Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak wygląda bez paska na oczach morderczyni z Rakowisk

Polecane posty

Gość gość
zuzanna na instagramie napisala ze zabila swojego kota i pokazala zdjecie jak wklada go do worka na smieci i podpisala:"teraz bedziesz kotylkiem" i wywalila przez okno... co winny byl jej kotek?? a kamil zabil swojego psa spaniela.. biedny pies...nawet jakby zyl to by tesknil za swoim panstwem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy zabił tego psa? wtedy co rodziców czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać się chce. Serio piszecie o tych biednych zwierzakach? Koorwa miałem psa, który do końca swoich dni, tak bardzo mi ufał. Patrzył tymi swoimi oczyskami i czekał, na pomoc, ratunek i pomagałem, ratowałem gadzinę, ile tylko było można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym kotem to chyba wymyślasz... Bo nic takiego nie widzę na jej instagramie. Też mnie ciekawi czy tego psa zabili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
po wejściu do domu swojego Kamil 'uciszył' psa aby nie budził rodziców, czyli spaniel zaliczył cięcie nożem a noże były przygotowane TRZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
kogo to k...a obchodzi czy ona jest ładna brzydka chuda czy gruba czy ch.j wie jeszcze,morderczyni to morderczyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...p******a p***a......prawidła w dópie nie miała porządnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelio- kiedys sie tutaj spotkałysmy:) Pozdrawiam Ciebie i Twoje zwierzaczki :) Badz zawsze po jasnej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam,pies zyje,nie wymyslajcie dzieci głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no... z zasłonietymi oczami lepiej wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak widział w niej psychopatyczną osobowośc i tym go zafascynowała, często tacy ludzie niestety przyciagaja innych do siebie swoim nietypowym charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda jak wielka gruba pryszczata kupa g****a. Prostacki prymitywny tępy ziemniaczany ryj i do tego wielki kartoflany nochal. Ale bym łomot spuściła tej szmacie... ona się zabije. sama zobaczycie..kamilek też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyna maksymiuk to jej siostra "miss" podlasia, kandydatka z japą jak dupa tatara. Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze jakaś zezowata gruba kretynka z kafeterii wypisuje o niej artykuły, jakby było o czym .. durna zakompleksiona egzaltowana gówniara z tej "morderczyni" podniecają się gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna Maksymiuk to jej matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jest jakimś wykladowcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzcie na jej oczy .Sa nie czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalam zdjecia Kamila z gimnazjum moge tylko powiedziec Boze widzisz I nie grzmisz.Ulozony Sympatyczny moldy chlopak przeistoczyl sie w morderce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agdzia355
Jak wy ludzie , możecie oceniać kogoś wygląd? Mądra dziewczyna i to się liczy ;o Chyba tylko faceci którzy myślą f** szukają głupich plastików ;o . Wygląd to kwestia przypadku. Zresztą liczy się inteligencja, rozum, intelekt... a co do dziewczyny.. wkurza mnie to,że prasa/ludzie piszą ,że jest z "dobrego domu" ? a co oznacza dobry dom? mamona/kasa?? Własnie, to mamona niszczy człowieka. Chciwość, pazerność, nienawiść ,zazdrość.. dla mnie pojęcie dobrego domu twki w definicji - najważniejsza jest miłość rodziców do dziecka, poświęcać dzieciom jak najwiecej czasu itp.. a w takich bogatych domkach, dzieci są pod opieką opiekunek, obcych... miłość ucieka gdzieś w pustą otchłań. Bo rodzice muszą zdobyć mamonę;o Ta dziewczyna pewnie była nieszczęśliwa juz od dawna... Ale mimo tego , nie powinna zabijać człowieka. Ja widzę,że winnych jest pare osób, nie tylko ona sama.. wina rodziców, otoczenia, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna nie jest, mocno brzydka tez nie, 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by pomyślał, że to przyszła morderczyni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to pozory mylą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie ładna, wręcz odstręczająca i jakby z wadą wymowy, odrzuca aż od niej. Ten chłopak również sprawiał wrażenie zidiociałego emoka. O ich inteligencji świadczy ich czyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×