Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martaayna

list polecony ekonomiczny!

Polecane posty

Gość Martaayna

Witajcie! W sobotę zamówiłam przez allegro prezent dla mojego chłopaka na swięta. W poniedziałek została wysłana do mnie informacja, że został wysłany. Zamówiłam go jako list polecony ekonomiczny i teraz gryzę sie za to w język, bo jest okres przeświateczny, obserwuję swoją paczkę i nadal status pozostaje niezmieniony, została nadana 15 grudnia z Elbląga i wysłano do mnie maila, nic wiecej nie ma. Czy jest szansa, że do piatku przyjdzie moja przesyłka? Ile czasu czeka się na taki list? strasznie żałuję, że nie wzięłam priorytetu lub kuriera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
priorytet idzie 1 dzien, max 2 wczoraj wysylalam... list zwykly u mnie minium 3 dni, max szedl tydzien zaden mi nie zginal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że do piątku na 95 % powinien dojść, gdyby to był priorytet pewnie doszedłby dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaayna
czyli jest szansa, ze do piatku przyjdzie? Był to list polecony ekonomiczny, a polecone podobno idą szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile oszczedzilas biorac ekonomiczny, 2zl?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaayna
Nie wiem, możliwe, że 2. Teraz to juz nie ma znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecony nie idzie szybciej, to list zwykły tyle ze rejestrowany i mozna reklamowac w razie zaginięcia, nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaayna
tu nie chodzi tylko o ten list. Nie chcę doprowadzić do sytuacji, kiedy chłopak do mnie w swięta przyjedzie, a ja nie będę mieć dla niego prezentu, bo do mnie nie doszedł mimo zmówienia go 2 tygodnie przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×