Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 65C

Powiększyć piersi? Czy zostawić?

Polecane posty

Oczywiście że zostawić naturalne. To nie o to chodzi, aby się tak skupiać na wyglądzie. I tak wszyscy będziemy za kilkadziesiąt lat pomarszczeni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko naturalne. Trzeba być wlaniętą by operować cokolwiek!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od cycków się zaczyna, potem robi się kacze usta, itd... na szczęście moda na sztuczne cycki przemija i coraz więcej kobiet które zrobiły sobie implanty decyduje się na ich usunięcie. Poza tym mało która laska wie, że implanty trzeba regularnie wymieniać i nie dostaje się ich raz na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdury piszecie. jest duuuza roznica miedzy poprawieniem sobie biustu, a robieniem z siebie plastikowej lali z mnostwem poprawek. przestancie oceniac wszystko w kategoriach zero-jedynkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepetitprincesse - otóż to! ja w tym miesiącu zrobiłam sobie operację i wcale nie czuję się przez to "plastikowa" ;) według mnie dobrze zrobiony biust wygląda dużo naturalniej, niż np mocno napompowane usta kwasem hialuronowym (chociaż samego zabiegu nie neguję - tak jak z piersiami, jak jest zrobione ze smakiem, why not)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bemybabyy8 :) pokaz te nowe cycki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - wybacz, ale nie mam w zwyczaju pokazywania biustu obcym ludziom w internecie ;) jeśli nie trollujesz, tylko jestes osobą faktycznie zainteresowana tematem to wpadnij na wątki "Jestem po operacji powiększania biustu" - tam dużo o tym rozmawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiadomo kto jest po drugiej stronie neta...ale ja chyba nigdy nie wysłałam zdjęć. jednak to moja prywatna sprawa. ale z chęcią służę dobra radą, szczególnie że trochę już czasu minęło od mojej operacji i wiem co nieco na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogła wysłać, ale komuś sprawdzonemu, "autentycznemu", komu to jest na prawdę potrzebne np. do rozwiania watpliwosci po operacji, ale na pewno nie jakiemus internetowemu fejkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłanie zdjęć to chyba lekka przesada... nie wiadomo kto jest tam po drugiej stronie i co zrobi z tymi zdjeciami :/ podobnie jak marcela ja z chęcią podzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą, bo sama zabieg mam już za sobą. na pewno nie żałuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×