Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

dlaczego nie moge postaw wyslac? kafeterio pieprzysz sie. tabasko lubisz na ostro? pieprzymy danie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge co z ta kafe dzisiaj? nie ida zadne posty nooooooo jak dojdzie to buziak for youuuu ksiezniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Rycerz bo stanąłeś na wysokości zadania. Pieprznie, ostro i zadziornie. W sensie, że zadarte pończoszki mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiesz co nie zerwe a chono tu pokaz mi o takkkk rozchyl nogi musze zobaczyc tuuuuu. o tuuuuuuuu mmmmmmmm jakie majteczki. tabasko mam ochote na ... idziemy do kuchni?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina mi to raczej zabawę w doktora :P tylko dlaczego mam iść do kuchni na badanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
No masz u nas to sie nazywa zdrada a u was badanie lekarskie :D jak zyc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam :D nie strasz tyylko cchodz na konika, pogalopujemy po wlosciach. Ksiezniczka musi dogladac swego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wertepach, podskakiwać będę ale dobrze, że moje pośladki świetnie amortyzują. No i konia trzeba napoić bo jednak dał z siebie dużo (wszystko nie napiszę bo wiem, że może więcej ;) a potem w dalszą podróż. I doglądam.. rumaka czy włości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam walic wlosci dogladaj rumaka. Napoic, przegonic, trzeba go dopiescic. Aha sprawdzalem ten no wiesz :D mmmmmmm pierwsza klasa. Jakbym wczoraj dostal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dzieci cierpią na chorobe sierocą.? Matołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktos psytuli? Cium cium cium jestem taki biedny cium cium cium matolek cium cium auuuuuuuu moj paluszek cium cium cium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz :D chooo przytule. Chyba, że może mnie ktoś wreszcie też przytuli :( Cieszę się, że te tamto jeszcze się jakoś trzyma. :P To co, galopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×