez chcialaby sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma fobię społeczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazylam, ze wiele osob mam problem ze znikajacymi mezczyznami z nieokreslonych przyczyn. Juz nie wie wiadomo w co wierzyc a w co nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówi się takich rzeczy mężczyźnie. Możesz mu powiedzec ze ma ładny zarost ale bez przesady ze slodzeniem a juz na pewno nie ze mu się podobacie. To dla niego jednoznaczny sygnał ze juz ma was w garści i nie musi nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej facet ci się podoba tym bardziej udajesz ze wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofiara zdobyta czas na kolejną, wcale nie trzeba przelecieć ofiary zeby ją zdobyc, wazne ze jest juz zabujana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ja odawalam przez caly czas ze tak nie jest, to za mna latal. Potem sie odwzylam mu wyjawnic prawde, bo bylo mi go szkoda bo widzialam, ze przez to cierpial. I chyba zbyt mocno mu poslodzilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale gdybysmy mieli byc to mysle, ze bysmy byli. Moze tak mialo byc i Bozia ma inny plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż nie z tym zarostem to tez zly pomysł. Żadnych komplementow które kojarzą się z seksem albo z waszym głodem emocjonalnym. Możecie jak Scarlett Johanson w filmie powiedzieć ze ma ładne szkliwo. To go rozbawi i będzie się do was uśmiechal. Musicie być tajemnicze. Wezcie pod uwagę również ze jak mu się podobacie bardzo to on tez będzie udawał ze wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasada jest taka, jak facet pcha to ciągnięcie,jak ciągnie to pchacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niemormalna, wobec tego na prawde za bardzo mu poslodzilam. Ale pociag juz odejchal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzilas i przegralas. Ale są podręczniki o uwodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z drugiej strony gdyby mnie nprawde kochal, to nie sadze by takie cos bylo by problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz tego tak, facet dojrzewa do miłości powoli. Łatwo w nim wzbudzić erekcję ale wzbudzić w nim miłość to juz trudna sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mi smutno czasem, bo krotko po tym znalazl sobie inna i sie ozenil, a mimo to zawsze na mnie patrzy smutnym wzrokiem gdy sie mijamy. No ale to byla jego decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie uważam tak, jakoś do żadnego faceta specjalnie nie wzdychałam, generalnie 99% facetów traktuję jak powietrze....no ale to ja, ja to dziwna jestem po prostu. Ale w tej całej ucieczce facetów coś jest na rzeczy, znudzenie? lub no czas na kolejną zdobycz? trudno określić, ale taki facet nie wart łez czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwiodlas go, sama się nie starasz to dlaczego on ma się starać. A jak poszedł to niech spada, pamiętaj nie ten to inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwiodlas go, sama się nie starasz to dlaczego on ma się starać. A jak poszedł to niech spada, pamiętaj nie ten to inny x do kogo to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba przegralam zycie :( co z tego ze tego swiatu pol kwiatu, kiedy moj juz zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim podejściem wpedzisz się tylko w wielkie kompleksy. Nie zebraj , nie bierz na litość, bądź silna a nie będziesz przyciągać dupkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zebrze, tylko chyba sie na nikogo nie otworze juz. Jak raz otworzysz serce i ktos ci po nim walcem przejedzie, jest ciezko potem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz niskie poczucie własnej wartości skoro boisz się ze facet sobie pójdzie. Poza tym taki palant nigdy nie doceni twojej wartości, bo jakby był mezczyzna to by ci wybaczył ten nietakt a nie s*******il jak c**a meska. A na drugi raz nie pekaj i nie wpadaj omdlala w ramiona na trzeciej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej.. Przeżyłam to samo. 2 lata sie z tym męcze.wszystko było ok, on zaczął sie otwierać przede mną wiec poslodzilam mu za mocno i uciekł. Na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, trzeba słuchać siebie. Ja psluchalam głupich rad koleżanki. Poradziła mi żebym mu powiedziała ze czuje cos wiecej, żebym mu okazała wiecej czułości , a on odebrał to jak odebrał, przestraszyła sie i zniknął z mojego zycia , ja juz nigdy nie uwierzę żadnemu facetowi nigdy sie przed żadnym nie otworze, nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy yhy yhy
Dziwne. Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli on uważa, że ma Cię w garści, to będzie chciał sobie pokorzystać z Ciebie w łóżku i zostawić. Widocznie on jest praktykującym katolikiem albo prawiczkiem i przerosła go sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetowi nie pokazuje sie calej doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowcie im - kocham cie, uwielbiam cie, jesteś moim jedynym, wyjatkowym, jesteś taki sprytny, inteligentny, bystry, jesteś taki przystojny, snisz mi się po nocach i inne takie landrynkowe pierdy od których uciekają gdzie pieprz rośnie. Nie zachwycajcie się nimi jak rasowe kretynki. Jak podjedzie samochodem to się nie zachwycajcie samochodem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego pisze, że jak będzie mu się kobieta podobać to on tez tego nie będzie okazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyklejajcie się do nich, bo jak się do faceta cos przykleja to on to będzie probowal odkleic na sile. Nie popadajcie w przesade w celowaniu, jak widzicie ze się nakrecacie to przestancie. W sytuacji kiedy umawiacie się juz dłuższy czas o on wciąż się nie zadeklarował, pokazujecie udo, delikatnie się glaszczcie po nim, i odwracajac głowę w druga stronę mowice- chciałbym mieć męża i dzieci. Po czym odchodzicie kręcąc tylkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha o takiej metodzie jeszcze nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×