Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o tym gdy facet trzyma nagie zdjecia bylej ?

Polecane posty

Gość gość
no to co ci da darcie zdjęć, albo ich kasowanie? Nawet jakbyś mu pamięć w głowie wykasowała to nic ci nie pomoże i nie zakocha sie w tobie, bo widać, że chemii nie ma Rozmówcie się i albo pracujecie nad związkiem albo się rozejdźcie, bo szkoda czasu i energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ex pokazała mi zdjęcia byłego kiedy byliśmy razem, kilka z nich wskazywały jednoznacznie co robili przed chwilą. To miał być nasz miły wieczor. Nie wiem jaki trzeba mieć tupet jaki brak taktu. Nie wiem jak to zrobiłem, ale jeszcze wieczorem kochałem się z nią. Nigdy wcześniej nie miałem tak beznadziejnego seksu. Jakoś wyłączyłem mózg i przelatywały mi w głowie jakieś beznadziejne wyobrażenia bez składu i ładu. Czysta mechanika, chyba moje zdrowe ciało uratowało sytuację i zwyczajnie zaspokoiłem się nią, nie dałem jej większej przyjemności. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że to już tylko ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 6 lat spotykałam się z kimś kto traktował mnie w podobny sposób. Przymykalam oczy bo byłam strasznie zakochana. Na początku było cudownie ale po roku zmieniło się w koszmar. Ukrywał mnie przed znajomymi. Nigdzie razem nie wychodzilismy. Poszedł sam na ślub koleżanki, nie zaprosił mnie na swoje urodziny, które spędził w dużej grupie znajomych- w zamian zaprosił mnie do kina na walentynki żebym nie miała pretensji uzasadnił, że to tylko dla mnie. Wpadłam w depresję, leczyłam się kilka lat. Od pół roku się z nim nie spotykam a na okrągłe urodziny dostałam od niego bon na bieliznę!!! Coś nie dawało mi spokoju i zapytałam o zdjęcia bo wiem, że robił -oczywiście bez mojej zgody. Napisał, że nadal je ma. To nie jest normalne! Domyślam się, że ma też zdjęcia innych byłych, po odpowiedzi jaką dostałam od niego. Rozstaliśmy się po tym jak go potraktowałam w ten sam sposób co on mnie...wściekł się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×