Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Werniqa

Biuro rachunkowe WARSZAWA

Polecane posty

Gość wiwalawita
Ja korzystam akurat z usług biura rachunkowego z Pruszkowa, troszkę dalej, ale za to mam 100% zaufanie do tej firmy. Bardzo skrupulatni. taxlegis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vatia
Hej. Ja swoje finanse oddałam pod opiekę TaxLegis w Pruszkowie. Są jednymi z najlepszych w okolicy. Bardzo rzetelni i dokładni. Bardzo fajnie się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatta66
Akurat Tax Legis z Pruszkowa znam dobrze , bo kiedy prowadziłam działalność to z nimi współpracowałam, faktycznie bardzo rzetelni. Trudno odmówić im tej dokładności o której mówił mój przedmówca. Akurat Tę współpracę wspominam dobrze, z innymi niestety poszło mi gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molejka
Ja również polecam TaxLegis. Niedrodzy i skrupulatni. Wiedza że klient który do nich przychodzi chce dokładnej opinii i dobrej pracy. Dają z siebie bardzo wiele aby finanse firmy były w jak najlepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantjp
Z Warszawskich biur nie korzystam, natomiast w Pruszkowie mam namiary na świetne i bardzo profesjonalne biuro rachunkowe Tax Legis. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie księgowość prowadzi firma http://www.delta.waw.pl/ i bardzo skrupulatnie wszystko robią. Podoba mi się to, że zawsze mogę liczyć na doradztwo i do tego praca jest wykonana zawsze w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współpracuje z biurem www.kws-tax.pl, korzystam z ich usługi doradztwa podatkowego, pomagają mi w efektywnym rozliczaniu podatków, wykonują też dla mnie przeglądy i audyty podatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataFenik
Biur rachunkowych jest bardzo dużo, ale ja jak założyłam firmę postawiłam na Tax Care bo poleciła mi koleżanka, która też z ich usług korzysta. Przyznam, że to nie tylko oszczedność ale i wygoda. No i dokumenty można na rózne sposoby dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czybińska
Ja jestem bardzo zadowolona z biura pod Warszawą w Pruszkowie. taxlegis.pl bardzo przyjemni księgowi, którzy znają się na wielu zakresach nie tylko księgowości. Bardzo dobrze rozliczają import i export...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena389
Ja polecam usługi księgowe firmy optimumbiuro.com.pl biuro rachunkowe nie jest z Warszawy ale świadczy usługi księgowe w kilku dużych miejscowościach, wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu przez internet, cena takich usług na pewno będzie dużo niższa niż w dużych miastach jak Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z warszawskich biur zobaczcie sobie na QualityDot. Przechodząc do nich z księgowością można wyrwać całkiem sporą, roczną zniżkę na usługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można sprawdzić biuro rachunkowe w Warszawie http://www.accout.eu/ ponieważ ma bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę, wysoką kwotę polisy OC za czynności zawodowe (1 mln), doradzają w zakresie bezpiecznych oraz bardzo korzystnych rozwiązań podatkowych i księgowych. Dokumenty mogą dostarczać elektronicznie albo przez kuriera, nie ma problemu z kontaktem i wszystko jest zrobione na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę z mężem niewielką firmę usługową w Warszawie, ale znalezienie dobrej księgowości trochę nam zajęło. Po kilku zmianach biur zostaniemy chyba przy http://avalis.pl/ z Puławskiej. Z tego co czytałam szukając w Google mają też dobre opinie wśród innych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrym biurem jest www.bkliczydlo.com.pl z Mokotowa. Współpracujemy z nimi od roku, bardzo solidne. To jest już trzecie biuro rachunkowe, które zajmuje naszą księgowością i jest naprawdę najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze mi się współpracuję z biurem rachunkowym http://zkco.pl/ zajmują się kompleksową obsługą księgową, w Warszawie wyróżniają się swoją ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sitek
