Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie trzeba mieć wykształcenie do tych prac w uk

Polecane posty

Gość gość
~ Siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taki poyeb jak ty z takiego forum jak to dostal tam prace hahahahah nie osmieszaj mnie suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw była praca, a potem trafiłam na to zacne forum. Przerwa świąteczna, wiec pomyślałam że podroczę sie z debilami. Już nie zazdrość chlopczyku ok? Ciesz sie szczesciem innych rodakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wypraszam sobie. Ty nie jestes moim rodakiem. Ty tylko piszesz w moim jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla was 2000 to jakieś niebotyczne zarobki to wspolczuje. Zwyklemu robolowi bez wyksztalcenia sie tyle placi, sprzataczki maja wiecej a wy sie zachowujecie jakbyscie robili cale życie za £2/h. A może tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak dla was 2000 to jakieś niebotyczne zarobki to wspolczuje. Zwyklemu robolowi bez wyksztalcenia sie tyle placi, sprzataczki maja wiecej a wy sie zachowujecie jakbyscie robili cale życie za £2/h. A może tak jest?? Owszemn,mozna tyle zarobic zajwniajac codziennie po 12 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.12 No właśnie zarabia. Kasjerzy zaczynaja od 6.70. My zaczynamy od 11.20 Czyli to nie jest 30%wiecej max,ale 70% Plus mamy ekstra kase za projekty,targety itd wiec wyjdzie prawie o 100%wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że można, tacy co zostają na taśmie cale zycie nie wiedza co to normalne zarobki w pracy gdzie szanuke sie pracownika. Nawet w takiej waszej fabryce manager to nie jest koniec drabiny. Masz szefa, inżynierów ktorzy zarabiaja 5xwiecej. Wiem ze jak sie cale zycie siedzi na samym dole to nie trafia to do was ale takie sa fakty. Tylko dlaczego z taka mala wiedza jeszcze się wyklocacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 co miał autor na mysli mowiac "nie osmieszaj mnie"? Sam sie wystarczajaco ośmieszasz, ja tu juz nic nie musze robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyky
Słuchaj szmato sciniac to ty możesz ale swoją babcie. Poza tym 11 funa na godzinę zarabiając to nie wyjdzie ci 2 tysięcy tylko około 1600 . Po co mi tu pyerdolisz głupoty. Kogo chcesz oszukać cipo. Za 6,7 to pracują ale ludzie przez agencje a nie na kontrakcie. W głupim Lidlu na kasie maja ponad 7 funa. Pal gumy lachudro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki poyeb jak ty z takiego forum jak to dostal tam prace hahahahah nie osmieszaj mnie suko xx Sam sie osmieszasz juz nic nie trzeba robic :D Znowu ten niepelnosprawny intelektualnie człek..na wszystkich tematach zawiecie walczy o polskośc :D i bysmy nigdy nie wracali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sam wraca (ucieka?) do Polski bo mu tu nie wyszło. Wyzywanie na kafe to pewnie czesc jego terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec język fluent lub very good co najmniej. U mnie chca tez minimum leaving cert i minimum ordinary z matmy. A jak nie masz leaving certa to choc FETAC level 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczenie też chyba? A jak nie doświadczenie to przynajmniej byc przyjaznym i szczerzyc zeby, byc pewnym siebie. Pamietam jak moja siostra dopiero po GCSE poszła do pracy w sklepie. Zero doswiadczenia, ledwo 16 lat a pokonała 25 latkow is starszych ktorzy mieli doswiadczenie ale nie mieli polotu. Trzeba byc przebojowym i byc jakos zapamietanym w tak duzej grupie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastawienie i prezentacja firmy tez jest wazna :) Niewygórowane rządania finansowe :) Brak rodziny i zobowiazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ja wiem jakie wy szmaty studia konczycie w tym jukej brook university albo jakies inne magdallen collage i ten wasz pigdin english z ktorego brytole sie smieja na wszystkich kontynentach. Ach te szorujace kible niemoty. Jak juz jakas szmata dostanie w banku robote na kasie to jakby jej ktos w ten glupi leb nasral hahahahaha komu wy tu kozaczycie suki. Ponowie pytanie. Jak takie poliglotki nestescie to czemu na brytyjskich forach szmaty nie siedzicie. Kurfiska bez szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie studia lepsze niż twoje przedszkole ;) tak wiemy, skonczyles je z wyróżnieniem, wielkim banem na dalsze ksztalcenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahhaahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Collage? No proszę, kiedy myślałam że gorzej byc nie może, on idzie krok dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym temacie chwalił sie ukonczeniem levelu 1 z angielskiego :D I to ponoc otworzylo mu drzwi do pogaduszek z Anglikami przy piwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie żyć za te 900 czy 1000 funtów , w stolicy dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.21 Idiotko! 11.43 razy 40h/tydz razy 4 tygodnie daje właśnie tyle!! Plus nadgodziny/projekty to daje ponad 2000tysiące!!! Czego jeszcze nie rozumiesz?? Sama jesteś łachudra i naginasz w fabryczce za grosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha! To zacne osiagniecie też powinno byc w jego CV, wraz z żoną ktora ma od 10ciu minut i koleżanką ktora ćwiczy na siłowni i dlatego jest wg niego jedyną polka ktora coś osiagneła. Ups post już skasowany, wiec może jednak zdecydował że nie chce mieć już tej żony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfo tepa pisze z telefonu i mi slownik sam sie wlacza. Wiadomo, ze pisze sie college. Juz ty pewnie piszesz bezblednie. Pyerdolona tepa strzala. Poza tym level 1 to nie jest poziom zawansowany tylko sredniozaawansowany i mam prawo popelniac bledy. Kutfo jedna pamietaj, ze wiedza daje pokore wielkiemu, dziwi przecietnego, nadyma malego. Jestes typowa wiesniara, ktora wyrwala sie z polskiej dziury do UK, jezyka troche podszkolila i teraz kozaczysz na forach. Jaki byl twoj angielski przed wyjazdem szmato? Spytam ponownie. Czemu na brytyjskich forach nie blyszczysz swoim pidgin english? Odpowiedz dzifko z smierdzaca pisda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź już do tej swojej "żony" :D no wiesz, tej która miałej przez 10 min? Swoim angielskim to ja błyszcze w pracy. Ale jak błyszczę! Byś oślepł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blyszczysz im looking for job to jedyne co potrafisz powiedziec szmato, bo twoja praca to szukanie pracy i council benefit jako jedyne zrodlo utrzymania. Pisda z gofnem w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w pracy i mówię I'm looking for a job? :D ok... Jestes taki blyskotliwy że normalnie szok. Gdzie taki geniusz chowal sie przez te wszystkie lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh kolejny wielblad popelniony przeze mnie. Jejku juz nikt nie zrozumial, bo nie dodalem a. Pyerdolnij sie w ten brzydki i pusty leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam "for job" zapomniałam że rozmawiamy na poziomie level 1 ;) już się dostosowuję. Ty, a moze lepiej me look look for job. I see no job, no job i see. Thank you from the mountain for you give me job. Czy to twoj poziom? Jesli nie to polacz sily z żoną i kolezanka od fitnesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
You learn something new everyday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×