Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
Mogą ślicznie wyglądają gdy zapomną założyć stanika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pierdoły. Że niby kobiety zapominają. Nigdy nie zapominają, jest to świadoma decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ślicznie wyglądają bez,aż ciężko nie patrzeć i nie podziwiać tych pięknych kształtów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja muszę bo mam dość spore sutki i bardzo się odznaczją gdy staną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz, kobieta wygląda uroczo z zaznaczonymi sutkami przez bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety my zawsze mamy coś takiego że nie jesteśmy w stanie przejść obojętnie i nie spojrzeć na piersi kobiety jeśli są wyjątkowo ładne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie powinny chodzić bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy piersi wyglądają na większe i ładnie się prezentują zwracając uwagę swoim ładnym kształtem.Poza tym gdy chodzą w staniku i nie prześwitują przez niego sutki to widać że oszukują że mają niby duże piersi a jak ściągną pusz up to okazuje się że są małe jak rodzynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu gorący dzień i moja pani na spacerku cudownie prezentowała kołyszące się swobodnie piersi. Już się z tym stylem oswoiła tak że sutki nie stały cały czas, ale jak zatrzymaliśmy się na kawę takie jej komplementy powiedziałem że zrobiły się dzielnie twarde co ją jednak krępowało sukienka była zwiewna i jasna. Ale jakoś to zniosła bez prób zasłaniania bo wie że bardzo to lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jayke
Najpiękniejsze co Bóg stworzył( o ile istnieje) cały czas to powtarzam,że kobitki powinny się wyzwolić i spalić staniki .Po co to? dla mnie osobiście przepiękny widok jak kobieta nie ma stanika i lekko z fantazją prześwitują sutki. To przepiękny widok i obojętnie czy ma małe czy duże czy stara i czy młoda.Powinno wprowadzić zakaz noszenia tego czegoś co zasłania te piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie kobieta która zapomni założyć stanik wygląda ślicznie i zawsze zwraca na siebie uwagę.Wtedy ciężko przejść obojętnie i nie podziwiać tych pięknych kształtów .Trudno najwyżej uznają mnie za zboka bo nie potrafię się wtedy na taką kobietę nie gapić choć przez chwilę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi taka kobieta poprawia humor i od razu czuje się lepiej dzięki niej,choćbym miał nie wiem jak wielkiego doła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy zapomną stanika wyglądają świetnie.Zawsze podziwiam ich piękne i kształtne piersi.One chyba specjalnie to robią bo tylko te które maja świetnie wyglądające piersi zapominają stanika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zauważyłem ze tylko te które maja ładne,jędrne i o idealnym kształcie piersi, zapominają założyć stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden napaleniec pisze cały czas o zapominaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pozazdrościć małych piersi ja mam duże i muszę nosić stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta34
Ja mam małe z dużymi sutkami i nie noszę stanika prawie wcale, tylko do pracy. Nie uznaje push up bo uważam że to zwykłe oszukiwanie facetów. Jak komuś nie podoba się mój biust to niech patrzy gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pozbyć się skrępowania ? Jak już wychodzę bez stanika to czuje się zawstydzona i często je zaslaniam ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani te co maja duże, ani te co maja małe nie muszą nosić stanika, tylko te którym niestety piersi już wiszą do pasa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skrepowania można sie pozbyć, chodząc zawsze bez:) i czuć z tego zadowolenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że to może być długa droga. mój facet znalazł inny sposób - po wcześniejszych "normalnych" próbach oswojenia mnie - komplementy, robienie fotek jak jestem bez i pokazywanie mi jak świetnie wyglądam. Efekty były odwrotne od zamierzonych - im lepiej wyglądałam tym bardziej się wstydziłam że widać brak stanika. W końcu zastosował terapię szokową - w towarzystwie przy okazji komplementów mojego wyglądu zwrócił uwagę, że do nowej sukienki nie miałam wyjścia i musiałam wystąpić bez stanika. Dodał że jego zdaniem kobiety bez stanika wyglądają świetnie, w każdym razie jak, tylko niestety rzadko się decydują na taką swobodę. W ten sposób sprowokował dyskusję na ten temat - wypowiedzi kobiet i ich facetów. Pojawiły się deklaracje że jak wam to się tak podoba, to może częściej ... Na tej podstawie zażądał żebym na następne spotkanie - już bez specjalnej okazji poszła bez. Poszłam z wielkimi oporami i obawami że będę tak sama, ale było nas kilka od początku. Panowie tych co miały od razu zaczęli naciskać na swoje panie, żeby dołączyły i zrobiło się nam super grilowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tyle, że mój facet nie popiera tego że chce chodzić bez stanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jayke
Masz faceta gamonia albo jakiś typ zazdrosnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie widziałem aby któraś kobieta miała obwisłe piersi czy o jakimś dziwnym kształcie i chodziła bez stanika.Widocznie tylko te które maja nieładne piersi chodzą w upalne dni w cyckonoszu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie niektóre zapominają założyć stanik,ale wtedy można podziwiać jakie maja ładne i kształtne piersi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że mogą :) pokazują wtedy co mają najsłodszego pod bluzeczką :) a jak jeszcze suteczki zaczną sterczeć to nawet największy "hejter" na tym poście zawiesi na nich oko - małe piersi są piękne i częściej bardziej kształtne i jędrne od dużych :) taka jest moja opinia :) - może któraś z Pań pochwali się swoimi skarbami ? bezproblemu85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem na imprezie - raczej przyjęciu w domu na którym pare kobiet na boku krytykowało jedną babeczkę która śmiało prezentowała się w bluzeczce bez stanika. Znalazłem okazję, żeby pochwalić jej wygląd i śmiałość jednocześnie zachęcając pozostałe do uprzyjemnienia atmosfery całego spotkania w taki prosty sposób - myk do łazienki i zdjęcie stanika. Gesty i miny pań nie wskazywały na aprobujące przyjęcie więc natychmiast dodałem apel do panów żeby indywidualnie wyrazili swoim partnerkom swoje zdanie na ten temat. Po paru minutach zabawnych narad na boku u jednej pary z aplauzem witaliśmy drugą odważną panią. I tak po kolei - doszło do około połowy, w każdym razie wszystkie z umiarkowaną wielkością biustu. Było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet na forum naturystyka com ostatnio spojrzałem na piersi kobiet i nie widziałem aby któraś z nich miała za małe lub jakieś nieładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturystki to piękne i zgrabne kobiety,wiec się nie dziwię że takiej nie widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×