Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kasa fiskalna i częste manka. kto się na tym zna??help

Polecane posty

Gość gość

Nowa praca w sklepie. pracuje na kasie fiskalnej i ciągle mam jakieś problemy. Ciągle jakieś manko.wcześniej pracowałam na kasie komputerowej nigdy manka nie miałam no może jakieś grosze ale teraz nagminnie wręcz i to po 20,30 zł z hakiem.juz naprawdę staram się, uważam jak tylko mogę, wolno wydaje i patrze trzy razy ile, a i tak na koniec manko. No ja niewiem.... Ręce opadają. I na kasie stoję ja jedna. Co prawda nikt specjalnie nie wytłumaczył mi pobslugi kasy tylko tak pobieżnie i juz zaczęłam się zastanawiać czy wszystko robie ok. I tu moje pytanie... Czy jeśli coś nabije a nie zakończę jeszcze paragonu i dam tak zwane "stopni" czyli anulacja ostatniej pozycji to ona się analizę prawda?? I normalnie klient ma do zapłaty tyle ile mam nabije faktycznie???? Czy to ma jakiś związek z tymi mankami moimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stopni. Tylko STORNO miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja od stycznia będę stała przy kasie i też się obawiam braków... Teorytycznie po anulowaniu którejś pozycji w raportach dobowych powinno być normalnie... Kasę do serwisu co jakiś czas trzeba oddać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak. To jest tak ze nabilam jedna rzecz potym druga facet rezygnuje i musze anulować ta ostatnia, daje storno i się minusuje tak że mam nabite tylko ta pierwsza pozycję i kwotę. Czyli ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak anuluje np cały paragon to automatycznie ta kwota zostaje cofnięcia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzasz sobie dokładnie stan gotówki zanim przejmiesz tą kasę przed rozpoczęciem pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może macie źle towary powprowadzane do kasy? Nie wiem, ale moim zdaniem powinnaś to zgłosić do swoich przełożonych, a oni powinni skontaktować się z biurem, które robiło wam sieć. U nas w aptece jak jest jakiś problem od razu dzwoni się do http://www.ksbiuro.pl/, bo wiadomo, ze z kasą nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Najlepiej zakupić kase z kopią elektroniczną np. https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne,1/novitus,2/nano-e,1 bardzo prosta w obsłudze i można sprawdzić towar. Rób sobie codzienny bilans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze macie jakas kijowa kase ze sie takie bledy wkradaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moze macie jakas kijowa kase ze sie takie bledy wkradaja? No chyb moze sie tak zdarzyć. Osobiscie my dopeiro zadowoleni jestesmy z kasy ktora kupilismy w http://kdf.poznan.pl/ - dwie poprzednie innych firm zupelnie sie nie sprawdzaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×