Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

siostra dala mojej córce głupia lalke

Polecane posty

Gość gość
Autorko wstyd,darowanemu koniowi w zeby sie nie patrzy.Wogole nie masz ZADNEJ kultury.Klucisz sie o pare zlotych?Bo roznica miedzy waszymi prezentami to tylko pare zlotych.Nic porzadnego i fajnego za 30zl nie kupisz ,tylko szajs.Kobieto, dobra czekolada tyle kosztuje a nie zabawki.Daj juz sobie spokoj ,przejmujesz sie takimi p*****lami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi Dziadkowie zawsze wręczali nam paczkę cukierków i nikt im nie podliczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie jaraja cukierki to kupuj ja oczekuje cis sensownego. Mam gdzieś ta rodzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za materialistki w dzisiejszych czasach. Dobrze,że u nas nie ma tradycji prezentów pod choinkę :)) i wszyscy są szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ,ze lepiej nic niż jakaś szmira :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam chrzesniaka który nie szanuje żadnych zabawek! Kiedyś kupiłam coś z Fisher price dużą zabawkę żeby mózg rozwijał ale jak widziałam co z tym robi a rodzice mają w d***e stwierdziłam p*****le. Później kupiłam klocki drewniane i puzzle z cyframi żeby się uczył, dalej wannie telewizja kąt, wiec teraz kupuje szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ciebie boli?? Że na swoje wydała 100 zł? Miała prawo.To jej pieniądze i robi z mini co chce. A ty wredna suczko nie piszcz tak bo sama nie poszalałaś z prezentem. Ja swojemu dziecku kupiłam prezent za 2100 zł i co każdemu miałam taką kwotę przeznaczyć?? Walnij się porządnie w ten swój pusty łeb. Ciesz się że wg coś dali bo wcale nie musieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość z was w ogóle nie powinna mieć dzieci, bo po co światu kolejne takie pustaki jak ich matki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiej ídiotki jak autorka tego watku dawno na kafeterii nie widzialam.Ma dziecko juz bawiace sie lalkami czyli chyba z min. 20 lat musi miec a nie 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zony siostry dziecku dalismy na chrzciny prezent za okolo 400 zl, ona na chrzciny naszego dziecka dala chinska zabawke za kilkadziedziast zl. Na 1 urodziny dostala zabawke za 200 zl, my na puerwsze urodziny zabawke za 50 zl nie adekwatna do wieku dziecka. Zona jest chrzersta dziecka jej siosyry, siostra chrzrsta naszrgo. Nic nikomu nie wyliczam ale jednak przykro bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujcie cos lepszego biedaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kobiety mogą się przejmować takimi p*****lami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes materialistka i nic wiecej. Prynajmniej moglas sobie oszczedzic tych komentarzy do siostry, pokazalas jaka słoma Ci z butow wystaje :) zero klasy. Widze tez ze swieta to dla Ciebie nazrec sie, rozpakowac prezenty i obliczyc kto co za ile dal. Na miejscu siostry bym Cie olala cieplym moczem. A za rok wprost dla Ciebie zrobilabym specjalny prezent i zapakowala 5 pieknych pustych pudelek jedno w drugie i obserwowala Twoja zawiedziona materialistko :) Ja mialabym na tyle taktu zeby to przemilczec, najwyzej na drugi rok kupilabym tanszy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilna prowokacja juz uwierze ze godzine autorke przepraszala buahahahaha ale durne prowo lykajta lykajta dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra juz skonczcie. Ja nie zmienie zdania. Mam chorą rodzinę i tyle. Jaj jej nie bylo stać to mogla wcześniej odkładać na prezent dla dzieci. A nie ja jej tak a ona szmelc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent za 30 zł to tez szmelc, tez juz zacznij odkładac kase na wigilie 2015 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiadasz sie tak jakbys kupila prezent za jakies 200zl a raptem 18zl wiecej dalas ;) a jakby dokupila jeszcze 3 lalki za 6 zlotych co by dalo wartosc 30zl to bylabys zadowolona? Jestes jakas niedorozwinieta czy cos...nie wiem nie wnikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zych tchhj
