Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 65C

Powiększyć piersi? Czy zostawić?

Polecane posty

Gość gość
powiekszanie piersi i jakiekolwiek operacje plastyczne to idiotyzm, swiadczacy o tym, ze sie ktoś naoglądał za dużo gazet i ma sprany mózg przekonany, że wygląd ma jakiekolwiek znaczenie. Obudź się. Zycie jest piekne, natura jest piekna. Ale pewnie idz niech ci zrobią naciencia koło sutka i wsadzą silikon, żebyś wyglądała seksi (żal) i dla twojej wiadomości ja mam spory biust i w wielu rzeczach nie wyglądam ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze ja juz wyrosłam i sie tak nie przejmuje wygladem bo to jest w sumie smieszne jest tyle ludzi na swiecie , codziennie mijam na ulicy setki mam ich gdzies tak na prawde jesli myslisz ze ktokolwiek interesuje sie tobą, nie biorac uwagi ludzi ktorzy chca cos od ciebie to jest w ogromnym bledzie dlatego obudz sie i zdaj sobie sprawy, ze na swiecie sa biliony ludzi i wiekszosc z nich zyje w ogromnych kompleksach przekonani, że to jak wygladaja ma jkies znaczenie, a nie ma dla mnie znaczenie ma na ten przyklad, żeby sobie dobrze zjesc, wyspac sie i zeby moi bliscy byli zdrowi. A ty twój wygląd i innych tobie podobnych maniurek to jakis problem lalki barbie, sztucznego swiata które kreuja media, zeby odwrócic nasza uwage od prawdy, że jestesmy zwierzetami, udającymi cywilizowanymi, udawadniając to poprzez to,  że od czasu do czasu ktoś kogoś obgada bo sie nie ubrał modnie. choroby psychiczne, słodkie społeczenstwo z wykreowanymi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
A jakie są niby dobre strony mając mały biust ? Żadne Tez obwisnie i bd wisiał tylko ze bd jeszcze gorzej wyglądał niż taki duzy . A ja chce zrobić takie pośrednie nie mały ani nie za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mnie obchodzi jak beda wyglądały moje cycki kiedyś tam moge jutro wpasc pod autobus a ty mi tu z jakimis cyckami ktos tam na swiecie placze bo nie ma co jesc a ty placzesz bo nie jestes seksi eh nastolatki nie martw sie moze kiedys dorośniesz, albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz to zrób sobie biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maly biust obwisnie? Ty masz chyba 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie penisa od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz biust lady Gagi,K.Glinki.J.Lopez,K.Minogue i wielu wielu innych. Małe i ZWISY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnoscia nie obwisnie tak jak duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
Owszem obwisnie i nie mam 12 lat . widziałam male obwisłe biusty. To jest mój kompleks, co ja na niego poradza Zaakslceptowac się? Wszyscy na wszystko tak odpowiadają Masz za mały biust zaakceptuj go jesteś gruba zaakceptuj masz duży nos, mały tyłek brak wcięcia małego penisa masz motylka wszystko to zaakceptuj I co jak ja to zaakceptuje to i ludzie tez Nie! Są tacy którzy zwracają uwagę na to a potem albo jestes sam albo z kimś który cie kocha mimo wygladu , no Milo ze nie zwraca uwage na wygląd ale taki ktoś zdradzi za jakiś czas bo mu atrakcji brakuje I co wspólnego z operacja ma głód na świecie ? Czy jak nie zrobię tego to głód nagle minie ? Nie Nigdy nie byłam postrzegana za ładna osobę , zawsze chodze w dzinsach i w jakieś bluzie bo nie uważam żeby inne rzeczy do mnie pasowały , nie mam kraglosci i ciuchy leżą jak na wieszaku, Jak w końcu znalazłam mojego pierwszego chłopaka to chce nie tylko podobać się mu z charakteru ale i tez wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ja mam już prawie 40 lat i piękną figurę, młodziaki jeszcze się za mna oglądają, a 20 lat przeżyłam z burakiem, który miał to gdzieś, owszem był o mnie bardzo zazdrosny i często robił mi awantury, bo ktoś się do mnie uśmiechnął. Nie od wyglądu zależy jakie będziemy mieć życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
No właśnie ty masz 40 lat i masz piekna figure A ja jak raz poszlam nad jezioro to została wysmiana, i jedynie co usłyszałam to "chłopczyku po co nosisz ten stanik" Mój facet nigdy nie jest o mnie zazdrosny bo nie ma powodu ani potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam Ci powiedzieć, że mi ta figura do niczego się nie przydała, wolałabym mieć gorszą, a jakieś normalne życie z inteligentnym facetem. Ja bym nic nie zmieniała na Twoim miejscu, na mały biust są odpowiednie staniki, czy stroje push up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
No jakoś nie cierpie tych push up, są nie wygodne a i tak musiałabym bez przerwy w nich chodzić żeby sprawiać wrażenie ze cos mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
A ja bym wolała wprost przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz wcale używać sylikonu. Ja niedawno miałam operacje i wybrałam metode przeszczepienia tłuszczu. Wyglądają bardzo naturalnie i są większe o ok. rozmiar. Zabieg wykonałam u http://drpernak.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na zabieg bezoperacyjnego powiększenia piersi nową metodą: www.drchecinski.pl/pl/macrolane.html i jestem bardzo zadowolona z efektu. duża w tym zasługa mojego chirurga,który wspierał mnie i podtrzymywał na duchu. po zabiegu nie pozostały blizny,a ja wyglądam o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skiza
Jak to dobrze lubić swoje cycki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
no to zależy jak się z tym wszystkim czujesz:) bo operację robisz dla siebie. ja zrobiłam operację, mam eurosilikony i jestem zadowolona. a byłam płaska. Także jeżeli poczujesz się dobrze z implantami to rób śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć zdjęcie żeby lepiej ci doradzić mogą być małe ale po prostu możesz nie doceniać ich uroku. Wymiary nie mają wpływu na na to czy piersi są ładne czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko naturalne cycoszki!!! Nie sztuczne bo sa ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham naturalne piękno. :) Sęk w tym że Ona musiała się trochę podrasować. ;) Widziałem Ją nagą z rozpieprzonymi włosami z oczkami nie do końca wyspanymi, ale do ludzi szła jak bóstwo. :) I taką Ją kochali. Jak nie masz charakteru, to nie ładuj sobie sylikonów, bo będą cię tylko rżnąć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś korzystając z miejsc w których jesteśmy nago to znaczy koedukacyjna szatnia,nagie pływanie na basenie,sauna czy plaża nudystów i jeszcze nie widziałem aby któraś z kobiet miała jakieś obwisłe czy za małe piersi.wy to jak zwykle przesadzacie i mając nawet wyjątkowo piękne piersi na siłę szukacie w nich jakiś wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co plastyczni chirurdzy nie maja pracy! To robcie operacje narazajac swe zycie by chirurdzy mieli kase!!!Tylko glupie baby sie operuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
Zdj jak juz bym miała wstawiać to w staniku, a po takim zdj nie zobaczycie jak bardzo są małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna kiedyś też tak pisała a jak wstawiła zdjęcie to okazało się że są nawet spore i wyjątkowo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×