Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
Też nie widziałem tam nigdy nieładnych piersi,ale one jak zwykle stwarzają sobie problemy tam gdzie ich niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boski widok. Sportowe piersi bez cyckonosza^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś widziałem taką która zapomniała chyba założyć stanik pod bluzkę.Widok bardzo ładny i nawet bardzo mi poprawił humor w ten smutny dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:03 - gdzie widziałeś? Bo akurat dzisiaj tak przemierzałam deptak na molo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pamiętam latem, jak jakiś Pan mnie wypatrzył. Musiał kilka minut zastanawiać się czy podejść, bo zniknęłam mu z oczu ale mnie znalazł i zapraszał na kawę ;). Tamta bluzka była bardzo obcisła, z bardzo cienkiego materiału. Mój facet szaleje kiedy ją zakładam, a też uwielbiam zdawać mu relacje z takich sytuacji. To podgrzewa atmosferę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem obcisły podkoszulek opięty na cytrynkach , to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkoszulek a jeszcze lepiej koszulki z delikatnej microfibry - ślicznie odwzorowują każdy szczegół pobudzonych sutek. Moja dziewczyna bardzo się tego wstydziła, musiałem bardzo namawiać, udało się dopiero na dalszym wyjeździe - jak poczuła się anonimowo. Poza tym, na zachętę robiłem jej fotki - wdomu - jak ślicznie wtedy wygląda. Najpierw efekt był odwrotny - zobaczyła jak wyraźnie widoczne są jej wdzięki, ale zauważyła wreszcie jak to jest niesamowicie seksowne - te delikatne różne fazy ekscytacji, nie tylko zresztą erotycznej. Od lekko tylko zarysowanej szorstkości brodawek, poprzez delikatne pęcznienie całego sutka aż do sterczących twardo szpiców, najpierw wprawiających ich właścicielkę w skrajne zakłopotanie, próby zasłonięcia gestami rąk, a w końcu rezygnacja - dumne wyprostowanie się i prezentacja w całej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem w warszawie w arkadii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sopocie na molo to widziałem tylko jak byłem w 2014 w sierpniu na wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą,ślicznie się wtedy prezentują i zwracają na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda taki widok potrafi mi poprawić humor na cały dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że kobiety z małym biustem mogą chodzić bez stanika! Ale pewna ich część, poza względami przyzwyczajenia, społeczno-kulturowych uwarunkowań, itd., traktuje to jako łatwy sposób na "zrobienie" sobie cycków. Chodzi o te, którym natura ich poskąpiła, lub też o nietypowej anatomii. Dobrym przykładem jest moja była żona. Z natury ma bardzo wiotkie piersi, zawsze takie miała nawet w czasach swojej młodości, nie za duże i z niewielką ilością tkanki tłuszczowej, ot takie płaskie skórzaste placki, natenczas puszczone luzem sięgają jakieś 10 cm poniżej dolnej krawędzi biustonosza. W domu nigdy nie chodzi w staniku, bo kategorycznie nie znosi ucisku klatki piersiowej, ale wychodząc upycha je w miseczki B :) Co ciekawe, ma wspaniałe dorodne sutki. Bardzo lubiłem oglądać ją topless i narobiłem jej setki zdjęć, bo do wstydliwych na tym punkcie nie należała. Dziewczyna z którą jestem teraz, ma wspaniałe klopsy w rozmiarze D i niestety, notorycznie zakłada puszorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą,przecież takie piersi są bardzo ładne i wyglądają na większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądają wtedy jak dla mnie na dużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie wyglądają takie piersi bez stanika,sam jak byłem na zakupach to spotkałem dwie takie kobiety w arkadii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz chodzić bez stanika to na naturystyka com znajdziesz fajne miejsca do naturystycznego wypoczynku i fajne sauny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet fajny portal,warto się zarejstrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam czasami oglądam i oceniam zdjęcia fajnych golasów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dziewczyna zawsze mnie szokowała swobodnym zachowaniem w domu - po przyjściu się przebiera na luzaka, bez stanika zawsze, w lecie często również bez majteczek - kusa tunika, klapki, nic poza tym i zupełna swoboda zachowania. Sprawa się wyjaśniła - takiego stylu nauczyła się w domu rodzinnym, byliśmy w odwiedziny, właśnie w lecie i było jak w raju - ma trzy młodsze siostry, a mamusia też niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak należy wszystkie wychować;0 potem nie mają kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety! Uszczesliwiajcie Waszych facetow nienoszeniem bielizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej lubię okazje codzienne a nie ekstra kreacje na specjalne okazje – w wersji bez stanika. Na mnie działa naturalność i robienie sympatycznego wrażenia w zwykłych sytuacjach, chociaż oczywiście na ekstra wyjścia też. Na wyjątkowych okazjach śmielszy strój nie robi takiego wrażenia jak zwykłe chodzenie po domu czy na spacerze z widocznym swobodnie kołyszącym się biustem czy widocznymi wesołymi kółeczkami rysowanymi przez sutki na bluzeczce. Nie ma wtedy zasłaniania się rękami, odwracania lub spuszczania oczu. Patrzę prosto na osoby z którymi się komunikuję, czasem nawet następują jakieś drobne uwagi – kobiet zazwyczaj krytyczno – ostrzegawcze – np. czy wiem że widać mi sutki. Ja oczywiście potwierdzam że wiem i nie stanowi to dla mnie problemu, lubię czuć się swobodnie. Faceci często komplementują nie wprost, np. – wyjątkowo fajnie wyglądasz. Zdarzyło mi się odpowiedzieć z uśmiechem – wczoraj też nie miałam stanika, zazwyczaj go nie zakładam. Na co było – często tak super wyglądasz, ale nie miałem odwagi zwrócić na to uwagę, żeby nie urazić. Zwróciłeś, nie uraziłeś, teraz już wiesz że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłem że rozpraszają strasznie moją uwagę jeśli mają ładne piersi i nie założą stanika pod bluzkę.Niby człowiek chciałby się nie patrzeć bo to tak trochę głupio gapić się na cycki kobiety jak jakiś zbok.Ale niestety jakoś nie mogę, muszę sobie chociaż na chwilę zerknąć w takiej sytuacji(mam nadzieję że nie odbierają tego źle i nie myślą że jakiś zbok ze mnie) jeśli się trafi taka kobieta.Niestety to jest ode mnie silniejsze i nie potrafię olać tak ładnego widoku i się nie gapić choć przez chwilę na śliczne cycki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W autobusie w piątek lub w sobotę widziałem właśnie taka kobietę z ślicznymi piersiami i prześwitującymi sutkami przez bluzkę.To prawda ciężko było na nie nie patrzeć bo były prawie idealne, poza tym tak trochę głupio się patrzeć kobiecie na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda czasami naprawdę ciężko odwrócić wzrok w inną stronę w takiej sytuacji.Chociaż w sumie to nie nasza wina że niektóre kobiety mają takie ładne piersi i zapominają czasami założyć stanik pod bluzkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominamy tylko celowo nie zakładamy. Lubimy również zauważać jakie wrażenie robimy. W zasadzie byłoby obrazą żeby faceci nie zwracali na nie uwagi. Nie lubimy tylko obleśnych zaczepek i uwag, ale zainteresowanie nas nie obraża, gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze lepiej zrywać obcisłe koszulki z takich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×