Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emmmma

Czy stosujecie w swoich firmach monitoring?

Polecane posty

Gość Emmmma

Prowadzę zakład fryzjerski przez który przewija mi się sporo praktykantek i mam podstawy żeby twierdzić, że jestem okradana. Już kilka razy miałam wrażenie, że zbyt szybko ubywają mi farby do włosów, ale też szampony czy odżywki. Zastanawiałam się nad jakimś monitoringiem ale takim żeby się gówniary nie połapały bo chcę za rękę złapać i pociągnąć do odpowiedzialności, ale mam wątpliwości czy coś takiego jest legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest legalne pod warunkiem, że poinformujesz pracownika przed założeniem kamer. muszą oni również wyrazić na to zgodę. ale jeśli ktoś nie wyrazi to zawsze może poszukać innej pracy :P tutaj masz duże pole do popisu, bo możesz np zainstalować jakieś ukryte kamery w różnego rodzaju przedmiotach http://www.spyshop.pl/mini-kamery-ukryte-111 – tak żeby pracownicy nie wiedzieli dokładnie gdzie jest kamera. wszystko zależy od tego jak dużą masz powierzchnię w tym salonie i jakie dokładnie miejsca chcesz monitorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmmma
No ok, takie małe kamerki całkiem fajne. Tylko powiedzcie mi jaki jest sens takiego monitoringu skoro pracownicy będą o tym wiedzieli? Przecież wiadomo, że wtedy każdy będzie się bał coś ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligocentra
i o to ci chyba chodzi żeby nie kradli co nie?? :D czasem właśnie sama świadomość montowania kamer pomaga, bo ktoś kto kradł do tej pory, zaczyna się bać że zostanie złapany i przestaje. A co do tych mini kamerek co pokazała Kinga to nawet nie wiedziałam, że są takie możliwości:D Np minikamera w okularach!! fiu fiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmmma
No w sumie racja, chociaż ja to bym wolała złapać złodzieja i wywalić z pracy hehe. Muszę pokazać to mężowi, bo on bardziej się zna na takich rzeczach i może pomoże mi coś wybrać do salonu tak żeby to miało ręce i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale ci się nie dziwię, też bym była poirytowana! Z tego co ja się orientuję, powinna być informacja, że obiekt jest monitorowany (na pewno kojarzysz takie naklejki w wielu sklepach itp) Ze swojego doświadczenia myślę,że tu też warto zajrzeć - www.telus.com.pl/?monitoring,75 mają dość rozbudowaną ofertę w zakresie wyboru założenie monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Monitoring to bardzo dobra opcja, szczególnie w takim miejscu. Na http://www.kamery.pl/ znajdziecie profesjonalny sprzęt monitorujący. Firma zajmuje się również montażem kamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlekBoren
A tak w temacie monitoringu firmy, to polecam też zainteresować się co pracownicy robią na komputerach firmowych. Ja sam byłem zdziwiony jak się dowiedziałem ile faktycznie się pracuje..a ile poświęca na odwiedzanie różnych stron w necie. Jakby ktoś chciał sprawdzić swoich pracowników to polecam skorzystać z promocji na specjalne urządzenie do tego spylogger ;) tutaj wszystkie szczegóły macie https://pl-pl.facebook.com/SpyShop007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to nie jest to nielegalne. Musisz jednak uprzedzic swoich pracownikow o tym. Jesli szukasz dobrego monitoringi to zglos sie do www.veracomp.pl/ Doradza ci odpowiednie i profesjonalne zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×