Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zostawiłybyście faceta dla bogatszego?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Trzeba było od razu zacząć od tych mitycznych Ukrainek spragnionych usługiwania polskim frajeromsmiech.gif Może jednak cwaniakom nie frajerom, bo frajerami byliby wtedy gdyby nie korzystali z taniego seksu ze wschodu, przedkładajac go na koniobicie lub szukanie polskiej ą ę gwiazdy któa jedyne co potrafi to malować ryja i się oddawać dresom. xx Czy zdanie "mityczne Ukrainki spragnione usługiwania polskim frajerom" na prawdę nie podpowiedziało ci że to jest aluzja i sarkazm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_czarna_Żyglin
ja bym dziada pogoniła od razu, a bogaty to bogaty nigdy nie zaznasz biedy i nie będziesz musiała sobie niczego odmawiać, a jak nie będziesz szczęśliwa to zawsze możesz na boku sobie kogoś znaleźć i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzuciłam bogatszego dla biedniejszego... Bogatszy był bardzo dobrym człowiekiem, ale jednak to nie to samo co jest teraz... jestem zakochana po uszy, i to jest osoba która bardzo do mnie pasuje, dogadujemy sie dużo lepiej :) jestem szczęśliwa :) pieniądze nie dzadzą ci szczęścia, tylko człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie kocha to sie nie zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina Żygowina - jesteś po prostu tanią blacharą o cechach nie powiem jakich. Giń pasożycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nawet bym się nie związała z biedakiem bez perspektyw z twojego opisu, żeby nie wiem jak fajny miał charakter, zresztą dla mnie bycie taką ciapą bez ambicji, to nie jest atrakcyjny charakter.. to odpowiedx do osoby z wczoraj z 13.01. Myślę że byś się jednak zwiazała gdybyś naprawdę tego kogoś pokochała. wierz mi , miłość wszelkie doły przeskoczy. Pieniądz nie da ci miłości,tej prawdziwej,szacunku,ogrzania ciałem ukochanej osoby w mroźną zimową noc,. Tego że pocałunek ukochanej osoby na dzień dobry to coś wspanialszego niż branie kasy na kolejne ciuchy (choć zgadzam się - to drugie to też fajne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
powinnaś go zostawic, jestes totalna materialistka, nie jestes go warta, wiec na dłuższa mete nie będziecie ze sobą szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi jestes. On sie ma ozenic. Wtedy bedzie mogla go zostawic i poszukac lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty dlaczego ze swoja jestes choc cie gnoi i wykorzystuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakrol
dlaczego dla wiekszosci z was biendy = fajny charakter, a kazdy booaty to gbur. Przecież chyba można tez pokochać prawdziwa miłoscią bogatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Bogactwo miłości nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozwala mnie wizja świata prezentowana przez niektórych frajerow z kafe. 1. Otóż bogaci zaradni mężczyźni wcale nie są potworami- w opozycji do biedaków o złotych sercachsmiech.gif . Tacy mężczyźni właśnie zazwyczaj mają więcej zalet, są inteligentniejsi, lepiej wykształceni, łatwiej się z nimi żyje- zazwyczaj sukces oznacza, że człowiek nieźle funkcjonuje w społeczeństwie, ma podejście do ludzi i co za tym idzie łatwiej się z kimś takim żyje i przyjemniej czas spędza. 2. Kompletnie mnie powalił, ktos kto uważa, że jedyny dobry powód, żeby rzucić faceta, to bicie, wyzwiska, alkoholizm i podobne atrakcje, a jak tego nie robi to juz ideał, którego należy całować po nogachsmiech.gif Bardzo niskie ma ktoś wymagania albo bardzo mało do zaoferowania, jeżeli napisał to facet. Sorry, sam fakt, ze gość nie jest sadystą i narkomanem nie wystarczy, żeby uznać go za dobrą partięsmiech.gif 3. Nie wiem co ma na celu posyłanie kobiety do pracy- na zasadzie: masz biednego chłopa co ma dwie lewe rece, to idź sama sobie zarób. Ależ autorka zapewne pracuje i ogólnie większość kobiet pracuje, a fakt bycia z niezgułą jest frustrujący także dla kobiety, która zarabia duzo forsy, tak naprawdę im bogatsza i odnosząca większe sukcesy kobieta, tym bardziej razi ją nieudacznictwo partnera.." XXXXXXX Bardzo dobrze napisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jezeli nie jestes szczesliwa w zwiazku to powinnas go zakonczyc bez wzgledu na to czy masz kogos w odwodzie czy nie. Reszte czas pokaze. Zadziwia mnie to myslenie na kafeterii, ze jak ktos jest bogaty to musi byc gburowaty i glupi :-D Moj maz bardzo dobrze zarabia, jest wyksztalcony, ma swietne maniery, umie sie w kazdej sytuacji zachowac i do tego jest przystojny. Bywa i tak :-D To, ze ktos jest biedakiem nie oznacza zaraz, ze z niego jest Matka Teresa i chodzacy ideal. Wrecz przeciwnie, czasem zly stan materialny oznacza, ze ktos sie leniwy, niezaradny, nie posiada odpowiedniego wyksztalcenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak facet znajdzie sobie młodszą i ładniejszą dziewczynę to jest burza że facet to d**ek i świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatasza23
Pieniadze sa najwazniejsze i wlasnie bardzo dobrze jak facet zarabia duzo kasy.Ja bym sie nie zastanawiala i olala biedaka ktory za chwile moze stac sie totalnym nierobem ktory nie pojdzie do pracy za 2000zl/ms.Na Twoim miejscu szanowalabym sie i poszla za bogadszym mezszczyzna ,a skoro gsc z kasa intereduje sie Toba to znaczy ze zaslugujesz na bogactwo.Pieniadze wazna rzecz!!!!Pozdrawiam i zycze slusznych modrych wyborow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdobraradatopodstawa
Zycie w biedzie?_Nigdy przenigdy chocby nawet to mialby byc to sam Antonio Banderas taki jak wygladal 20 lat temu.Na tyle mam do diebie szacunek ze wybralabym pana numer2 czyli z pelnym portwelikiem.Kochana Ty sie nie zastanawiaj bo taki bogaty facet nie dlugo bedzie sam.... ,nie zwlekaj nie ma sie nad czym zastanawiac.Nie sluchaj tych o d**e rozbic rad ,oni Ci zazdroszcza ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Nie sluchaj tych o d**e rozbic rad xxx A czemu ciebie ma niby posłuchać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Dużo racji w tym co piszecie, pieniądz ważny, ale jeśli laska zostawia faceta dla bogatszego to znaczy, że chodzi jej o kasę, a nie tego konkretnego faceta. Sam jak byłbym bogaty i laski leciałyby na mnie z powodu kasy to nie czułbym się z tym za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta która zostawia dla pieniędzy to materialistyczna leniwa wywłoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz tego bogatego, nie marnuj sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×