Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gorączka

Polecane posty

Gość gość

Kochane, mojej 3,5 letniej córci wyskoczyła gorączka, od ok 1,5 godziny utrzymuje sie na poziomie 38 stopni i nic poza tym sie nie dzieje. No, może jest troszke osłabiona, bo nie szlaleje tak bardzo ale nie kaszle, nie ma katarku. Podawaj jej cos na gorączke czy jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gorączkuje zwykle wysoko czy nie? Jak ma dobre samopoczucie to nic bym jeszcze nie dawała, tylko dużo pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co jej dolega, przy anginie bardzo wysoko ale przy "zwykłej" infekcji to pod 38,7 a potem juz zbijam to nie wiem do ilu mogło by urosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na razie nic nie podawaj dopóki gorączka nie zacznie wzrastac, bo teraz organizm sam walczy, niech się nie przemęcza, bawi spokojnie, bo organizm potrzebuje sił do walki. Dopiero jak bedzie ok 38,5 st podaj cos z ibuprofenem, np Milifen, to odpowiednik znanego Nurofenu ale jest równie skuteczny. no i obserwuj dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Faktycznie wydaje mi się, że warto sobie kupić bezdotykowy termometr, bo od strony praktycznej taki sprzęt bardzo dobrze się sprawdza i po prostu przy dzieciach pozwoli dużo łatwiej kontrolować stan zdrowia dziecka. Oczywiście już dowolnie można sobie taki sprzęt wybrać. My w domu mamy od sanity fasttemp, ale na rynku jest sporo takich urządzeń więć można bez problemu coś kupić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×