Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIE ZNAJDĘ PRACY mimo że mam skończone studia i posiadam doświadczenie zawodowe!

Polecane posty

Gość gość
i po co idziecie na te swoje studia nic one nie dają! Ani szczęścia, ani roboty jeden na 100 może coś osiągnie Mam same osoby w otoczeniu, które są po dobrych studiach, a pracy nie mogą znaleźć ja zarabiam 2200 i jestem po średnim nie zmarnowałem swoich lat, doświadczenia w pracy nabrałem i jak na razie źle mi się nie wiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberttt
no ten 1400 to troche mało wg mnie po tylu latach studiów. Aczkolwiek pracodawcy mają pełne prawo tyle oczekiwać nawet ich roumiem. Ja w trakcie studiów dorabiałem sobie pracowałem też przez wakacje i nawet 1800zł a kolega za prace wakacyjną zarobił nawet 2700zł na miech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc ponawiam pytanie. Jakiej pracy najlepiej szukać na te pół roku przed magisterka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli uważasz, że tak łatwo jest o pracę w urzędzie to się grubo mylisz, chyba że masz znajomości, wtedy inna sprawa. Ja próbuję się dostać do urzędu, w 98% wygrywają osoby wcześniej wybrane. Byłam w urzedzie na praktykavh, stażu i krótkim zastępstwie po stażu więc nasłuchałam się i widziałam sporo. I na poczatku u mnie jest 1500 zl na ręke, a 2500 zarabia się po 20 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie miasto. Referent zarabia 1300 w jednym miescie a w innym 1800 za ts sama prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×