odkładać na prezent dla Twojego dzieciaka? A sama miała sobie i dziecku odłożyć od ust? wstydzilabym. się takiej siostry egoistki. na miejscu siostry nie dostalabyss już nigdy nic co najwyżej w ryj. aż mnie trzęsie ze teraz są tacy ludzie jak Ty na świecie cholerni egoisci. napchaj sobie i dzieciom d**e prezentami a siostrę najlepiej zostaw w spokoju i daj jej żyć szczęśliwie może biednie ale na pewno jej dzieci wyrosną na dobrych ludzi. powodzenia w życiu egoistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie syn dostał szmatetzn bluze obciachowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg, a ten denny temat jeszcze ciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką siostrę-p.z.ę to bym znać nie chciała! Myślę o założycielce tematu-skąd to się tacy ludzie biorą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
haha :p jak ja lubię takie autorki :D Autorko a co byś zrobiła gdybym jakimś zbiegiem okoliczności trafiła do Twojej rodziny? Bo wiesz, tak sobie myślę że żadnemu dziecku nie kupiliśmy prezentu tańszego niż 250 :) i taka ja zarządziąłbym że teraz będziemy dawać takie bo mnie stać...a Ty sie dostosuj :) w końcuświęta są tylko dwa razy w roku i te marne 1500 na każdde święta na prezenty przecież nawet Ty bez problemu nazbierasz...w końcu to tylko trzy tysie rocznie, co to na Ciebie :p a wiadomo że za 250 będzie lepsza zabawka niż za 12 lib 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nienormalna :-/ moja siostra jest chrzestna mojego syna, ma 19 lat i dorywczą pracę i kupiła małemu grzechotki i gryzaczki za góra 20zł. I co? Miło, że w ogóle pomyślała o jakimś prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wy jesteście nie normalne. Autorka ma sto procent racji. Jak was nie stać na święta to ich nie obchodzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ale jaja :D ciekawe co autorka kupiła za te 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestećie idiotkami, oczywiście nie wszystkie. A stwierdzenia typu jak was nie stać na swięta to nie obchodzcie nawet nie da się skomentować. A może jednak macie rację jak dla was święta to prezenty to sobie darujcie. Albo zróbcie sobie przelewy na konta w uzgodnionej wcześniej kwocie i nie będzie problemu :) Autorko a dlaczego oczekiwałaś prezentu dla swojego dziecka w takiej kwocie jaką ty wydałaś? Poinformowałaś wcześniej siostrę ile wydałaś na prezenty :P I masz całkowitą rację, że twoja rodzina jest nienormalna. Niemożliwe żeby taki pustak pochodził z normalnej rodziny. A do tych wszystkich "co ich stać": nie wiadomo co będzie za 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może źle ujelam bido polska? Jak cię nie stać to siedz w domu z mężem i dzieciakiem a nie jedziesz i dajesz g****o za 10 zl. Szkoda czasu i dziecka. Można odkładać na święta wcześniej albo pożyczkę wziąć i kupic cos sensownego za 30-100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co swieta jak was nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
autorko ty tak naprawde czy udajesz? bo nie wierze ze taka jestes naprawde. zeby wyliczac co kto komu dał i za ile chyba masz postawe roszczeniowa ze wam się nalezy i dlatego tak was matka traktuje znaczy ciebie gorzej. a pisałas ze siostra biedna to co wymagac. zrestzą Boze Narodzenie to swieta przede wszystkim duchowe a nie materialne. prezent ok ale najelpeij symbolicznie,dzieciaki i tak cały rok dostają. wsyscy wszystko mają to po co kupowac kolejny choc by drogi prezent za 100 zł? zeby potem się walał w kącie. poza tym nikt nie ma obowiazku kupowac za tyle ile dostał a poza tym skad siostra miala wiedziec ze kupilas za 30 zł jest jasnowidzką? ustalałyscie sobie wczesniej czy jak? jak ja licznie obchodzilam swieta tzn w wiekszym gronie to zawsze wczesniej ustalalismy czy dajemy prezenty,komu i mnei wiecej za ile. a ty jak nie ustalaas to nie miej pretensji ze ktos nie przewidział. poza ym skad pomysł ze trzeba swieta obchodzic bogato hucznie i z mega prezentami no idz do ksiedza i się poskarż,zaraz bedzie po koledzie chodził to poskarz sie ze za tani prezent dostalas,zeby siostrze rozgrzeszenia nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×