Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
W taki upał jak dzisiaj to nie dziwie się że te niektóre kobiety które mają śliczne i kształtne piersi nie zakładają.Po co się gotować jeśli o wiele lepiej bez w taki gorąc.Sam dziś widziałem kobietę bez stanika w czarnej bluzce na ramiączka która miała wyjątkowo ładne piersi które idealnie pasowały do jej szczupłej sylwetki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie przeszkadza, a nawet wolę w takim naturalnym stylu naturalne, prawdziwe kobiety a nie tylko szczuplutkie podlotki. Raczej ważne są proporcje a nie sama szczupłość. Najsuper jest beztroska swoboda kołyszącego się biustu, kółeczka jakie kreślą sutki. Zmiennośc nastroju - raz miękną sutki i tylko delikatnie wyróżniają się z owalu biustu zaraz potem twardnieją i sterczą a ich właścicielka nie wstydzi się tego tylko śmiało patrzy w oczy rozmówcy. Jesrtem dumny jak jestem tym rozmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takie upały to się nie dziwie ze nie zakładają,przynajmniej im się cycki nie ugotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slicznie wyglda kobieta ktora zapomniala zalozc stanik.Ciezko oderwac wzrok od przeswitujaczch przez bluzke pieknych jedrnych i ksztaltnxch piersi i ladnie sterczacych sutkow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślicznie wyglądają i nie mają tak spoconych i mokrych śladów na ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo ciezko oderwac wyrok jesli ktras kobieta zapomniala zalozyc stanik.Jedynak piersi to jest bardzo piekna czesc kobiecego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątkowo ładnie wygląda kobieta bez stanika i na pewno jest jej o wiele chłodniej i dużo wygodniej gdy nie ma w taki upał stanika na sobie.Ślicznie się prezentują piersi prześwitujące przez bluzkę.Jest to bardzo ładny widok i nie jest łatwo oderwać wzrok od takiej kobiety :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak gorąco wiec się nie dziwie że większość kobiet wybiera takie kiecki aby nie musiała zakładać stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taka pogodę to porażka chodzić w staniku.Bez jest o wiele przyjemniej i wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taką pogodę nie zakładam.nie pocę się dzięki temu tak bardzo jak w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób zakupy za powyżej 150 zł, za przesyłkę nie zapłacisz nic a dodatkowo dostaniesz rabat 10%, Wejdź na lovestore24.pl, po złożeniu zamówienia wpisz kod: 04311 kod ważny do końca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taka pogodę to tylko do pracy zakładam gdy muszę.Dobrze że mam kilka sukienek w których się chodzi bez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taka pogode to jest o wiele przyjemniej bez biustonosza.Najlepiej to w taka pogodę wybrać się na plażę nudystów i sobie popływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwa tygodnie urlopu i już nie muszę chodzić w staniku.O wiele przyjemniej w takie upały bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałem jak byłem na gdańskim koło południa kobietę która zapomniała założyć stanik.Ślicznie jej piersi się kołysały i idealnie pasowały do jej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety które zapomną założyć stanik nawet pewnie nie wiedza ze ślicznie wyglądają i zwracają na siebie uwagę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś jakoś tak po 12 widziałem na dworcu gdańskim kobietę bez stanika i jej piersi wyglądały na spore miały bardzo ładny kształt i byly wyjatkowo jedrne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to ta sama to wyjątkowo ładne miała piersi i jedrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem jak schodziła ze schodów od strony peronu.Nie mogłem wzroku oderwać od jej pięknego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ale jakoś gdy kobieta ma piękne i jędrne piersi i zapomni założyć stanik to choćbym nie wiem jak się starał aby nie gapić się to i tak się na nie gapię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma wyjątkowo ładne i jędrne piersi a zapomni założyć stanik to się nie dziwie że ciężko oderwać od nich wzrok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, "zapomni" założyć, jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała bez stanika po domu chodzić, ale moja matka uważa takie rzeczy za zboczenie i troche się boje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciężko się nie gapić na śliczne piersi kobiet bez stanika,widok takiej kobiety zawsze poprawia mi humor i wzbudza podziw.Co jest w tych piersiach że tak bardzo przyciągają nasz wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą,wyjątkowo ślicznie wyglądają ich piersi gdy zapomną założyć stanika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko fajnie ale gdzie te kobitki bez?:) żadna forumfoficzka nie chodzi bez?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez Lubie chodzić bez. Mam jędrne piersi i często zakładam wtedy białe bluzki.bardzo mnie to podnieca. Kiedy jest chłodno często moje sutki są nabrzmiałe ale faceci się patrzą... to krępujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami faceci az się dra coś z samochodu. Wtedy odechciewa mi się chodzenia bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślicznie wyglądają piersi kobiet które zapomną założyć stanik.Poza tym są nawet spore i jędrne więc jest bardzo ciężko nie podziwiać ich ładnego kształtu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×