Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek ciepłej kawy

Na dzień dobry ...

Polecane posty

Gość gość
Nie mam takiej siły, żeby Ci ręce związać i zaciągnąć w zboże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to zawsze masz wymówkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kiedy widzę, że prawie docierasz na szczyt przerywam. Wysuwam się z Ciebie. Klękam między Twoimi udami. I językiem zlizuję Twoje soki ... Usta splatają się z Twoimi pulsującymi podnieceniem wargami. Sięgam językiem w Ciebie, potem pieszczę nabrzmiałą łechtaczkę ... Palce ściskają pośladki ..." I co dalej? Jak myślisz co się działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego przerwał w chwili, gdy wiedział, że ona dochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam to usłyszeć, bo nie byłam pewna :D Wtedy jej ciało szalało, drżała tak bardzo... wiedział co robi...ona też to wiedziała, jego pieszczoty sprawiały, że odpływała kilka razy tryskając na niego, wiedział, że jest jej cudownie, ale wiedział też, co stanie się gdy teraz jej włoży...energicznie...kilka ruchów...och!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety było bardziej głośno i kilka uderzeń w tors...taki był koniec...nie wiele pamiętała z tej ostatniej chwili... mam nadzieję, że go nie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy gwiazdka zabłyśnie, a choinka roziskrzy się kolorowymi światełkami, blask świec i zapach świerkowych gałązek niech wprowadzą Cię w baśniowy nastrój Wigilijnego Wieczoru. Niech radość i miłość wypełnią Twoje serce, a szczęście i życzliwość ludzi towarzyszą Ci w te Święta oraz w każdym następnym dniu. Życzę Ci dużo zdrowia i spełnienia marzeń zwłaszcza tych, które wydają się nieosiągalne. 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek ciepłej kawy
Jeśli te życzenia są dla mnie, to skrzętnie schowam je do portfela, żeby móc sobie nimi poprawiać humor w gorsze dni :) I dziękuję :) No i samemu życząc żeby te święta były najlepszymi dotychczas. A Nowy Rok przyniósł tylko same dobre zdarzenia, a to co złe, szare i ponure niech nie zbiża się nawet na odległość rzutu kamieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×