Też polecam Tax Legis (taxlegis.pl) zwłaszcze jak ktoś ma bardziej skomplikowną dokumentację (WNT, WDT. IMPORT, EXPORT) nie każde biuro sobie z tm radzi. Miałem kiedyś ksiegowego, który jak sie okazało nie księgowała faktur, których nie potrafił zaksięgować :/ straciłam ponad 100 tys. kosztów, pan ksiegowy z tax Legis, przeksiegował wszystko od początku i 20 tys. podatku uratował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My współpracujemy z biurem Capital Audyt, również bardzo sobie chwalimy tę współpracę. Nowoczesna i profesjonalna firma, bardzo pomocny zespół, wsparcie merytoryczne i wysoka jakość obsługi - jak dla mnie same zalety. Jeśli ktoś poszukuje rzetelnego biura rachunkowego lub audytora w kwestiach finansowych - polecam. Kontakt na http://capitalaudyt.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę biur w Warszawie jest, polecam o każdym trochę poczytać zorientować się jakie warunki proponują, a do najlepszych podzwonić. To, co komuś odpowiada, niekoniecznie musi odpowiadać tobie. Tu masz biura z Warszawy: http://www.pkt.pl/biuro-rachunkowe/warszawa/3-1/?oWhat=biuro+rachunkowe%2C&oWhere=Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do http://www.adamus.net.pl/oferta fajna firma, z kompleksowo ofertą. Dla osób, które prowadzą biznes lub są osobami prywatnymi to bardzo fajne rozwiązanie. Bardzo mi się podoba to, że robią wszystko nawet wcześniej niż to jest zaplanowane, a to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jak sobie wybierałam biuro rachunkowe to po pierwsze kierowałam się doświadczeniem moich znajomych, a po drugie doświadczeniem potencjalnego biura, czyli ile czasu już jest na rynku. Padło w końcu na biuro QualityDot o którym widziałam już ktoś wyżej pisał. Sprawdzone, rzetelne biuro rachunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_84_aaaaa
W Warszawie szczególnie polecam usługi biura rachunkowego SyrenaTAX, świadczy ono usługi zakresie: rachunkowości,kadr i płac oraz reprezentacji podatnika przed organami skarbowymi oraz ZUS. Najważniejszymi atutami są doświadczenie,sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rila
Uwaga na firmę Multiman, w ciągu jednego roku prowadziło mnie 8 księgowych, wszystkie dopiero się w wdrażały, straszna rotacja pracowników. Przez te ciągłe zmiany miałam straszny bałagan w księgach, jak chciałam zrezygnować to straszyli mnie naliczaniem kar umownych i innymi konsekwencjami. Jak już udało mi się rozwiązać umowę to przez 2 miesiące nie mogłam odzyskać dokumentów koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam taxlegis.pl doświadczenie i profesjonalizm i ceny niewygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdza się www.akro.waw.pl :) moge polecic, przynajmniej o podatki i zusy nie trzeba sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleg51
Akurat w Warszawie wybór biur rachunkowych jest ogromny. Trzeba zatem mądrze wybrać :) Najlepiej jest porównać kilka ofert. Ja podrzucam namiary na Key Tax http://keytax2014.jimdo.com/ . Mnie przekonuje terminowość i szeroki zakres usług u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją firmę obsługuje w zakresie księgowości biuro rachunkowe Capital Audyt. Jak najbardziej polecam - wykonują swoją pracę rzetelnie, uczciwie i profesjonalnie. Stoi za nią duża wiedza i umiejętności. Do tego kontakt bardzo miły. Zainteresowanych współpracą z biurem rachunkowym odsyłam na stronę http://capitalaudyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Zgłoś się do Marii Grabowskiej z biurogama.pl. Pomogła mi od podstaw założyć biznes (rejestracja i inne sprawy), otrzymałem doradztwo przy doborze właściwej formy opodatkowania. Przechodziłem z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości do prowadzenia standardowej działalności gospodarczej i biuro Gama pomogło mi mocno w załatwieniu niezbędnych formalności. Płacę niewiele. Cena usług obniża się proporcjonalnie wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, co jest moim zdaniem ogromnym plusem. Akurat mam firmę, w której wzrasta ilość dokumentów księgowych rok do roku i w tym biurze na 100% nie przepłacam. Sprawdziłem praktycznie wszystkie cenniki i nie znalazłem lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek8484
Polecam serdecznie biuro rachunkowe syrenatax. W pełni profesjonalne doradztwo w zakresie zakładania działalności, reprezentacji przed organami podatkowymi oraz zakładem ubezpieczeń społecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×