Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

siostra dala mojej córce głupia lalke

Polecane posty

Gość gość
no faktycznie 12 a 30 zl to wielka roznica.Hahahaahhahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za roszczeniowa postawa wstyd nic byś ode mnie nie dostała . Moze kopa w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze komentujecie? Mi nie jest głupio. Za rok nie bede spędzać świat. Co prawda to prawda jak nie ma kasy to mogla nie przyjeżdżać. Albo mogła odrazu powiedzieć ze 10tego kupi cos nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie autorko wredna kutwa. Ja rozumiem, gdyby dziadkowie kupili jednemu dziecku za 100, a drugiemu za 12, ale w takiej sytuacji, to nie masz prawa mieć pretensji. A dlaczego nie poskładacie się wszyscy po 50 zł? Z tego co piszesz rodzeństwa jest więcej niż tylko ty i siostra, bo skądś ta pozostała 4 się wzięła. Składacie się po 50 zł każdy razem z dziadkami i kupujecie po jednym lepszym prezencie dla każdego dziecka. U mnie w rodzinie się tak robiło i to było najlepsze rozwiązanie. Na siostrzeńców, bratanków wydajesz tylko 50 zł, a nie 180. Za to możesz kupić coś lepszego swojemu dziecku, czyli pod choinkę w domu, a reszta dzieci nie ma pod "drugą" choinką badziewi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale.jazda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze żal mi takich ludzi.. Innym dzieci chorują , umierają bliscy .. Swieta to czas by byc razem cieszyć sie tym ze jest dobrze a nie robić jazdy o lalki za 6 zł . Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie smutno zrobilo jak czytam takie bzdety. swieta Bozego Narodzenia to czas dla rodziny,aby wspolnie spedzic ten czas w milej atmosferze, prezenty nie sa istota tych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×