Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do jakich piosenek tanczyłyście swój pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość gość
Leonard Cohen Dance Me To The End Of Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farba "chce tu zostac " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stachursky - Z każdym Twym oddechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universe - Jestem obok ciebie (aby kochać cie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjustynaQ
Can't help falling in Love -Elvisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumigość
wiocha i kicz! Pierwsze tańce i w ogóle wesela. Maskarada dla kretynek z mentalnością dziesięciolatek. Jak można swojego faceta wciągać w takie babskie cyrki. Nie zrobiłabym tego swojemu mężowi :o przeciez pan młody jest zażenowany i dzięki swojej przebranej za "bezę" królewnie zazwyczaj na 136 planie tego dnia. Kiedy ta wiocha się skończy w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rękawiczki Zagdanskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bujaliście się jak debile czy może dostawialiście nóżkę do nóżki pajace? hahahahaha no bo żadna z was raczej nie tańczyła, a sorka są jeszcze te kursy dla narzeczonych w szkołach tańca gdzie uczą pierwszego tańca, który wygląda jak układ przedszkolaków. Ryczę ze śmiechu na tych polskich weselach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wsioki z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Have you ever really loved a women. I bardzo mi się podobał mój pierwszy taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popek Monster Brudna Darjanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górach
Ja miałam mini i biały kwiat we włosach. Żadnej bezy ani welonu. Czułam się tak dobrze. Wszystko organizowaliśmy wspólnie z narzeczonym. O dziwo chwilami był bardziej zaangażowany ode mnie. Na weselu robił za barmana :) Ale jeśli ktoś przebiera się za księżniczkę bo marzy o tym od dziecka to niech sobie tak robi. Nudno by było jakby wszystkie wesela wyglądały tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne wsiuro,a po północy człapaliście w kółko za rączki do cudownych rodziców maaaaaam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie było podziękowań. Ani innych ckliwych momentów. Ani balonów i tandetnych ozdób. Żadnej sali balowej, po prostu duży pub i impreza z djem na 30 osób. Też miałam krótką sukienkę, obcisłą, wg projektu K.Ostaszewskiej. ale zgadzam się z wypowiedzią kogoś powyżej- co kto lubi. Byłam na kilku weselach rodem z remizy, ale także byłam na eleganckim i sztywnym przyjęciu ślubnym. I szczerze mówiąc wszędzie się dobrze bawiłam, niezależnie od oprawy. Najważniejsze, żeby młodzi byli wyluzowani, nie dali się stłamsić i robili wszystko po swojemu. Wtedy dobry nastrój udziela się gościom i wszyscy dobrze się bawią (prawie wszyscy, bo zawsze znajdzie się ktoś kto Cię obejdzie. Ale to już inna para kaliszy:p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Ile jest ludzi tyle jest gustów. Najważniejsze żeby młodzi byli szczęśliwi, bo to jest ich Dzień. I jak chcą to niech sobie tańczą do disco polo, bo to jest Ich Pierwszy Taniec. No ale żeby to rozumieć to trzeba być trochę dojrzałym i mieć co nie co w głowie. Wy z****** pustaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obietnica ~Oli
Hej. My bierzemy ślub 11 lipca 2015 roku. Tez szukamy inspiracji. Jak idą przygotowania do ślubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obietnica ~Oli
Ja juz sukienkę mam tyle, że krawcowa zwęża ją u dołu, bo jak dla mnie za szeroka była, a po północy nawet chyba przed mam zwykłą, prostą sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale ja bym wolała na własny ślub ubrać bezę/princesskę niż mini i wyglądać jak dyskotekowa bladź :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że te co tu krytykują to jakieś zazdrosne babska, które żyją w konkubinacie i nigdy nie doczekały się swojego ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W święta się zaręczyłam i biorę ślub w czerwcu 2015 i swój pierwszy taniec będę tańczyć do tej piosenki Breathe easy- francesca belmonte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to źle ci sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle ci się wydaje, ja miałam ślub ale jak cywilizowany człowiek bez bezy i ślubnych teatrzyków. Pękam ze śmiechu jak widzę te pierwsze tańce, torty, parady w kościele i błogosławieństwa hahaha z tego leję najbardziej. ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenadą jest wyśmiewanie innych, ale ty zbyt ograniczona jesteś by to zrozumieć. Kultury nie masz za grosz a to o wiele gorsze niż kiczowate wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że komuś nie podoba się kiczowate wesele i głośno wyraża swoje zdanie to oznacza, ze nie ma kultury? Śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie widzisz różnicy pomiędzy wyrażaniem swojego zdania, nawet negatywnego, a wyśmiewaniem innych to nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Louis armstrong - what a wonderful world

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja będę miała górę gorsetową a dół bajecznie rozkloszowany :) Typowa princeska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×