Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Werniqa

Biuro rachunkowe WARSZAWA

Polecane posty

Gość gość
Mogę polecić biuro Capital Audyt, z którego my korzystamy w naszej firmie. Solidne i w pełni profesjonalne biuro, które oferuje obsługę księgową, kadrową i audyty - my jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Zainteresowanym podaję namiar na nich http://capitalaudyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokfe
Ja polecam biuro rachunkowe Pani Beaty Baliszewskiej, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Terminowość i rzetelność to cechy których im na pewno nie brakuje! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z usług Amg biuro rachunkowe od dłuszego czasu i współpraca przebiega bardzo korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojej firmy wybrałam gabafi:) Pomogli mi zarejestrowac dzialalnosc,a teraz prowadzą ksiegowosc;) Jestem bardzo zadowolona-miła obsluga,konkurencyjne ceny. Znaleźli dla mnie najkorzystniejsze rozwiazania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violettka
Korzystam z księgowości w CKD Hetman na Targówku dla firmy z 5 pracownikami i jestem zadowolona z ich usług. Cena mi odpowiada, zajmują się sprawami i księgowymi i kadrowymi. Poza tym bdb jest kontakt z obsługą co ja sobie wyjątkowo cenię zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie znam tylko biuro Liczyk, z nimi współpracuję i nie mogę narzekać, bo są bardzo skrupulatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka minut od Warszawy w Raszynie jest sprawdzone biuro rachunkowe http://www.delta.waw.pl/. Już niejednokrotnie korzystałam z ich usług iż zawsze byłam zadowolona zarówno z jakości obsługi, jak i cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frefked
Od siebie moge polecić bardzo dobre warszawskie biuro rachunkowe. Biuro nazywa się GRAŻYNA i prowadzi je Pani Beata Baliszewska. Rozliczenia robi super i na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkaf22
Również mogę polecić biuro Pani Beaty. Grażyna to najlepsze biuro rachunkowe z jakim miałem przyjemność współpracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Biuro rachunkowe General Outsource? Mój znajomy sobie chwali. Sprawdzić oferte nie zaszkodiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof72
Naszą firmę obsługuje biuro księgowe Audyt Legis z Łomianek. Raz w miesiącu odbierają dokumenty z naszego biura z Warszawy. Kompetencja w każdym calu. Zajmują się kompleksowo obsługą księgowo - kadrowo - podatkową naszej firmy. Ich plus to również współpraca z kancelariami adwokackimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z usług kadrowo-płacowych biura Gabafi. Mogę polecić wszystkim, którzy mają problem z umowami i rozliczeniami. Firma oferuje też doradztwo i usługi księgowe, a także wsparcie dla nowych firm w postaci rejestracji działalności. Zdecydowanie warto się do nich odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług super biura http://kancelariastarowicz.pl/ i zawsze jestem zadowolony z ich pracy. Szybko rozwiązują problem a co najważniejsze mają konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmalkan
Ja korzystam z usług biura GRAŻYNA prowadzonego przez Pania Beatę Baliszewską. Zawsze każde rozliczenie mam na czas, bez problemów i opóźnień. A cena za usługi tez nie jest jakaś wygórowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkal
Również korzystam z usług tego biura i tak samo moge polecić usługi Pani Beaty Baliszewskiej. Zna się na tym co robi jak nikt inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie po prostu sparwnie prowadzić biznes to polecam wam doświadczone biura rachunkowe, bez dwóch zdań. Chociażbym takie http://zkco.pl/ dzięki temu, że z nimi współpracuję mogę spokojnie prowadzić biznes i wiem, ze sprawy rachunkowe będą dopilnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Tax 360 na Lindleya, do każdego klienta podchodzą indywidualnie, zero masówki, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kainer
Ja osobiście polecam biuro rachunkowe GRAŻYNA. Korzystam juz dłuższy czas z ich usług i mogę powiedzieć, że fachowo i rzetelnie zajmują się księgowością. Przy okazji ich ceny są bardzo konkurencyjne co czyni ich jeszcze bardziej atrakcyjnymi na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretendent
Zgadzam się z moimi przedmówcami i jeśli chodzi o Warszawę, to z czystym sumieniem polecam biuro rachunkowe Grażyna prowadzone przez panią Beatę Baliszewską. Profesjonalne podejście do klienta, wysoka jakość usług i konkurencyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniker
Również polecam panią Beatę Baliszewską i całe biuro Grażyna. Rzeczywiście znają się na tym co robią, są fachowi i rzetelni. Bez cienia wątpliwości polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achap
Polecam biuro rachunkowe Grażyna za fachowość i rzetelne podejście do klienta. W połączeniu z przystępnymi cenami sprawia to, że konkurencja zostaje daleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat125
Ja polecam biuro rachunkowe HELP na Ochocie. Przeniosłam się po poprzedniej nieudanej współpracy i mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od około 4 miesiecy wspolpracuje z Biurem Rachunkowym IN-NOVA. Zdecydowałam się na księgowość, ponieważ mieli fajną ofertę na stronie. Osobiście jestem zadowolona, prowadzę małą spółkę z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas obsługę księgową wykonuje biuro rachunkowe http://zkco.pl/ Kancelaria współpracuje z prawnikiem, więc udziela porad prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stomper
Ja polecam z czystym sumieniem biuro rachunkowe GRAŻYNA. Załatwiają księgowość dla mojej firmy już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furrry
Ktoś wcześniej wspomniał o biurze Pani Beaty Baliszewskiej więc tez sie dołącze. Jestem klientem biura rachunkowego GRAŻYNA już trochę czasu i jestem bardzo zadowolony z tego jak prowadzą moje rozliczenia. Gorąco polecam usługi tego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerwos
Ja także przyłączam się w rekomendacjach biura Grażyna. Sprawna obsługa ksiegowości przydaje się takiemu laikowi jak ja, więc jesli ktos również sobie z tym nie radzi powinien smialo korzystac z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleks
Jako przedsiebiorca wiem jak ciezko jest momentami uporać się z problemami zwiazanymi z ksiegowoscia i rozliczaniem. Na szczescie po pomoc zwrocilem sie do pani Beaty z biura Grażyna przez co juz wiecej nie musze sie zamartwiac. Bardzo dziekuje i serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×