Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak wygląda bez paska na oczach morderczyni z Rakowisk

Polecane posty

Gość gość
Mam nadzieje ze po procesie juz nigdy sie nie zobacza a w wiezieniu juz odpowiednio sie nimi zaopiekuja-toz to jeszcze dzieci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochodzi z wojewodztwa Lubelskiego Podlaskiego,jak w nazwie miasta macie podlasie to nie znaczy ze tam to miasto jest,map sie najpierw douczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Dobra, dobra. To jest historyczne Podlasie, tuż na granicy. I o to mi chodziło, nie o województwo. Natomiast oczywiście, że nazwiska wiążą się z regionami. Poszukaj sobie o nazwiskach z końcówką IUK, to się dowiesz. Oczywiście, że niejeden wyjechał do Warszawy, do Gdańska, do Los Angeles i tam został i ma rodzinę od 15 pokoleń - no może poza Los :D. Chodzi o pochodzenie, także etniczne. Było pytanie o jej rysy. Ale kłócił się nie będę, bo już muszę spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy przerost ambicji nad możliwościami. Uwielbiam polemiki z takimi jak ta Maksymiuk, ślepo wierzącymi we własną inteligencję :D No cóż, w kryminale będzie miała dużo czasu na samokształcenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Nox, większość ludzi (nawet nie tak bardzo uduchowionych) nie wyobraża sobie niewoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła forumowa królowa mroku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nox ile masz już zwierzaków? I czy jesteś nadal z tym blondynem? (nie Witem) i czy Wit już pogodził się z waszym rozstaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Mnie też ten wywiad śmieszył. Powoływanie się na Witkacego, tytana sztuki i intelektu w kontekście własnych próbek? Tylko gówniarz może sobie tak poczynać :D Ona jakby chciała udowodnić, jaki mrok nosi w sobie i jakie to jest głębokie i artystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w związku......... nie powiem z kim, nie chcę, to zbyt niebezpieczne bym się tutaj uzewnętrzniła w ten sposób... Zresztą to nie temat o mnie, ale... odpowiem zwierzaków mam sporo tych moich stworków kochanych..... dwa pieski, dwa chomiki, trzy szczurki, dwie świnki morskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
gazetka szkolna tego liceum http://www.kraszak.pl/images/pdfy/gazeta/THEKRASZAKTIMES.pdf na samym dole są wymienione nazwiska dziewczyn, które reprezentowały drużynę w następujących konkurencjach: 800 m - Chwalewska Magdalena, Kobryńska Magdalena, Niedźwiedź Wioletta pchnięcie kulą -Maksymiuk Katarzyna, Maksymiuk Zuzanna. Media o tym nie piszą ale gdzieś się natknąłem, że Kamil N. ma siostrę Wiolettę a Zuzanna M. ma siostrę Katarzynę , ciekawe, gdzie byli i co robili w nocy z 12/13 grudnia br. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy ta dziewczyna jest uduchowiona... uduchowienie daje pewną piękną zalete możliwości uniesienia się nad tym co podłe... ona nie potrafiła. Zabiła w stylu zwykłego, zwyrodniałego bandyty. Moim zdaniem zero filozofii. Tak się nie walczy o własną dusze, tak się ją przegrywa... ona przegrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna Maksymiuk - miss podlasia, taka pyza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Nox. Odbiegając od tematu, mam nadzieję że nie jesteś z Witem, w każdym razie wszystkiego dobrego Ci życzę. A jak wygląda ten chłopak, Kamil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
taka 'bezczelnie zdolna' Zuzanna i najlepsza na bramce, w pchnięciu kulą , pisała wiersze i nagle 100 procent uczniów z tej klasy podpisało petycję, że NIE , nie chcemy Zuzanny w tej klasie, wynocha ! i została przeniesiona do innego liceum , dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam drugi raz do tej samej rzeki, ale ta rzeka jest piękna i porywając, więc nie żałuję, odrastają mi skrzydła... jego imienia nie zdradzę w tym miejscu, nie chcę znów problemów. Dzięki i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale błagam cię, napisz tylko że to nie Wit???? ten link z Kamilem N się nie otwiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil Niedźwiedź nie ma rodzeństwa, mówili, że to jedynak. Więc może to zbieżność nazwisk albo kuzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gratulujemy michaowi i kamilowi, a tkaże rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do ich sukcesu." jak to dzisiaj brzmi :o sukces wychowawczy, który podciął matce gardło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1755
dziewczyna ma za szeroki nos, z paskiem wygladala ładniej, dajcie linka dobrego do tego kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialczanin
To wpisz sobie na fejsbuku. Ten który zabił ma czarno-białe zdjęcie profilowe na którym jest w bluzie z kapturem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie jak zawsze wszyscy krytykują wygląd kwestią "jak ona mu się mogła spodobać", tak jakby w życiu jakąś rolę odgrywali tylko ci przystający do kanonu urody. Kanon ten zresztą budujemy w oparciu o wyidealizowane wizerunki celebrytów, modeli i gwiazd które TAK wyglądają tylko na fotografii bądź tylko "na chwilę". W sumie 95% ludzi odstaje od wyznaczników "prawdziwej" urody i wynikałoby z tych waszych przymiarek, że nie powinni mieć nikogo, ani czego aktywnie przeżywać. Co do Zuzki to uroda mieszanka tatarsko-wschodnia, a i charakter jak najbardziej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialczanin
Poza tym niedawno zakończył się pogrzeb zamordowanego małżeństwa. Był na nim ojciec mojego dobrego kolegi, który jest majorem w Straży Granicznej. Z tego co mówił po rozmowie ze swoimi kolegami z mundurówki wynikało, że podczas wizji lokalnej kamil zapytał policjantów czy to jest już koniec, a gdy oni zapytali go "a co?" to on odparł, że jest głodny i poszedł do lodówki... Nie wiem czy to na 100% jest prawda, ale po tym co zrobił to wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Brawo! Sensownie napisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie tego kolesia zdjęcie wyraźniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialczanin- i to byłby dowód, że zarówno on jak i ona to psychopaci. Ludzie zabijają i nic nie usprawiedliwia morderstwa, ale człowiek, który ma jakieś uczucia czy sumienie, nie będzie mógł normalnie żyć po zbrodni jakiej dokonał- popadnie w obłęd albo sam się zabije. Jeśli chłopak po brutalnym zamordowaniu swoich rodziców myśli tylko o tym, że jest głodny to jest bezuczuciową jednostką pozbawioną jakiejkolwiek moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×